کشور کانادا - اقامت کانادا - مهاجرت به کانادا - مهاجرت کانادا

دو خبر مهاجرتی از کشور کانادا

مهاجرت به کانادا

بر اساس جدیدترین اخبار منتشر شده، استان پرنس ادوارد در روز ۲۱ ژانویه، ۲۱۱ دعوت نامه مهاجرتی صادر کرده‌است.

در این قرعه‌کشی، ۱۹۶ نفر از پذیرفته شدگان از سیستم اکسپرس انتری و Labour Impact و ۱۵ نفر از برنامه “Business Impact” انتخاب شده‌اند.

همچنین در این روز استان ساسکاچوان نتایج دومین قرعه کشی مهاجرتی خود در سال جدید را اعلام کرد. بر اساس این خبر ساسکاچوان از برنامه نیروی کار ماهر بین الملل زیر شاخه(SINP) ، ۵۰۲ دعوت نامه مهاجرتی ارسال کرده‌است.

تعداد ۱۸۹ دعوت‌نامه از سیستم اکسپرس انتری و ۳۱۳ دعوت‌نامه از برنامه Occupations In-Demand ارسال شده‌اند. حداقل امتیاز افرادی که از سیستم اکسپرس انتری موفق به دریافت دعوت نامه شده‌، ۷۹ بوده‌است.

اقامت کانادا

کشور کانادا در شمال قاره آمریکا قرار دارد. این کشور دارای ۱۰ استان می باشد که هر یک از استان های آن از شرایط اقلیمی متفاوتی برخوردار هستند. بر اساس آخرین سرشماری جمعیت کانادا در حدود ۳۷ میلیون نفر بوده است.

بازار کار کانادا از سال ها پیش برای رفع نیاز های خود اقدام به جذب مهاجران از سراسر جهان کرده است. این امر باعث شده تا کانادا به یکی از محبوب‌ترین کشور های جهان برای مهاجرن تبدیل گردد.

مهاجرت به کانادا

امروزه مهاجران برای دریافت اقامت کانادا باید از یکی از روش های مهاجرتی مورد تایید وزارت مهاجرتی و شهروندی کانادا اقدام به دریافت ویزای این کشور کنند. یکی از معروف‌ترین سیستم های مهاجرتی این کشور اکسپرس انتری نام دارد.

برنامه مهاجرتی اکسپرس انتری از سال ۲۰۱۵ با هدف رفع نیازهای مهاجرتی کانادا راه اندازی شد و تا امروز تعداد بسیار زیادی از مهاجران توانسته‌اند اقامت کانادا را دریافت کنند.

تحصیل در کانادا

تحصیلات و همچنین دریافت مدارکی بین المللی از بزرگ‌ترین خواسته های هر دانشجو و خانواده آن است. تحصیل در کانادا به خودی خود نمیتواند دلیلی بر موفقیت یک فرد شود، اما آموزش در برترین و بروزترین مراکز تحصیلی جهان میتواند کمک شایانی به موفقت افراد در جامع کند.

در کشور کانادا بیش از ۶۰۰ هزار دانش آموز بین المللی در دوره های دبستان، دبیرستان، دانشگاه، کالج … بین المللی در حال تحصیل هست

اسکرول به بالا