اقامت کانادا - مهاجرت به کانادا - مهاجرت کانادا

بزرگترین پذیرش مهاجرتی استان بریتیش کلمبیا در سال 2020

مهاجرت به کانادا

سازمان مهاجرتی استان بریتیش کلمبیا در روز ۲۹ سپتامبر بزرگ‌ترین پذیرش مهاجرتی خود در سال ۲۰۲۰ را انجام داد. بریتیش کلمبیا در این روز، ۴۵۰ دعوت نامه مهاجرتی از برنامه های مهاجرتی خود ارسال کرده است.

حداقل امتیاز قبولی متقاضیان این پذیرش بین ۷۵ تا ۹۸ بوده است. لازم به توضیح است که امتیاز پذیرفته شدگان در برنامه های نیروی متخصص ۹۳، فارغ التحصیلان بین المللی ۹۴ و پذیرفته شدگان برنامه Entry Level and Semi-Skilled، امتیازشان ۷۶ بوده است.

برای قبولی در برنامه نیروی متخصص کانادا داشتن مدرک زبان، تحصیلات بالا و سابقه کاری مرتبط با رشته تحصیلی در کنار دیگر شرایط مورد نیاز است.

اقامت کانادا

کشور کانادا در شمال قاره آمریکا قرار دارد. این کشور دارای ۱۰ استان می باشد که هر یک از استان های آن از شرایط اقلیمی متفاوتی برخوردار هستند. بر اساس آخرین سرشماری جمعیت کانادا در حدود ۳۷ میلیون نفر بوده است.

بازار کار کانادا از سال ها پیش برای رفع نیاز های خود اقدام به جذب مهاجران از سراسر جهان کرده است. این امر باعث شده تا کانادا به یکی از محبوب‌ترین کشور های جهان برای مهاجرن تبدیل گردد.

مهاجرت به کانادا

امروزه مهاجران برای دریافت اقامت کانادا باید از یکی از روش های مهاجرتی مورد تایید وزارت مهاجرتی و شهروندی کانادا اقدام به دریافت ویزای این کشور کنند. یکی از معروف‌ترین سیستم های مهاجرتی این کشور اکسپرس انتری نام دارد.

برنامه مهاجرتی اکسپرس انتری از سال ۲۰۱۵ با هدف رفع نیازهای مهاجرتی کانادا راه اندازی شد و تا امروز تعداد بسیار زیادی از مهاجران توانسته‌اند اقامت کانادا را دریافت کنند.

تحصیل در کانادا

تحصیلات و همچنین دریافت مدارکی بین المللی از بزرگ‌ترین خواسته های هر دانشجو و خانواده آن است. تحصیل در کانادا به خودی خود نمیتواند دلیلی بر موفقیت یک فرد شود، اما آموزش در برترین و بروزترین مراکز تحصیلی جهان میتواند کمک شایانی به موفقت افراد در جامع کند.

در کشور کانادا بیش از ۶۰۰ هزار دانش آموز بین المللی در دوره های دبستان، دبیرستان، دانشگاه، کالج … بین المللی در حال تحصیل هستند.

اسکرول به بالا