درباره ما

سازمان مهاجرتی کانادا اکسپرت

سازمان مهاجرتی کانادا اکسپرت یک موسسه ثبت شده رسمی با سابقه طولانی فعالیت در امور مهاجرت به کانادا، ویزای تحصیلی کانادا، اخذ پاسپورت دومینیکا و مهاجرت به پرتغال می باشد. خانم مومنی عضو رسمی سازمان مشاوران مهاجرت به کانادا (ICCRC) و عضو رسمی انجمن مشاوران مهاجرت ایرانی کانادایی میباشد. بر اساس بند ۲ از ماده 91 قانون حمایت از پناهندگان و مهاجرین کانادا، افرادی که قصد ارائۀ مشاوره مهاجرت را دارند باید عضو رسمی کانون مشاوران رسمی مهاجرت به کانادا (ICCRC) باشند.

افرادی که قصد مهاجرت به کانادا دارند می توانند با انتخاب بهترین مشاور ارشد مهاجرت کانادا و اخذ مشاوره مهاجرت ،ضمن تسریع در روند پرونده مهاجرتی خود مانع از بروز اشکالاتی در پرونده مهاجرتی خود شوند که مانع از به موفقیت رسیدن پرونده مهاجرتی آنها میگردد. به همین دلیل انتخاب یک مشاور مهاجرت کانادا و یا اروپا بخش مهمی از تصمیم شما برای مهاجرت است. از آنجا که مطابق قوانین وزارت مهاجرت کانادا استفاده از افرادی که مشاور مهاجرت نمیباشند و فاقد مدرک وکالت از سازمان مشاورین مهاجرت کانادا هستند جرم بوده و موجب رد پرونده مهاجرتی و ورود افراد برای دو سال به کانادا میشود.

مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت کانادا

مدارک و مجوزهای دولتی و رسمی خانم مومنی

مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت کانادا
Court
مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت کانادا

تاریخچه و تخصص

مدارک دانشگاهی حقوقی:

خانم مومنی فارغ التحصیل ممتاز رشته حقوق مهاجرت از کانادا, MBA از دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه Royal Roads کانادا میباشند.

گواهی:

شرکت رسمی تائید شده و تحت نظر مستقیم و دارای مجوز رسمی فعالیت در امر مهاجرت از کانادا

پاسخ به پرسشهای رایج در انتخاب مشاور مهاجرت

یکی از اصلی ترین مزیت های” کانادا اکسپرت ” ارتباط مستقیم میان مشاور رسمی مهاجرت و متقاضی است. انجام پرونده مهاجرتی متقاضی توسط مشاور رسمی مهاجرت این امکان را می دهد که بیشترین توان و تجربه و تمرکز را بر روی پرونده متقاضی معطوف شود و ظریف ترین نکات در مسیر مهاجرت از نظر باز نمانند چون در بحث قوانین مهاجرت ظرافت و دقت نظر میتواند نتیجه را کاملا تغییر دهد.

با توجه به حضور مشاورین رسمی ” کانادا اکسپرت ” در کانادا و ایران، این امکان برای متقاضیان مهاجرت بوجود می آید که مشاور پرونده شان دائما اطلاعات و آگاهی خود را از قوانین مهاجرتی کانادا به روز نگاه داشته و کلیه تغییرات را در سیستم مهاجرتی کانادا را مستقیما رصد کند. همچنین، وجود سازمان نظرات بر مشاورین رسمی مهاجرت به کانادا (ICCRC) که هدف آن حفظ حقوق متقاضی مهاجرت به کانادا است، این اطمینان را به متقاضیان می دهد که مشاوران سازمان مهاجرتی کانادا اکسپرت تحت نظر این سازمان باشند. بنابراین، کلیۀ خدمات مهاجرتی ” کانادا اکسپرت ” به متقاضیان با استانداردهای مشخص شده از سوی انجمن ICCRC همراه خواهند بود.

هدف ” کانادا اکسپرت ” کمک به متقاضیان در دریافت انواع ویزاهای مهاجرتی به تناسب وضعیت تحصیلی، خانوادگی، شغلی، مالی و یا اجتماعی آنها با مطلوب ترین کیفیت ممکن میباشد. کیفیتی که نه تنها بر پایه دانش و آگاهی مشاوران ” کانادا اکسپرت ” از آخرین قوانین و روشهای مهاجرتی بلکه بر اساس منشور اخلاق حرفه ای تبیین شده از سوی انجمن ICCRC پی ریزی شده است که بر پایۀ خدمت به متقاضی، شفافیت، پاسخگویی، برابری، احترام، به کارگیری مهارت و تخصص و نهایتاً، وفادارای به قانون مهاجرت کانادا می باشد.

خانم مومنی مشاور ارشد مهاجرت کانادا دارای سالها تجربه در امر اخذ اقامت کانادا، دریافت ویزای کانادا و مهاجرت به کانادا شامل مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص، ویزای تحصیلی کانادا، اخذ اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری کانادا، پاسپورت کشورهای دومینیکا، گرانادا و اقامت پرتقال به همراه تیم متخصص در دفتر ایران و کانادا می باشند. پرونده های موافق و بیشمار ایشان به همراه صداقت و شفافیت کاری ضامن موفقیت و قبولی پرونده شما میباشد.خوشبختانه جهت تضمین کیفیت خدمات به موکلین، وکلا و سازمان‌های مهاجرتی در کانادا تحت نظرات مستقیم دولت‌ها اداره می‌گردد و تنها مشاورینی مجاز به‌ کار بر روی پرونده‌های مهاجرتی می‌باشند که دارای مجوز رسمی باشند. این مطلب به آسانی و از طریق وب‌سایت رسمی دولت قابل کنترل است که در ادامه روشان توضیح داده خواهد شد. پس از اطمینان از صحت مدارک مشاور مهاجرت نوبت به ارزیابی سابقه کار می‌رسد. در امر مهاجرت, داشتن تجربه کاری در کنار تخصص نکته بسیار مهمی در پرونده‌های مهاجرتی می باشد. عموماً شرکت‌های تازه تأسیس سعی می‌نمایند با ارائه قیمت‌های کمتر جبران کمبود تجربه و پرسنل مجرب را بنمایند. در کانادا اکسپرت ما به دلایل زیر مدعی ارائه بهترین و با کیفیت‌ترین خدمات مهاجرتی به موکلین خود می‌باشیم.

همانگونه که در بالا گفته شد، خانم مومنی عضو رسمی و فعال در انجمن مشاورین رسمی مهاجرت ICCRC و رئیس انجمن مشاوران مهاجرتی ایرانی کانادایی می باشند. به علاوه مشاورین رسمی ” کانادا اکسپرت ” از ابتدا تا انتها، شخصاً در خدمت متقاضیان هستند و کارمندان میانی شرکت در امور مشاوره نقشی نخواهند داشت. به کارگیری مشاور رسمی مهاجرت برای متقاضیان مزیت های متعددی خواهد داشت که در اینجا به بیان آنها می پردازیم.

مشاورین رسمی مهاجرت بر اساس دستور العمل انجمن ICCRC سالانه به طور پیوسته در حال آموزش و به روز رسانی دانش مهاجرتی خود هستند. به همین دلیل، متقاضیان مهاجرت به کانادا میتوانند از به روز بودن دانش مشاور رسمی خود مطمئن باشند. این ویژگی تنها در اختیار مشاورین رسمی مهاجرت به کانادا میباشد که نهایتا منجر به اجرای دقیق و بر طبق موازین پرونده های متقاضیان میشود. در حالی که مراجعه به افرادی به غیر از گروه های اشاره شده در بالا میتواند متقاضی را با دانش و اطلاعاتی نادرستی مواجه کند که نظارتی بر روی آن ها نبوده و در صورت هر گونه اتفاقی قابل پیگیری از سوی مراجع حقوقی کانادا نمیباشد. مشاور رسمی مهاجرت در کلیۀ مسیرهای مهاجرتی کانادا دارای جایگاه رسمی می باشد. مثلا مشاور رسمی در سایت مهاجرت کانادا دارای دسترسی مستقل از متقاضیان می باشد که امکان ارسال پرونده های متقاضیان و بررسی کلیه روندهای در جریان را امکان پذیر می سازد.

 • بررسی رایگان شرایط مهاجرت شما با تکمیل فرم ارزیابی رایگان مهاجرتی
 • تهیه ویزای توریستی کانادا
 • تهیه ویزای تحصیلی و دانشجویی کانادا
 • دریافت اقامت دائم کانادا از طریق تخصص Skilled Worker
 • دریافت اقامت دائم کانادا از طریق مهاجرت سرمایه گذاری فدرال و سرمایه گذاری کبک
 • دریافت اقامت دائم کانادا از طریق مهاجرت سرمایه گذاری استانی نیوبرانزویک، ساسکاچوان، مانیتوبا و بریتیش کلمبیا
  مهاجرت به کانادا از طریق کارآفرینی
 • مهاجرت به کانادا از طریق خویشاوندی و ازدواج
 • تمدید کارت اقامت و پاسپورت کانادایی
 • مهاجرت به پرتغال
 • پاسپورت دومینیکا
اسکرول به بالا