تحصیل در کانادا - اقامت کانادا - مهاجرت به کانادا

معرفی ۷ کالج برتر کشور کانادا قسمت چهارم

تحصیل در کانادا

قسمت چهارم

کالج عمومی”Red Dear” با حدود ۱۰ هزار دانشجو در شهر “رد دیر” در استان آلبرتا واقع شده‌است.

این کالج سال ۱۹۶۴ تاسیس شده است. با وجود آنکه این کالج در شهری کم جمعیت قرار دارد اما توانسته طی چند سال اخیر جزو ۵ کالج برتر استان آلبرتا قرار گیرد.

کالج “رد دیر” دارای بیش از ۱۰۰ رشته تحصیلی است که در آنان دیپلم،مدارک کاربردی و … به دانشجویان خود اهدا می‌کند.

یکی از دلایل محبوبیت این کالج بورس‌های کمکی برای دانشجویان است. بودجه این کالج برای بورس تحصیلی سالانه در حدود ۴۰۰ هزار دلار است. همچنین این کالج بودجه متفاوتی برای بورس ساکنان بومی کانادا دارد‌.

اقامت کانادا

کشور کانادا یکی از برترین کشور های جهان برای زندگی است. بر اساس شاخص کیفیت زندگی در سال 2019 این کشور جزوی از 5 کشور برتر جهان بوده است. بزرگترین رمز موفقیت کانادا در اجرای سطح رفاه مردم، اجرای درست قوانین و همچینین آموزش فوق العاده است.آموزش در این کشور دارای اهمیت بسیار زیادی است به همین دلیل در تمامی دوره های تحصیلی، یادگیری با بروز ترین شیوه های جهانی صورت می گیرد.

تحصیل در کانادا مانند سایر کشور ها  شامل دوره های خصوصی و دولتی می شود. مدارس و دانشگاه ها برای افرادی که دارای اقامت کانادا هستند هزینه ی به نسبت پایین تری دارند، اما سیاست های یادگیری در این کشور بدون هیچ تبعیضی در زمینه امنیت، آموزش و … برای دانش آموزان بین المللی است.آمار گویای موفقیت این کشور در اجرای سیاست های آموزشی است. کانادا دارای بیش از 10 دانشگاه در برترین دانشگاه های جهان مانند مک گیل، تورنتو و …‌ می باشد که در‌تمامی آن ها شمار زیادی دانشجوی بین المللی در حال تحصیل هستند.

بر اساس آخرین داده های منتشر شده بیش از ۵۵۰ هزار دانش آموز بین المللی در تمامی سطح های تحصیلی در این کشور آموزش می بینند.

اسکرول به بالا