درباره ما

سازمان مهاجرتی کانادا اکسپرت

سازمان مهاجرتی کانادا اکسپرت یک موسسه ثبت شده رسمی با سابقه طولانی فعالیت در امور مهاجرت به کانادا، ویزای تحصیلی کانادا،دریافت پاسپورت دومینیکا و مهاجرت به پرتغال می باشد. خانم مومنی عضو رسمی سازمان مشاوران مهاجرت به کانادا (CICC) و عضو رسمی انجمن مشاوران مهاجرت ایرانی کانادایی میباشد. بر اساس بند ۲ از ماده 91 قانون حمایت از پناهندگان و مهاجرین کانادا، افرادی که قصد ارائۀ مشاوره مهاجرت را دارند باید عضو رسمی کانون مشاوران رسمی مهاجرت به کانادا (CICC) باشند.

افرادی که قصد مهاجرت به کانادا را دارند، می توانند با انتخاب بهترین مشاور ارشد مهاجرت این کشور و دریافت مشاوره، ضمن تسریع در روند پرونده مهاجرتی، مانع از بروز اشکال در پرونده خود شوند. بر طرف نکردن مشکلات پرونده‌، امکان موفق شدن پرونده مهاجرتی را بسیار کاهش می‌دهد. به همین دلیل انتخاب یک مشاور مهاجرت با سابق، بخش مهمی از تصمیم شما برای مهاجرت است. براساس قوانین وزارت مهاجرت کانادا کار با افرادی که مشاور مهاجرت نمی‌باشند و فاقد مدرک وکالت از سازمان مشاورین مهاجرت کانادا هستند، جرم است و موجب رد پرونده مهاجرتی و ورود افراد برای دو سال به کانادا می‌شود.

مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت کانادا

مدارک و مجوزهای دولتی و رسمی خانم مومنی

مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت کانادا
Court
مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت کانادا

تاریخچه و تخصص

مدارک دانشگاهی حقوقی:

خانم مومنی فارغ التحصیل ممتاز رشته حقوق مهاجرت از کانادا, MBA از دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه Royal Roads کانادا میباشند.

گواهی:

شرکت رسمی تائید شده و تحت نظر مستقیم و دارای مجوز رسمی فعالیت در امر مهاجرت از کانادا –  عضو سازمان مشاوران مهاجرت به کانادا (CICC)

Nazgol Momeni

“Verify Status with the College of Immigration and Citizenship Consultants

پاسخ به پرسشهای رایج در انتخاب مشاور مهاجرت

یکی از اصلی ترین مزیت های” کانادا اکسپرت ” ارتباط مستقیم میان مشاور رسمی مهاجرت و متقاضی است. انجام پرونده مهاجرتی متقاضی توسط مشاور رسمی مهاجرت، این امکان را می دهد که بیشترین توان و تجربه و تمرکز را بر روی پرونده متقاضی معطوف شود و ظریف ترین نکات در مسیر مهاجرت از نظر باز نمانند، زیرا در بحث قوانین مهاجرت ظرافت و دقت نظر می‌تواند نتیجه را کاملا تغییر دهد.

با توجه به حضور مشاورین رسمی ” کانادا اکسپرت ” در کانادا و ایران، این امکان برای متقاضیان مهاجرت بوجود می آید که مشاور پرونده شان دائما اطلاعات و آگاهی خود را از قوانین مهاجرتی کانادا به روز نگاه داشته و تمامی تغییرات را در سیستم مهاجرتی کانادا را مستقیما رصد کند. همچنین، وجود سازمان نظرات بر مشاورین رسمی مهاجرت به کانادا (CICC) که هدف آن حفظ حقوق متقاضی مهاجرت به کانادا است، این اطمینان را به متقاضیان می دهد که مشاوران سازمان مهاجرتی کانادا اکسپرت تحت نظر این سازمان باشند. بنابراین، کلیۀ خدمات مهاجرتی ” کانادا اکسپرت ” به متقاضیان با استانداردهای مشخص شده از سوی انجمن CICC همراه خواهند بود.

هدف ” کانادا اکسپرت ” کمک به متقاضیان در دریافت انواع ویزاهای مهاجرتی به تناسب وضعیت تحصیلی، خانوادگی، شغلی، مالی و یا اجتماعی آنها با مطلوب ترین کیفیت ممکن می‌باشد. کیفیتی که نه تنها بر پایه دانش و آگاهی مشاوران ” کانادا اکسپرت ” از آخرین قوانین و روشهای مهاجرتی بلکه بر اساس منشور اخلاق حرفه ای تعیین شده از سوی انجمن CICC پی ریزی شده است که بر پایۀ خدمت به متقاضی، شفافیت، پاسخگویی، برابری، احترام، به کارگیری مهارت و تخصص و نهایتاً، وفادارای به قانون مهاجرت کانادا می باشد.

خانم مومنی مشاور ارشد مهاجرت کانادا دارای سالها تجربه در زمینه‌ی دریافت اقامت کانادا، دریافت ویزای کانادا و مهاجرت به کانادا شامل مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص، ویزای تحصیلی کانادا، دریافت اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری کانادا، پاسپورت کشورهای دومینیکا، گرانادا و اقامت پرتغال به همراه تیم متخصص در دفتر ایران و کانادا می باشند. پرونده‌های موفق و بیشمار ایشان به همراه صداقت و شفافیت کاری ضامن موفقیت و قبولی پرونده شما است. خوشبختانه جهت تضمین کیفیت خدمات به موکلین، وکلا و سازمان‌های مهاجرتی در کانادا تحت نظر اداره مهاجرت دولت فدرال و دولت‌های استانی اداره می‌شوند و تنها مشاورانی مجاز به‌ کار بر روی پرونده‌های مهاجرتی هستند که دارای مجوز رسمی باشند. پس از اطمینان از صحت مدارک مشاور مهاجرت نوبت به ارزیابی سابقه کار می‌رسد. در امر مهاجرت، داشتن تجربه کاری در کنار تخصص، نکته‌ی بسیار مهمی در پرونده‌های مهاجرتی است. عموماً برخی از شرکت‌های تازه تأسیس سعی می‌کنند با ارائه قیمت‌های کمتر، جبران کمبود تجربه و پرسنل مجرب را بنمایند. در کانادا اکسپرت، ما متعهد به ارائه بهترین و با کیفیت‌ترین خدمات مهاجرتی به موکلین خود می‌باشیم.

همانگونه که گفته شد، خانم مومنی عضو رسمی و فعال در انجمن مشاورین رسمی مهاجرت CICC و رئیس انجمن مشاوران مهاجرتی ایرانی کانادایی می باشند. به علاوه مشاورین رسمی ” کانادا اکسپرت ” از ابتدا تا انتها، شخصاً در خدمت متقاضیان هستند. به کارگیری مشاور رسمی مهاجرت برای متقاضیان مزیت های متعددی خواهد داشت که در اینجا به بیان آنها می پردازیم.

مشاورین رسمی مهاجرت بر اساس دستور العمل انجمن CICC سالانه به طور پیوسته در حال آموزش و به روز رسانی دانش مهاجرتی خود هستند. به همین دلیل، متقاضیان مهاجرت به کانادا می‌توانند از به روز بودن دانش مشاور رسمی خود مطمئن باشند. این ویژگی تنها در اختیار مشاورین رسمی مهاجرت به کانادا است، که نهایتا منجر به اجرای دقیق و بر طبق موازین پرونده های متقاضیان می‌شود. در حالی که مراجعه به مشاورانی که دارای مدارک لازم مهاجرتی نیستند، می‌تواند متقاضی را با دانش و اطلاعاتی نادرستی مواجه کند که نظارتی بر روی آن ها نبوده و در صورت هر گونه اتفاقی، قابل پیگیری از سوی مراجع حقوقی کانادا نمی‌باشد. مشاور رسمی مهاجرت در کلیۀ مسیرهای مهاجرتی کانادا دارای جایگاه رسمی می باشد. مثلا مشاور رسمی در سایت مهاجرت کانادا دارای دسترسی مستقل از متقاضیان می باشد, که امکان ارسال پرونده های متقاضیان و بررسی کلیه روندهای در جریان را امکان پذیر می سازد.

 • بررسی رایگان شرایط مهاجرت شما با تکمیل فرم ارزیابی رایگان مهاجرتی
 • تهیه ویزای توریستی کانادا
 • تهیه ویزای تحصیلی و دانشجویی کانادا
 • دریافت اقامت دائم کانادا از طریق تخصص Skilled Worker
 • دریافت اقامت دائم کانادا از طریق مهاجرت سرمایه گذاری فدرال و سرمایه گذاری کبک
 • دریافت اقامت دائم کانادا از طریق مهاجرت سرمایه گذاری استانی نیوبرانزویک، ساسکاچوان، مانیتوبا و بریتیش کلمبیا
  مهاجرت به کانادا از طریق کارآفرینی
 • مهاجرت به کانادا از طریق خویشاوندی و ازدواج
 • تمدید کارت اقامت و پاسپورت کانادایی
 • مهاجرت به پرتغال
 • پاسپورت دومینیکا
اسکرول به بالا