کشور کانادا - اقامت کانادا - مهاجرت به کانادا - مهاجرت کانادا

معرفی مهاجران موفق کانادایی قسمت ششم

مهاجرت به کانادا

مونیکا دوئل (Monika Deol) یکی ازمهاجران بسیار موفق کانادایی است که در هند بدنیا آمده‌است. وی پس از ورود به کانادا و اتمام تحصیل، برای اجرا در برنامه‌های تلویزیونی تست داد تا به علاقه همیشگی خود برسد‌.

مونیکا اولین کار خود را در شبکه “Citytv” تورنتو آغاز کرد و رفته رفته با تلاش و پشتکار توانست به محبوبیت بسیاری بین بیننده‌‌ها برسد. از برنامه های معروفی که وی مجری آن‌ها بوده می‌توان به MuchMusic FAX, VTV Vancouver News اشاره کرد.

خانم دوئل در سال ۲۰۱۷ با استفاده از شهرت و علاقه توانست وارد حرفه‌ی جدیدی شود. او در ونکوور مارک لوازم آرایش خود را با نام “Stellar” افتتاح کرد.

مونیکا درحال حاضر به عنوان یک کارآفرین و خیر بسیار موفق کانادایی شناخته می‌شود.

اقامت کانادا

کشور کانادا در شمال قاره آمریکا قرار دارد. این کشور دارای ۱۰ استان می باشد که هر یک از استان های آن از شرایط اقلیمی متفاوتی برخوردار هستند. بر اساس آخرین سرشماری جمعیت کانادا در حدود ۳۷ میلیون نفر بوده است.

بازار کار کانادا از سال ها پیش برای رفع نیاز های خود اقدام به جذب مهاجران از سراسر جهان کرده است. این امر باعث شده تا کانادا به یکی از محبوب‌ترین کشور های جهان برای مهاجرن تبدیل گردد.

مهاجرت به کانادا

امروزه مهاجران برای دریافت اقامت کانادا باید از یکی از روش های مهاجرتی مورد تایید وزارت مهاجرتی و شهروندی کانادا اقدام به دریافت ویزای این کشور کنند. یکی از معروف‌ترین سیستم های مهاجرتی این کشور اکسپرس انتری نام دارد.

برنامه مهاجرتی اکسپرس انتری از سال ۲۰۱۵ با هدف رفع نیازهای مهاجرتی کانادا راه اندازی شد و تا امروز تعداد بسیار زیادی از مهاجران توانسته‌اند اقامت کانادا را دریافت کنند.

تحصیل در کانادا

تحصیلات و همچنین دریافت مدارکی بین المللی از بزرگ‌ترین خواسته های هر دانشجو و خانواده آن است. تحصیل در کانادا به خودی خود نمیتواند دلیلی بر موفقیت یک فرد شود، اما آموزش در برترین و بروزترین مراکز تحصیلی جهان میتواند کمک شایانی به موفقت افراد در جامع کند.

در کشور کانادا بیش از ۶۰۰ هزار دانش آموز بین المللی در دوره های دبستان، دبیرستان، دانشگاه، کالج … بین المللی در حال تحصیل هستند.

اسکرول به بالا