کشور کانادا - اقامت کانادا - مهاجرت به کانادا - مهاجرت کانادا

آشنایی با شهر بری در کشور کانادا

مهاجرت به کانادا

شهر “بری” (Barrie) در جنوب استان انتاریو قرار گرفته‌است. جمعیت این شهر براساس آخرین آمار در حدود ۱۳۰ هزار نفر بوده‌است.

این منطقه در تاریخ ۱۸۳۷ به عنوان یک شهرک و درسال ۱۹۵۹ به عنوان یکی از شهرهای کانادا درآمد. نام گذاری شهر به افتخار سر رابرت بری یکی از مسوئلان نیروی دریایی کانادا انجام شده‌است.

شهر بری به عنوان یک شهر هنری نیز در کانادا شناخته می شود. در این شهر تعداد بسیار زیادی نمایشگاه های هنری وجود دارد.

معروف‌ترین مکان این شهر کالج جورجیا است. در این کالج بیش از ۴ هزار دانشجوی بین المللی و ۱۳ هزار دانشجوی کانادایی تحصیل می‌کنند. یکی از دلایل معروفیت این کالج برگزاری صدها فستیوال در سال است که بیشتر آنان مربوط به هنر می‌شوند‌.

اقامت کانادا

کشور کانادا در شمال قاره آمریکا قرار دارد. این کشور دارای ۱۰ استان می باشد که هر یک از استان های آن از شرایط اقلیمی متفاوتی برخوردار هستند. بر اساس آخرین سرشماری جمعیت کانادا در حدود ۳۷ میلیون نفر بوده است.

بازار کار کانادا از سال ها پیش برای رفع نیاز های خود اقدام به جذب مهاجران از سراسر جهان کرده است. این امر باعث شده تا کانادا به یکی از محبوب‌ترین کشور های جهان برای مهاجرن تبدیل گردد.

مهاجرت به کانادا

امروزه مهاجران برای دریافت اقامت کانادا باید از یکی از روش های مهاجرتی مورد تایید وزارت مهاجرتی و شهروندی کانادا اقدام به دریافت ویزای این کشور کنند. یکی از معروف‌ترین سیستم های مهاجرتی این کشور اکسپرس انتری نام دارد.

برنامه مهاجرتی اکسپرس انتری از سال ۲۰۱۵ با هدف رفع نیازهای مهاجرتی کانادا راه اندازی شد و تا امروز تعداد بسیار زیادی از مهاجران توانسته‌اند اقامت کانادا را دریافت کنند.

تحصیل در کانادا

تحصیلات و همچنین دریافت مدارکی بین المللی از بزرگ‌ترین خواسته های هر دانشجو و خانواده آن است. تحصیل در کانادا به خودی خود نمیتواند دلیلی بر موفقیت یک فرد شود، اما آموزش در برترین و بروزترین مراکز تحصیلی جهان میتواند کمک شایانی به موفقت افراد در جامع کند.

در کشور کانادا بیش از ۶۰۰ هزار دانش آموز بین المللی در دوره های دبستان، دبیرستان، دانشگاه، کالج … بین المللی در حال تحصیل هستند.

اسکرول به بالا