تحصیل در کانادا - اقامت کانادا

۳ تصور نادرست برای مهاجرت تحصیلی به کانادا

تحصیل در کانادا

با توجه به افزایش تقاضای مهاجرت تحصیلی و ویزای تحصیلی کانادا اطلاعت نادرستی بین متقاضیان در حال ترویج است که در ادامه به آنها پاسخ میدهیم:

تصور نادرست ۱ برای ویزای تحصیلی کانادا : عدم نیاز به مدرک زبان!

همه افراد ۱۸ سال به بالا برای برای اخذ پذیرش تحصیلی کانادا از دانشگاه‌ها، کالج ها و مدارس کانادا باید مدرک زبان داشته باشند مانند ایلتس و یا تافل. توجه داشته باشد که چیزی با عنوان اخذ پذیرش تحصیلی کانادا بدون ارائه مدرک زبان وجود ندارد.

تعداد بسیار کمی از دانشگاهها و یا کالج‌ها در کانادا هستند که پذیرش مشروط به گذراندن دوره‌های زبان در ان موسسه را پیش از شروع دوره تحصیلی به دانشجویان تحصیل در کانادا می‌دهند. اما توجه کنید اگر چه امکان اخذ پذیرش تحصیلی کانادا به صورت مشروط وجود دارد اما در طول پروسه اخذ ویزای تحصیلی کانادا که مهمترین بخش مهاجرت تحصیلی میباشد با مشکل مواجه خواهند شد. به عبارتی در صورت نداشتن مدرک زبان معتبر، امکان عدم قبولی ویزای تحصیلی کانادا برای مهاجرت به کانادا بالا است.

تصور نادرست ۲ برای ویزای تحصیلی کانادا : شانس اخذ پذیرش تحصیلی کانادا در دوره‌های کالج نسبت به دانشگاه بالاتر است!

شانس اخذ پذیرش تحصیلی کانادا از کالج و یا دانشگاه متفاوت نیست و کالج شانس اخذ پذیرش و مهاجرت تحصیلی کانادا را نسب به دانش گاه بالاتر نمی‌برند.

همچنین تفاوت زیادی بین میان شهریه دانشگاه و کالج وجود ندارد.

تصور نادرست ۳ برای ویزای تحصیلی کانادا : تحصیل رایگان در کانادا!

به هیچ عنوان امکان تحصیل رایگان در کانادا برای دانشجویان بین المللی متقاضی ویزای تحصیلی در کانادا وجود ندارد. متقاضیان ویزای تحصیلی در کانادا تنها به شرط داشتن سوابق تحصیلی عالی نمره زبان بالا ، ممکن است موافق به دریافت بورسیه تحصیلی کانادا شوند که معمولا و فقط به دوره های دکتری تعلق خواهد گرفت و کمتر به دوره های فوق لیسانس .

سازمان مهاجرتی کانادا اکسپرت با داشتن مشاوران با تجربه در ایران و کانادا، با شفافیت و صداقت، شرایط شما را برای اخذ ویزای تحصیلی کانادا بررسی نموده و در تمامی مراحل پروسه اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی کانادا در کنار شما خواهد بود. برای دریافت مشاوره رایگان به لینک زیر مراجعه کنید.

مهاجرت به کانادا

کشور کانادا یکی از برترین کشور های جهان برای زندگی است. بر اساس شاخص کیفیت زندگی در سال 2019 این کشور جزوی از 5 کشور برتر جهان بوده است. بزرگترین رمز موفقیت کانادا در اجرای سطح رفاه مردم، اجرای درست قوانین و همچینین آموزش فوق العاده است.آموزش در این کشور دارای اهمیت بسیار زیادی است به همین دلیل در تمامی دوره های تحصیلی، یادگیری با بروز ترین شیوه های جهانی صورت می گیرد.

تحصیل در کانادا مانند سایر کشور ها  شامل دوره های خصوصی و دولتی می شود. مدارس و دانشگاه ها برای افرادی که دارای اقامت کانادا هستند هزینه ی به نسبت پایین تری دارند، اما سیاست های یادگیری در این کشور بدون هیچ تبعیضی در زمینه امنیت، آموزش و … برای دانش آموزان بین المللی است.آمار گویای موفقیت این کشور در اجرای سیاست های آموزشی است. کانادا دارای بیش از 10 دانشگاه در برترین دانشگاه های جهان مانند مک گیل، تورنتو و …‌ می باشد که در‌تمامی آن ها شمار زیادی دانشجوی بین المللی در حال تحصیل هستند.

بر اساس آخرین داده های منتشر شده بیش از ۵۵۰ هزار دانش آموز بین المللی در تمامی سطح های تحصیلی در این کشور آموزش می بینند.

اسکرول به بالا