تحصیل در کانادا - اقامت کانادا - مهاجرت به کانادا

چند پیشنهاد برای افزایش شانس مهاجرت به کانادا قسمت دوم

تحصیل در کانادا

یکی دیگر از راه‌های افزایش امتیاز مهاجرت به کانادا، تحصیل در این کشور است.

گذراندن دوره‌ی تحصیلی جدا از بخش امتیاز گیری، فواید بسیار زیادی از جمله شناخت بهتر از فرهنگ و قوانین کانادا را دارد.

همچنین افراد با گذراندن دوره‌های تحصیلی تایید شده توسط وزارت مهاجرت، می‌توانند اجازه کار پس از تحصیل دریافت کنند.

لازم به توضیح است که بستگی به شرایط افراد و علاقمندی، آن‌ها می‌توانند دوره آموزشی خود را در تمامی دوره‌های تحصیلی این کشور بگذرانند.

برای دریافت ویزای تحصیلی کانادا با ما در تماس باشید:

اقامت کانادا

کشور کانادا در شمال قاره آمریکا قرار دارد. این کشور دارای ۱۰ استان می باشد که هر یک از استان های آن از شرایط اقلیمی متفاوتی برخوردار هستند. بر اساس آخرین سرشماری جمعیت کانادا در حدود ۳۷ میلیون نفر بوده است.

بازار کار کانادا از سال ها پیش برای رفع نیاز های خود اقدام به جذب مهاجران از سراسر جهان کرده است. این امر باعث شده تا کانادا به یکی از محبوب‌ترین کشور های جهان برای مهاجرن تبدیل گردد.

مهاجرت به کانادا

امروزه مهاجران برای دریافت اقامت کانادا باید از یکی از روش های مهاجرتی مورد تایید وزارت مهاجرتی و شهروندی کانادا اقدام به دریافت ویزای این کشور کنند. یکی از معروف‌ترین سیستم های مهاجرتی این کشور اکسپرس انتری نام دارد.

برنامه مهاجرتی اکسپرس انتری از سال ۲۰۱۵ با هدف رفع نیازهای مهاجرتی کانادا راه اندازی شد و تا امروز تعداد بسیار زیادی از مهاجران توانسته‌اند اقامت کانادا را دریافت کنند.

تحصیل در کانادا

تحصیلات و همچنین دریافت مدارکی بین المللی از بزرگ‌ترین خواسته های هر دانشجو و خانواده آن است. تحصیل در کانادا به خودی خود نمیتواند دلیلی بر موفقیت یک فرد شود، اما آموزش در برترین و بروزترین مراکز تحصیلی جهان میتواند کمک شایانی به موفقت افراد در جامع کند.

در کشور کانادا بیش از ۶۰۰ هزار دانش آموز بین المللی در دوره های دبستان، دبیرستان، دانشگاه، کالج … بین المللی در حال تحصیل هستن

اسکرول به بالا