اقامت کانادا - مهاجرت به کانادا

برترین مکان های کارآفرینی در کشور کانادا

مهاجرت به کانادا

امسال، سال بسیار خوبی برای پیدا کردن کار در کشور کانادا است. با وجود نرخ پایین بیکاری در کشور کانادا، کارفرمایان برای جذب و حفظ کارکنان بااستعداد باید سخت تلاش کنند. زیرا تعداد شغل های نیازمند به کارمند بیشتر از کارگران است.

وبسایت “forbes” در کنار وبسایت “statista” طی بررسی از میان ۸ هزار کارمند که در مکان هایی که بالاتر از ۵۰۰ کارمند داشته اند، لیستی از برترین مکان های کاری در کانادا را انتخاب کرده اند.

سه شرکت اول این لیست به ترتیب:
شرکت گوگل با ۲۳۰۰ کارمند در رتبه نخست قرار گرفته است. دفتر مرکزی این شرکت در شهر تورنتو قرار دارد. گوگل برای سومین سال پیاپی به بهترین مکان برای کار در کانادا انتخاب شده است.

شرکت “hydro” در جایگاه دوم این بررسی قرار دارد. دفتر مرکزی این شرکت خدمات عمومی در شهر مونترال قرار دارد. در این شرکت بیش از ۱۹۰۰۰ کارمند مشغول کار هستند.

شرکت سوم این لیست شرکت cisco systems است. ای شرکت در زمینه خدمات، و تولید محصولات فناوری فعالیت دارد و در بیشتر شهر های مهم کانادا دارای دفتر است. در این شرکت ۱۷۲۷ نفر شاغل هستند.


اقامت کانادا

علاقمند به دریافت اقامت کانادا هستید؟ آیا برنامه های مهاجرتی این کشور را می شناسید؟ چقدر با کانادا آشنایی دارید؟ شما میتوانید برای پاسخ به سوال های خود ادامه مقاله را مطالعه کنید.کشور کانادا با حدود 36 میلیون نفر جمعیت، در قاره آمریکای شمالی قرار دارد. این کشور دومین کشور وسیع جهان هست. کانادا منابع طبیعی فراوانی دارد و آب و هوای بیشتر قسمت های این سرزمین سرد است.

اصلی ترین منبع اقتصاد کانادا از صنعت گردشگری، بخش کشاورزی و پتروشیمی به دست می آید. با وجود مکان های طبیعی و تفریحی فراوان، کانادا جزو 15 کشور دیدنی دنیا با آمار گردشگری بیش از 20 میلیون نفر در سال است.همچنین کشور کانادا یکی از مهاجرپذیر ترین کشور های جهان می باشد. در سال هایی که برخی کشورهای جهان درهای مهاجرت خود را به سوی مهاجرن بسته اند، کانادا برای رشد اقتصادی خود و جلوگیری از بالا رفتن میانگین سنی کشور سالانه صد ها هزار مهاجر توانایی که در روند رشد اقتصادی کشور مفید هستند را پذیرش می کند.

از برنامه های مهاجرتی این کشور میتوان به برنامه تخصص کاری، سرمایه گذاری، کارآفرینی، اکسپرس انتری و … اشاره کرد. میتوان گفت معروفترین و پر تقضاترین برنامه مهاجرت به این کشور، برنامه اکسپرس انتری است. کانادا در سال 2015 از این سیستم رونمایی کرد. این برنامه به استان های کانادا کمک می کند که به نسبت نیاز بازار کار خود مهاجران واجد شرایط را کاندید دریافت اقامت دائم کانادا کنند. همچنین در برنامه اکسپرس انتری سرعت پذیرش مهاجران بسیار بیشتر است.

کشور کانادا جدا از بخش مهاجرت، جزوی از برترین کشور های جهان برای تحصیلات است. تحصیل در کانادا کمک شایانی به دانش آموزان و دانشجویان می کند زیرا در این کشور بخش های آموزشی (مدارس،دانشگاها، کالج ها و …) با سیستم های بروز، امنیت فوق العاده و همچنین مدارکی بین المللی در تلاش هستند تا آینده بهتری برای افراد بسازند.

اسکرول به بالا