کشور کانادا - اقامت کانادا - مهاجرت به کانادا - مهاجرت کانادا

تحقیقات جدید انجمن ملی کالج ها و موسسات آموزشی کانادا

مهاجرت به کانادا

انجمن ملی کالج‌ها و موسسات آموزشی کانادا (Colleges-and-Institutes) براساس‌ تحقیقات جدید خود اعلام کرد پذیرش مهاجران جدید امری حیاتی برای رشد اقتصادی کشور است.

طبق تحقیقات این انجمن پذیرش مهاجران مخصوصا دانشجویان بین المللی میتواند باعث رشد اقتصادی کشور شود.

کشور کانادا از ماه مارس سال ۲۰۲۰ به دلیل وجود بیماری کرونا مجبور به اعمال محدودیت‌های بسیار شدیدی شد، با این حال این کشور همواره به شکل منظم قرعه کشی های مهاجرتی را برگزار کرده‌است.

همچنین با کاهش محدودیت‌های بیماری کرونا در کانادا، بسیاری از دانشجویان بین‌المللی می‌توانند برای تحصیلات خود وارد این کشور شوند. لازم به توضیح است که با شروع بیماری کرونا ورود دانشجویان بین المللی به خاک کانادا برای مدتی متوقف شده بود.

اقامت کانادا

کشور کانادا در شمال قاره آمریکا قرار دارد. این کشور دارای ۱۰ استان می باشد که هر یک از استان های آن از شرایط اقلیمی متفاوتی برخوردار هستند. بر اساس آخرین سرشماری جمعیت کانادا در حدود ۳۷ میلیون نفر بوده است.

بازار کار کانادا از سال ها پیش برای رفع نیاز های خود اقدام به جذب مهاجران از سراسر جهان کرده است. این امر باعث شده تا کانادا به یکی از محبوب‌ترین کشور های جهان برای مهاجرن تبدیل گردد.

مهاجرت به کانادا

امروزه مهاجران برای دریافت اقامت کانادا باید از یکی از روش های مهاجرتی مورد تایید وزارت مهاجرتی و شهروندی کانادا اقدام به دریافت ویزای این کشور کنند. یکی از معروف‌ترین سیستم های مهاجرتی این کشور اکسپرس انتری نام دارد.

برنامه مهاجرتی اکسپرس انتری از سال ۲۰۱۵ با هدف رفع نیازهای مهاجرتی کانادا راه اندازی شد و تا امروز تعداد بسیار زیادی از مهاجران توانسته‌اند اقامت کانادا را دریافت کنند.

تحصیل در کانادا

تحصیلات و همچنین دریافت مدارکی بین المللی از بزرگ‌ترین خواسته های هر دانشجو و خانواده آن است. تحصیل در کانادا به خودی خود نمیتواند دلیلی بر موفقیت یک فرد شود، اما آموزش در برترین و بروزترین مراکز تحصیلی جهان میتواند کمک شایانی به موفقت افراد در جامع کند.

در کشور کانادا بیش از ۶۰۰ هزار دانش آموز بین المللی در دوره های دبستان، دبیرستان، دانشگاه، کالج … بین المللی در حال تحصیل هست

اسکرول به بالا