کشور کانادا - اقامت کانادا - مهاجرت به کانادا - مهاجرت کانادا

معرفی مهاجران موفق کانادایی قسمت پنجم

مهاجرت به کانادا

قسمت پنجم

رولا دگر (Rola Dagher) مثالی عالی برای تلاش و اراده برای رسیدن به موفقیت در زندگی است.

رولا در سال ۱۹۸۹ در شهر صیدون لبنان بدنیا آمد. وی در سن ۱۷ سالگی به دلیل نا آرامی و جنگ در کشور خود، مجبور شد با فرزند ۱۰ ماه خود به کانادا مهاجرت کند.

شرایط در آغاز بسیار برای وی سخت و طاقت‌فرسا بود زیرا در آن زمان رولا نمیتوانست انگليسی صحبت کند. با این حال رولا موفق شد کاری در سوپرمارکت پیدا کند.

اولین کار جدی او که خود به عنوان نردبان پیشرفتش از آن یاد می کند، کار به عنوان یک بازاریاب تلفنی بود. وی به دلیل علاقه زیاد به این کار و همچنین تلاش بسیار زیاد توانست در این زمینه پیشرفت بسیار زیادی کند به طوری که در سال ۲۰۱۹ توانست به عنوان رئیس شرکت بزرگ cisco system canada منصوب شد.

همچنین وی در همین سال موفق شد چندین جایزه مختلف کسب کند. امروزه “رولا” رهبر و نماینده شرکت سیسکو سیستم می‌‌باشد که ارزش آن میلیاردها دلار است. همچنین وی در کنار کار مدیریتی خود بسیار در کارهای خیر نیز شرکت می کند.

مهاجرت به کانادا

علاقمند به دریافت  اقامت کانادا هستید؟ آیا برنامه های مهاجرتی این کشور را می شناسید؟ چقدر با کانادا آشنایی دارید؟ شما میتوانید برای پاسخ به سوال های خود ادامه مقاله را مطالعه کنید.کشور کانادا با حدود 36 میلیون نفر جمعیت، در قاره آمریکای شمالی قرار دارد. این کشور دومین کشور وسیع جهان هست. کانادا منابع طبیعی فراوانی دارد و آب و هوای بیشتر قسمت های این سرزمین سرد است.

اصلی ترین منبع اقتصاد کانادا از صنعت گردشگری، بخش کشاورزی و پتروشیمی به دست می آید. با وجود مکان های طبیعی و تفریحی فراوان، کانادا جزو 15 کشور دیدنی دنیا با آمار گردشگری بیش از 20 میلیون نفر در سال است.همچنین کشور کانادا یکی از مهاجرپذیر ترین کشور های جهان می باشد. در سال هایی که برخی کشورهای جهان درهای مهاجرت خود را به سوی مهاجرن بسته اند، کانادا برای رشد اقتصادی خود و جلوگیری از بالا رفتن میانگین سنی کشور سالانه صد ها هزار مهاجر توانایی که در روند رشد اقتصادی کشور مفید هستند را پذیرش می کند.

از برنامه های مهاجرتی این کشور میتوان به برنامه تخصص کاری، سرمایه گذاری، کارآفرینی، اکسپرس انتری و … اشاره کرد. میتوان گفت معروفترین و پر تقضاترین برنامه مهاجرت به این کشور، برنامه اکسپرس انتری است. کانادا در سال 2015 از این سیستم رونمایی کرد. این برنامه به استان های کانادا کمک می کند که به نسبت نیاز بازار کار خود مهاجران واجد شرایط را کاندید دریافت اقامت دائم کانادا کنند. همچنین در برنامه اکسپرس انتری سرعت پذیرش مهاجران بسیار بیشتر است.

کشور کانادا جدا از بخش مهاجرت، جزوی از برترین کشور های جهان برای تحصیلات است. تحصیل در کانادا کمک شایانی به دانش آموزان و دانشجویان می کند زیرا در این کشور بخش های آموزشی (مدارس،دانشگاها، کالج ها و …) با سیستم های بروز، امنیت فوق العاده و همچنین مدارکی بین المللی در تلاش هستند تا آینده بهتری برای افراد بسازند.

اسکرول به بالا