کشور کانادا - اقامت کانادا - مهاجرت به کانادا - مهاجرت کانادا

معرفی استان های کشور کانادا قسمت اول

مهاجرت به کانادا

معرفی استان پرنس ادوارد

جزیره پرنس ادوارد در خلیج سنت لارنس ساحل شرقی کانادا واقع شده‌است. این جزیره بین استان‌های نواسکوشیا و نیوبرانزویک قرار دارد و با پل ۱۳ کیلومتری (کنفدراسیون) به استان نیوبرانزویک متصل می‌شود.

جزیره پرنس ادوارد به سه قسمت کینگ، کوینز و پرنس تقسیم می‌شود. بیشتر خاک این جزیره به دلیل وجود اکسید آهن قرمز رنگ است. این امر باعث به وجود آمدن صخره‌های سرخ زیبایی در سواحل آن شده‌است.

این جزیره با داشتن ۹۰ ساحل بسیار زیبا و اجرای فستیوال های مختلف در کنار مدیریت درست گردشگری، سالانه میزبان میلیون‌ها گردشگر از سراسر جهان است. از مکان های توریستی جزیره پرنس ادوارد می‌توان به پارک ویکتوریا و کلیسای دانستان اشاره کرد.

جمعیت این استان در حدود ۱۶۰ هزار نفر و وسعت آن ۵۶۶۰ کیلومتر مربع است. مرکز و بزرگ‌ترین شهر استان، شارلوت نام دارد.

اقامت کانادا

کشور کانادا در شمال قاره آمریکا قرار دارد. این کشور دارای ۱۰ استان می باشد که هر یک از استان های آن از شرایط اقلیمی متفاوتی برخوردار هستند. بر اساس آخرین سرشماری جمعیت کانادا در حدود ۳۷ میلیون نفر بوده است.

بازار کار کانادا از سال ها پیش برای رفع نیاز های خود اقدام به جذب مهاجران از سراسر جهان کرده است. این امر باعث شده تا کانادا به یکی از محبوب‌ترین کشور های جهان برای مهاجرن تبدیل گردد.

مهاجرت به کانادا

امروزه مهاجران برای دریافت اقامت کانادا باید از یکی از روش های مهاجرتی مورد تایید وزارت مهاجرتی و شهروندی کانادا اقدام به دریافت ویزای این کشور کنند. یکی از معروف‌ترین سیستم های مهاجرتی این کشور اکسپرس انتری نام دارد.

برنامه مهاجرتی اکسپرس انتری از سال ۲۰۱۵ با هدف رفع نیازهای مهاجرتی کانادا راه اندازی شد و تا امروز تعداد بسیار زیادی از مهاجران توانسته‌اند اقامت کانادا را دریافت کنند.

تحصیل در کانادا

تحصیلات و همچنین دریافت مدارکی بین المللی از بزرگ‌ترین خواسته های هر دانشجو و خانواده آن است. تحصیل در کانادا به خودی خود نمیتواند دلیلی بر موفقیت یک فرد شود، اما آموزش در برترین و بروزترین مراکز تحصیلی جهان میتواند کمک شایانی به موفقت افراد در جامع کند.

در کشور کانادا بیش از ۶۰۰ هزار دانش آموز بین المللی در دوره های دبستان، دبیرستان، دانشگاه، کالج … بین المللی در حال تحصیل هست

اسکرول به بالا