اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری

دریافت اقامت دائم اروپا در کمتر از ۶ ماه

خرید ملک و سرمایه گذاری قابل برگشت ۳۵۰ هزار یورو با سود ۴ درصد

بدون نیاز به مدرک تحصیلی, زبان و حضور فیزیکی

@CanadaExpert : عضویت در کانال تلگرام کانادا اکسپرت

اقامت دائم پرتغال – سریع‌ترین روش اقامت و اخذ پاسپورت اتحادیه اروپا

از طریق سرمایه گذاری قابل برگشت

برنامه مهاجرت و اخذ اقامت دائم پرتغال (ویزای طلایی پرتغال) بهترین و سریع ترین  روش مهاجرت و کسب اقامت دائم و پاسپورت از طریق سرمایه گذاری قابل بازگشت می باشد. پرتغال عضو اتحادیه اروپا و شنگن است و کسانی که اقامت این کشور را کسب نمایند می‌توانند در تمامی کشورهای عضو اتحادیه اروپا به راحتی و بدون ویزا سفر و اقامت داشته باشند. پرتغال یکی از بزرگترین مراکز توریستی اروپای غربی است. برنامه ویزای طلایی پرتغال موفق ترین برنامه های مهاجرت و اقامت سرمایه گذاری در اروپا بوده است چرا که انعطاف و مزایای بسیاری برای سرمایه گذاران به همراه دارد. این برنامه در سال ۲۰۱۲ آغاز شد و تا به امروز دولت پرتغال آن را بهبود داده است.

یکی از جذاب ترین گزینه ها در مورد برنامه مهاجرت به پرتغال این است که سپرده گذاری و سرمایه گذاری ۳۵۰ هزار یورویی با سود سالانه ۳ تا ۵ درصدی قابل بازگشت است و نیز برای اخذ و بدست اوردن اقامت دائم و یا شهروندی پرتغال (پاسپورت پرتغال)  نیازی به اقامت بلند مدت در این کشور را ندارند. در واقع متقاضی اصلی و خانواده متقاضی تنها کافی است که هر دو سال یک بار برای حفظ اقامت خود تنها دو هفته در پرتغال بمانند. شهروندی پرتغال و به دست آوردن پاسپورت دوم به شما حق زندگی، کار و تحصیل در کل اتحادیه اروپا را خواهد داد.

برنامه اخذ اقامت دائم اروپا و پاسپورت ان از طریق کشور پرتغال به دلیل سهولت و جذابیت طرفداران زیادی بین سرمایه‌گذارانی که خواهان آزادی تردد بین کشورها هستند پیدا کرده است. مهاجرت به پرتغال و اخذ اقامت اروپا از طریق اقامت پرتغال از طریق سرمایه‌گذاری (اقامت طلایی پرتغال) با سرمایه‌گذاری و سپرده گذاری قابل برگشت و تضمین شده ۳۵۰ هزار یورویی به همراه سود امکان پذیر است. اقامت دائم پرتغال پس از ۶ سال به پاسپورت پرتغال تبدیل میگردد و تنها شرط تبدیل اقامت دارم به پاسپورت حضور فیزیکی در پرتغال به مدت ۲ هفته در مدت هر ۲ سال است. با داشتن پاسپورت پرتغال امکان کار, زندگی و تحصیل در سایر کشورهای عضو اتحادیه اروپا مانند فرانسه, اسپانیا و آلمان …. امکان پذیر است.

 • یکی از سریع ترین روش های کسب اقامت دائم و پاسپورت اروپا همراه با بازگشت سرمایه با سود
 • اخذ ویزای طلایی پرتغال در مدت ۶ ماه
 • بدون نیاز به اقامت طولانی مدت در پرتغال
 • امکان کار و زندگی و تحصیل در کل اتحادیه اروپا
 • سرمایه گذاری های مختلف قابل بازگشت ۲۸۰ هزاریورویی, ۳۵۰ هزار یورویی و بالاتر
 • تبدیل اقامت دائم به پاسپورت پس از ۶ سال تنها با حضور ۲ هفته در هر ۲ سال در پرتغال
 • امکان مسافرت بدون نیاز به ویزا به کل کشورهای اتحادیه اروپا و کشورهای حوزه شنگن
توجه

برنامه مهاجرتی پرتغال بهترین شیوه اخذ اقامت برای گروههای شغلی ذیل میباشد:

پزشکان

پزشکان عموما به دلیل نوع شغل امکان اقامت طولانی مدت ۶ تا ۹ ماه در سال را در خارج از ایران ندارند. در برنامه مهاجرتی پرتغال و جهت حفظ اقامت و پاسپورت نیازی به حضور طولانی مدت در پرتغال نیست و از این بابت این برنامه به نسبت سایر برنامه های مهاجرتی مثل کانادا شرایط بسیار بهتر و آسانتری برای پزشکان دارا میباشد.

تجار و صاحبان بیزینس

تجار و صاحبان بیزینس نیاز به داشتن حساب بانکی در کشورهای اروپایی هستند و در عین حال عموما به دلیل نوع شغل امکان اقامت طولانی مدت ۶ تا ۹ ماه در سال را در خارج از ایران ندارند. در برنامه مهاجرتی پرتغال و جهت حفظ اقامت و پاسپورت نیازی به حضور طولانی مدت در پرتغال نیست و افراد امکان باز کردن حساب بانکی در تمامی بانکهای اروپایی و گسترش بیزینس خود را دارا میباشند.

اخذ اقامت و پاسپورت پرتغال

یکی از بهترین ویژگی‌های برنامه مهاجرتی به پرتغال این است که علاوه بر اخذ سریع ویزای طلایی در مدت ۶ ماه, میتوان بعد از ۶ سال برای شهروندی و اخذ پاسپورت پرتغال اقدام کرد. قابل ذکراست که برای اخذ و به‌دست آوردن اقامت دائم و یا شهروندی پرتغال نیازی به اقامت دائم در این کشور نیست. در واقع متقاضی اصلی و خانواده متقاضی تنها کافی است که هر دو سال تنها دو هفته در پرتغال بمانند. شهروندی پرتغال و به دست آوردن پاسپورت دوم به شما حق زندگی، کار و تحصیل در کل اتحادیه اروپا را خواهد داد. این برنامه برای متقاضیانی که در حال حاضر نمی‌خواهند و یانمی‌توانند کشور خود را فعلاً ترک نمایند و صرفاً به دنبال داشتن کارت اقامت در کشوری اروپایی هستند، امروزه بهترین انتخاب آنان می‌باشد.

برنامه اخذ اقامت دائم پرتغال از اکتبر ۲۰۱۲ آغاز شده است. این برنامه به منظور فراهم کردن فرصت برای شهروندان غیر اتحادیه اروپا برای کسب و کار و زندگی در پرتغال نظر گرفته شده است. سرمایه گذاران در ازای دریافت اقامت ۵ ساله (از طریق سرمایه گذاری در املاک و مستغلات و یا توسعه اقتصادی)، فرصت داده می‌شود تا بدون ویزا و آزادانه بتوانند به مناطق شنگن سفر کرده و یا به تحصیل، زندگی و یا کار بپردازند. اگر شما تمایل به دریافت اقامت پرتغال را دارید، ما می‌توانیم شما را در این راستا و برای دریافت اقامت پرتغال راهنمایی کنیم.

نکته مهم

فرایند درخواست و اخذ اقامت طلایی پرتغال

 • تنها یک بازدید از پرتغال به همراه خانواده
 • آماده شدن متقاضی، داشتن اسناد محضری، بدست آوردن گواهی بیمه سلامت، باز کردن حساب بانکی، بدست آوردن ضمانت بانکی، گرفتن اثر انگشت، عکس و امضا
 • دعوت از متقاضی برای رفتن به وزرات امور داخلی . شما هزینه های دولتی را در این زمان به بانک پرتغالی خود انتقال می دهید.
 • تایید مهاجرت و صدور یک شماره پرونده
 • افتتاح حساب بانکی به نام خود متقاضی و انتقال تمامی سرمایه به آنجا
 • ارسال پاسپورت ها به کشور پرتغال جهت اخذ اقامت پرتغال
 • دریافت کارت اقامت پرتغال

مزایای اقامت پرتغال

 • مزیت اول

  زمان بررسی پرونده های مهاجرتی به پرتغال بسیار کوتاه و معمولا بین ۶ ماه است

 • مزیت دوم

  متقاضی، همسر و کلیه وابستگان،  حق اقامت و کار در پرتغال و سفر بدون نیاز به ویزا در ناحیه شنگن را دارند

 • مزیت سوم

  هیچ محدودیتی در ارتباط با سن، حداقل میزان تحصیلات، سابقه کسب و کار یا مدیریت، ارزش خالص فوق العاده یا منبع نیازمندی های مالی وجود ندارد

 • مزیت چهارم

  از متقاضی مصاحبه نمی شود و پس از اخذ پاسپورت میتواند به ۱۷۷ کشور جهان از جمله منطقه شنگن, ژاپن, انگلستان, برزیل و … بدون نیاز به ویزا سفر کند.

 • مزیت پنجم

  بازگشت تضمینی ۳۵۰ هزار یورو بعد از ۵ سال (برای اطمینان از بازگشت سرمایه قرارداد قانونی و رسمی وجود دارد.)

 • مزیت ششم

  پرداخت تضمینی سود سالانه به میزان ۳ تا ۵ درصدی که مستقیما به حساب شخصی شما پرداخت خواهد شد

مراحل اخذ اقامت دائم پرتغال

عقد قرارداد و جمع آوری مدارک

عقد قرارداد و تحویل مدارک شامل شناسنامه، عدم سو پیشینه، مدارک شغلی، و مالی

تکمیل و ارسال مدارک

تحویل مدارک، تکمیل فرمها ، ارسال پرونده به پرتغال و دریافت دعوتنامه از طرف وکیل

سفر به پرتغال

سفر به پرتغال و بازدید پروژه، انگشت نگاری، ثبت در اداره پلیس پرتغال و افتتاح حساب بانکی

دریافت اقامت پرتغال

بازگشت به ایران و واریز مبلغ سرمایه‌گذاری دریافت ویزای طلایی پرتغال پس از ۶ ماه

در صورت تمایل میتوانید جهت ارزیابی شرایط خود و تماس با ما فرم ارزیابی اولیه (فرم ارزیابی پرتغال) را تکمیل نمایند. همکاران ما در مدت ٢٤ ساعت شرایط شما را ارزیابی مینمایند.

آیا در این مورد به راهنمایی نیاز دارید

کارشناسان خبره سازمان مهاجرتی کانادا اکسپرت به سه روش زیر پاسخگوی سوالات شما می باشند

از طریق تلگرام و واتس آپ

می‌توانید سؤالات خود را در از طریق تلگرام و یا واتس آپ با شماره ۰۰۱۴۱۶۸۵۶۳۶۱۲  با ما در میان بگذارید. ما همواره پشتیبان شما هستیم.

تماس با دفاتر ما در ایران و کانادا

اگر سوالی در رابطه با مهاجرت به پرتغال برای شما پیش آمده است میتوانید با دفاتر ما تماس بگیرید. تیم ما بهترین و سریعترین روشهای مهاجرتی را ارائه میکند.

لطفا به این مطلب امتیاز دهید
[Total: 2 Average: 5]
ارزیابی رایگان مهاجرتی

جهت ارزیابی امکان مهاجرت خود فرم ارزیابی رایگان ما را با کلیک بر روی لینک زیر تکمیل کنید. همچنین در صورت داشتن سوال میتوانید از طریق تلگرام و یا عضویت در کانال ما سوالات خود را مطرح فرمائید.

Thanks!

روشهای تماس ۲۴ ساعته با ما:

ارزیابی رایگان و آنلاین مهاجرت
آنلاین هوشمند و دقیق
همین حالا
شرایط مهاجرتی خود را به صورت رایگان ارزیابی کنید
کلیک