جاستین ترودو - اقامت کانادا - مهاجرت به کانادا

صحبت های جدید آقای جاستین ترودو نخست وزیر کانادا

نخست وزیر کانادا آقای جاستین ترودو در صحبت های جدید خود در ارتباط با موج ویروس امیکرون اعلام کرد: مردم نسبت به افرادی که از واکسینه شدن خودداری می‌کنند، نا امید و عصبانی هستند.

آقای جاستین ترودو در ادامه سخنانش افزود: درحالی که بیشتر مردم کشور واکسن های خود را تزریق کرده‌اند و باعث شدند که کانادا جزوی از برترین کشورهای جهان از لحاظ نرخ واکسیناسیون باشد، اما هنوز تزریق نکردن واکسن توسط برخی باعث بروز مشکلات فراوان می‌شود.

وی همچنین افزود واکسن کرونا برای تزریق دوزهای سوم و همچنین دوز چهارم برای همه کانادایی ها وجود دارد.

دولت همچنین در نظر دارد تا ۱۴۰ میلیون آزمایش سریع کرونا را تا آخر ماه ژانویه به استان‌ها ارسال کند.

براساس آمار تا زمان انتشار این خبر بیش از 82 درصد جمعیت کانادا دوز اول و 78 درصد از جمعیت کشور دو دوز خود را تزریق کرده اند.

همچنین با اعلام دولت حدود 50 درصد از جمعیت 5 تا 11 سال در این کشور دوز اول واکسن خود را تزریق کرد اند.

اقامت کانادا

کشور کانادا در شمال قاره آمریکا قرار دارد. این کشور دارای ۱۰ استان می باشد که هر یک از استان های آن از شرایط اقلیمی متفاوتی برخوردار هستند. بر اساس آخرین سرشماری جمعیت کشور در حدود ۳۷ میلیون نفر بوده است.

بازار کار این کشور از سال ها پیش برای رفع نیاز های خود اقدام به جذب مهاجران از سراسر جهان کرده است. این امر باعث شده تا کانادا به یکی از محبوب‌ترین کشور های جهان برای مهاجرن تبدیل گردد.

مهاجرت به کانادا

امروزه مهاجران برای دریافت اقامت کانادا باید از یکی از روش های مهاجرتی مورد تایید وزارت مهاجرتی و شهروندی کانادا اقدام به دریافت ویزای این کشور کنند. یکی از معروف‌ترین سیستم های مهاجرتی این کشور اکسپرس انتری نام دارد.

برنامه مهاجرتی اکسپرس انتری از سال ۲۰۱۵ با هدف رفع نیازهای مهاجرتی کشور راه اندازی شد و تا امروز تعداد بسیار زیادی از مهاجران توانسته‌اند اقامت کانادا را دریافت کنند.

اسکرول به بالا