مهاجرت به کانادا - اقامت کانادا

جدیدترین پذیرش برنامه مهاجرتی اکسپرس انتری در استان آلبرتا

مهاجرت به کانادا

بر اساس جدیدترین اخبار منتشر شده از استان آلبرتا، سازمان مهاجرتی این استان اطلاعاتی از دو پذیرش آخر خود از برنامه اکسپرس انتری را منتشر کرده است.

در مجموعه این دو پذیرش انجام شده، 471دعوت نامه مهاجرتی ارسال شده است. قرعه کشی اول این استان در روز ۱۷ جولای برگزار شده که در آن 251 درخواست کنند با حداقل امتیاز 400 قبول شده اند.

قرعه کشی دوم در روز 24 جولای بوده که در آن 220 نفر موفق به دریافت اقامت دائم کانادا شده اند. در این قرعه کشی پایین ترین امتیاز قبولی 303 بوده است.

لازم به توضیح است که تمامی پذیرفته شدگان دارای مشاغلی بوده اند که به توسعه اقتصادی این استان کمک میکرده است.

برای قبولی در این برنامه داشتن مدرک تحصیلی، سابقه کاری و مدرک زبان در کنار دیگر شرایط مورد نیاز است.

اقامت کانادا

علاقمند به دریافت اقامت کانادا هستید؟ آیا برنامه های مهاجرتی این کشور را می شناسید؟ چقدر با کانادا آشنایی دارید؟ شما میتوانید برای پاسخ به سوال های خود ادامه مقاله را مطالعه کنید.کشور کانادا با حدود 36 میلیون نفر جمعیت، در قاره آمریکای شمالی قرار دارد. این کشور دومین کشور وسیع جهان هست. کانادا منابع طبیعی فراوانی دارد و آب و هوای بیشتر قسمت های این سرزمین سرد است.

اصلی ترین منبع اقتصاد کانادا از صنعت گردشگری، بخش کشاورزی و پتروشیمی به دست می آید. با وجود مکان های طبیعی و تفریحی فراوان، کانادا جزو 15 کشور دیدنی دنیا با آمار گردشگری بیش از 20 میلیون نفر در سال است.همچنین کشور کانادا یکی از مهاجرپذیر ترین کشور های جهان می باشد. در سال هایی که برخی کشورهای جهان درهای مهاجرت خود را به سوی مهاجرن بسته اند، کانادا برای رشد اقتصادی خود و جلوگیری از بالا رفتن میانگین سنی کشور سالانه صد ها هزار مهاجر توانایی که در روند رشد اقتصادی کشور مفید هستند را پذیرش می کند.

از برنامه های مهاجرتی این کشور میتوان به برنامه تخصص کاری، سرمایه گذاری، کارآفرینی، اکسپرس انتری و … اشاره کرد. میتوان گفت معروفترین و پر تقضاترین برنامه مهاجرت به این کشور، برنامه اکسپرس انتری است. کانادا در سال 2015 از این سیستم رونمایی کرد. این برنامه به استان های کانادا کمک می کند که به نسبت نیاز بازار کار خود مهاجران واجد شرایط را کاندید دریافت اقامت دائم کانادا کنند. همچنین در برنامه اکسپرس انتری سرعت پذیرش مهاجران بسیار بیشتر است.

کشور کانادا جدا از بخش مهاجرت، جزوی از برترین کشور های جهان برای تحصیلات است. تحصیل در کانادا کمک شایانی به دانش آموزان و دانشجویان می کند زیرا در این کشور بخش های آموزشی (مدارس،دانشگاها، کالج ها و …) با سیستم های بروز، امنیت فوق العاده و همچنین مدارکی بین المللی در تلاش هستند تا آینده بهتری برای افراد بسازند.

اسکرول به بالا