کشور کانادا - اقامت کانادا - مهاجرت به کانادا - مهاجرت کانادا

برنامه مهاجرتی کارآفرینی کشور کانادا

مهاجرت به کانادا

کشور کانادا یکی از مهاجر پذیرترین کشورهای جهان است. این کشور برای توسعه اقتصادی به جذب مهاجران نیاز دارد، به همین منظور وزارت مهاجرتی کانادا همواره در تلاش بوده تا با توسعه و تغییرات در برنامه‌های مهاجرتی به بهترین شیوه مهاجران را پذیرش کند.

یکی از برنامه‌های معروف مهاجرتی کانادا برنامه کارآفرینی است. برنامه کارآفرینی مناسب افرادیست که دارای علاقه و سرمایه مورد نیاز برای خرید یا راه اندازی یک شغل در استان های کانادا هستند.

شرایط این برنامه در هر استان متفاوت است. با این حال شرکت کنندگان در این برنامه باید دارای سابقه مدیریت یک کسب و کار، سرمایه مورد‌نیاز، داشتن یک طرح سودمند برای استان و … باشند.

این برنامه همانند اکثر برنامه های مهاجرتی کانادا سیستم امتیازی دارد و افرادی که در آن امتیاز بالاتری کسب کنند شانس بیشتری برای قبولی دارد.

اقامت کانادا

علاقمند به مهاجرت به کانادا هستید؟ آیا برنامه های مهاجرتی این کشور را می شناسید؟ چقدر با کانادا آشنایی دارید؟ شما میتوانید برای پاسخ به سوال های خود ادامه مقاله را مطالعه کنید.کشور کانادا با حدود 36 میلیون نفر جمعیت، در قاره آمریکای شمالی قرار دارد. این کشور دومین کشور وسیع جهان هست. کانادا منابع طبیعی فراوانی دارد و آب و هوای بیشتر قسمت های این سرزمین سرد است.

اصلی ترین منبع اقتصاد کانادا از صنعت گردشگری، بخش کشاورزی و پتروشیمی به دست می آید. با وجود مکان های طبیعی و تفریحی فراوان، کانادا جزو 15 کشور دیدنی دنیا با آمار گردشگری بیش از 20 میلیون نفر در سال است.همچنین کشور کانادا یکی از مهاجرپذیر ترین کشور های جهان می باشد. در سال هایی که برخی کشورهای جهان درهای مهاجرت خود را به سوی مهاجرن بسته اند، کانادا برای رشد اقتصادی خود و جلوگیری از بالا رفتن میانگین سنی کشور سالانه صد ها هزار مهاجر توانایی که در روند رشد اقتصادی کشور مفید هستند را پذیرش می کند.

از برنامه های مهاجرتی این کشور میتوان به برنامه تخصص کاری، سرمایه گذاری، کارآفرینی، اکسپرس انتری و … اشاره کرد. میتوان گفت معروفترین و پر تقضاترین برنامه مهاجرت به این کشور، برنامه اکسپرس انتری است. کانادا در سال 2015 از این سیستم رونمایی کرد. این برنامه به استان های کانادا کمک می کند که به نسبت نیاز بازار کار خود مهاجران واجد شرایط را کاندید دریافت اقامت دائم کانادا کنند. همچنین در برنامه اکسپرس انتری سرعت پذیرش مهاجران بسیار بیشتر است.

کشور کانادا جدا از بخش مهاجرت، جزوی از برترین کشور های جهان برای تحصیلات است. تحصیل در کانادا کمک شایانی به دانش آموزان و دانشجویان می کند زیرا در این کشور بخش های آموزشی (مدارس،دانشگاها، کالج ها و …) با سیستم های بروز، امنیت فوق العاده و همچنین مدارکی بین المللی در تلاش هستند تا آینده بهتری برای افراد بسازند.

اسکرول به بالا