تحصیل در کانادا

مهاجرت تحصیلی به کانادا

ویزای تحصیلی کانادا و مهاجرت به کانادا از طریق تحصیلی و دانشجویی یکی از روش‌های سریع اخذ ویزای کانادا می‌باشد. دانشجویان می‌توانند اقامت موقت کانادا را با استفاده از ویزای دانشجویی کانادا دریافت نموده و در دانشگاه‌های کانادا تحصیل نمایند. اما مهاجرت دانشجویی به کانادا (مهاجرت تحصیلی به کانادا) نیاز به داشتن ویزای تحصیلی کانادا می‌باشد و متقاضیان مهاجرت از طریق تحصیلی که قصد ادامه تحصیل در کانادا را دارند باید قبل از اقدام جهت اخذ ویزای دانشجویی، از یکی ازدانشگاه‌های معتبر کانادایی پذیرش گرفته باشند.

تحصیل در کانادا (اخذ پذیرش تحصیلی از کانادا) امروزه مورد اقبال امروزه بسیاری از افرادی است که به دنبال ادامه تحصیل در دانشگاه های کانادا هستند. دانشگاه های کانادا به دلیل اعتبار بالای جهانی و رفاه اجتماعی کشور کانادا بیشترین متقاضی مهاجرت را دارد. کانادا در مقایسه با دیگر کشورها جمعیت پایینی دارد و کشوری بسیار مهاجر پذیر است. به دلیل سطح علمی وآموزشی عالی دراین دانشگاه ها، هر ساله دانشجویان زیادی از سراسر جهان متقاضی اخذ ویزای تحصیلی کانادا می باشند.

اگر شما هم تصمیم به مهاجرت تحصیلی به کانادا گرفته اید، وکلا و همکاران مجرب ما در سازمان مهاجرتی کانادا اکسپرت با همکاری وکیل مهاجرت به کانادا آماده راهنمائی و تهیه مدارک شما می باشد. کانادا یکی از بهترین کشورها در زمینه اخذ ویزای تحصیلی و زندگی می باشد. دانشگاه های کانادا و تحصیل در کانادا از اعتبار علمی بسیار بالایی برخوردار است و دانشگاههای کانادا از اساتید بزرگ به همراه بالاترین رتبه های علمی و تجربی استفاده میکنند.

دانشگاههای کانادا جهت ادامه تحصیل در کانادا اغلب در شهرهای مهم کانادا مثل تورنتو، ونکور، مونتریال، کلگری، ادمونتون، کبک و اتاوا قرار دارد.در صورتی که قصد اقامت دائم در کانادا را دارید باید از سایر روش های مهاجرت مثل مهاجرت به کانادا از طریق کار در کانادا ، سرمایه گذاری در کانادا و تحصیل در کانادا (و سپس پیدا کردن شغل در کانادا) استفاده نمائید.

اما دریافت اقامت کانادا از طریق تحصیل (مهاجرت تحصیلی به کانادا) دارای شرایطی است که در ادامه به توضیح آنها خواهیم پرداخت از جمله مدت‌زمان صدور ویزای تحصیلی کانادا, مدارک لازم برای ویزای تحصیلی کانادا, شرایط اخذ ویزای تحصیلی کانادا.

مزایای مهاجرت تحصیلی به کانادا

  • مقرون به صرفه بودن هزینه تحصیل در کانادا و زندگی
  • اعتبار بالای دانشگاه‌های کانادا
  • امکان دریافت ویزای همراه کانادا برای کل اعضای خانواده
  • امکان دریافت اقامت دائم کانادا پس از تحصیل
  • امکان کار همزمان با تحصیل در کانادا
  • امکان دریافت بورسیه‌های مختلف دولتی و دانشگاهی در کانادا برای افراد خواهان تحصیل در کانادا
  • کیفیت بالای تحصیل در کانادا
  • شانس بالای پیدا کردن شغل با مدرک تحصیلی کانادایی برای افراد خواهان تحصیل در کانادا
  • تحصیل در کانادا و مدارک تحصیلی کانادا اعتبار جهانی دارد
  • دانشگاههای کانادا در سطح جهانی مورد قبول میباشند