کشور کانادا - اقامت کانادا - مهاجرت به کانادا - مهاجرت کانادا

آمار مهاجرت به کانادا در ماه اکتبر

مهاجرت به کانادا

کشور کانادا در ماه اکتبر سال جاری بیش از ۱۵ هزار دعوت‌نامه مهاجرتی ارسال کرده‌است.

اطلاعات منتشر شده توسط سازمان مهاجرت و شهروندی کانادا نشان می‌دهد، پس از شروع ویروس کرونا، اکتبر دومین ماه شلوغ مهاجرتی کانادا بوده‌است.

لازم به توضیح است که این کشور در ماه اکتبر سال گذشته بیش از ۳۱ هزار دعوت نامه مهاجرتی صادر کرده بود.

کشور کانادابا وجود بیماری همه گیر کرونا در تلاش است تا با افزایش پذیرش مهاجران در سال های 2021 تا 2023 بتواند نیازهای کشور را برطرف کند.

هدف این کشور پذیرشسالانه بیش از 4000 هزار نفر در سه سال آینده است.

اقامت کانادا

کشور کانادا در شمال قاره آمریکا قرار دارد. این کشور دارای ۱۰ استان می باشد که هر یک از استان های آن از شرایط اقلیمی متفاوتی برخوردار هستند. بر اساس آخرین سرشماری جمعیت کانادا در حدود ۳۷ میلیون نفر بوده است.

بازار کار کانادا از سال ها پیش برای رفع نیاز های خود اقدام به جذب مهاجران از سراسر جهان کرده است. این امر باعث شده تا کانادا به یکی از محبوب‌ترین کشور های جهان برای مهاجرن تبدیل گردد.

مهاجرت به کانادا

امروزه مهاجران برای دریافت اقامت کانادا باید از یکی از روش های مهاجرتی مورد تایید وزارت مهاجرتی و شهروندی کانادا اقدام به دریافت ویزای این کشور کنند. یکی از معروف‌ترین سیستم های مهاجرتی این کشور اکسپرس انتری نام دارد.

برنامه مهاجرتی اکسپرس انتری از سال ۲۰۱۵ با هدف رفع نیازهای مهاجرتی کانادا راه اندازی شد و تا امروز تعداد بسیار زیادی از مهاجران توانسته‌اند اقامت کانادا را دریافت کنند.

تحصیل در کانادا

تحصیلات و همچنین دریافت مدارکی بین المللی از بزرگ‌ترین خواسته های هر دانشجو و خانواده آن است. تحصیل در کانادا به خودی خود نمیتواند دلیلی بر موفقیت یک فرد شود، اما آموزش در برترین و بروزترین مراکز تحصیلی جهان میتواند کمک شایانی به موفقت افراد در جامع کند.

در کشور کانادا بیش از ۶۰۰ هزار دانش آموز بین المللی در دوره های دبستان، دبیرستان، دانشگاه، کالج … بین المللی در حال تحصیل هستند.

اسکرول به بالا