مهاجرت به کانادا - مهاجرت کانادا - اقامت کانادا - مهاجرت تحصیلی کانادا

معرفی ۷ کالج برتر کشور کانادا

تحصیل در کانادا

کالج سنتینیال “Centennial” یکی از قدیمی‌ترین و معروف‌ترین کالج های شهر تورنتو در کشور کانادا است.

کالج سنتینیال در زمان تاسیس خود در سال ۱۹۶۶ اولین آموزشگاه تورنتو بوده که مدرک دیپلم به متقاضیان ارایه میداده است.

در بخش تمام وقت این کالج بیش از ۲۶ هزار نفر و در بخش نیمه وقت آن ۱۹ هزار نفر تحصیل می کنند.

از معروفترین و برترین رشته های تحصیلی این کالج کانادایی, میتوان به رشته‌های بخش تکنولوژی و فناوری و بخش پرستاری آن اشاره کرد.

شما میتوانید با پر کردن فرم زیر از شرایط خود برای تحصیل در کانادا مطلع شوید.

اقامت کانادا

کشور کانادا یکی از برترین کشور های جهان برای زندگی است. بر اساس شاخص کیفیت زندگی در سال 2019 این کشور جزوی از 5 کشور برتر جهان بوده است. بزرگترین رمز موفقیت کانادا در اجرای سطح رفاه مردم، اجرای درست قوانین و همچینین آموزش فوق العاده است.آموزش در این کشور دارای اهمیت بسیار زیادی است به همین دلیل در تمامی دوره های تحصیلی، یادگیری با بروز ترین شیوه های جهانی صورت می گیرد.

تحصیل در کانادا مانند سایر کشور ها  شامل دوره های خصوصی و دولتی می شود. مدارس و دانشگاه ها برای افرادی که دارای اقامت کانادا هستند هزینه ی به نسبت پایین تری دارند، اما سیاست های یادگیری در این کشور بدون هیچ تبعیضی در زمینه امنیت، آموزش و … برای دانش آموزان بین المللی است.آمار گویای موفقیت این کشور در اجرای سیاست های آموزشی است. کانادا دارای بیش از 10 دانشگاه در برترین دانشگاه های جهان مانند مک گیل، تورنتو و …‌ می باشد که در‌تمامی آن ها شمار زیادی دانشجوی بین المللی در حال تحصیل هستند.

بر اساس آخرین داده های منتشر شده بیش از ۵۵۰ هزار دانش آموز بین المللی در تمامی سطح های تحصیلی در این کشور آموزش می بینند.

اسکرول به بالا