تحصیل در کانادا - اقامت کانادا - مهاجرت به کانادا

قانون جدید دریافت ویزای کار پس از تحصیل در کانادا

تحصیل در کانادا

با اعلام سازمان مهاجرت کانادا، دانشجویان بین المللی که کل دوره‌‌ی تحصیلی خود را به صورت آنلاین (داخل آموزشگاه‌های کانادا)می‌گذرانند، می‌توانند مجوز کار پس از تحصیل دریافت کنند.

 قبل از این قانون دانشجویان بین المللی که به شکل آنلاین تحصیل می‌کردند، برای دریافت ویزای کار باید حداقل ۵۰ درصد از دوره‌ی خود را در کانادا می‌گذراندن.

لازم به توضیح است که چندی پیش سازمان مهاجرتی کانادا قانونی را  تایید کرد که بر اساس آن فارغ التحصیلان بین المللی که داخل کاناداهستند در صورت داشتن برخی از شرایط بتوانند ویزای کاری خود را تمدید کنند. این قانون شامل حدود 50 هزار نفر می شود.

اقامت کانادا

کشور کانادا یکی از برترین کشور های جهان برای زندگی است. بر اساس شاخص کیفیت زندگی در سال 2019 این کشور جزوی از 5 کشور برتر جهان بوده است. بزرگترین رمز موفقیت کانادا در اجرای سطح رفاه مردم، اجرای درست قوانین و همچینین آموزش فوق العاده است.آموزش در این کشور دارای اهمیت بسیار زیادی است به همین دلیل در تمامی دوره های تحصیلی، یادگیری با بروز ترین شیوه های جهانی صورت می گیرد.

تحصیل در کانادا مانند سایر کشور ها  شامل دوره های خصوصی و دولتی می شود. مدارس و دانشگاه ها برای افرادی که دارای اقامت کانادا هستند هزینه ی به نسبت پایین تری دارند، اما سیاست های یادگیری در این کشور بدون هیچ تبعیضی در زمینه امنیت، آموزش و … برای دانش آموزان بین المللی است.آمار گویای موفقیت این کشور در اجرای سیاست های آموزشی است. کانادا دارای بیش از 10 دانشگاه در برترین دانشگاه های جهان مانند مک گیل، تورنتو و …‌ می باشد که در‌تمامی آن ها شمار زیادی دانشجوی بین المللی در حال تحصیل هستند.

بر اساس آخرین داده های منتشر شده بیش از ۵۵۰ هزار دانش آموز بین المللی در تمامی سطح های تحصیلی در این کشور آموزش می بینند.

اسکرول به بالا