اقامت کانادا - مهاجرت به کانادا - مهاجرت کانادا

هزینه تحصیل و زندگی در کانادا در سال ۲۰۲۰

مهاجرت به کانادا

هزینه تحصیل در دانشگاه های کانادا حدودا سالی ۱۴,۰۰۰ تا ۵۰,۰۰۰ دلار کانادا بسته به رشته و دانشگاه متغیر می باشد. موردی که در اخذ اقامت تحصیلی کانادا نسبت به سایر عوامل از اهمیت بیشتری برخوردار می باشد اخذ ویزای تحصیلی کانادا می باشد. اصولا اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های کانادا مخصوصا با ارائه مدارک لازم امکان پذیر است والی مدارک باید به گونه ای باشد که آفیسر و سفارت کانادا جهت صدور ویزای کانادا متقاعد گردد.

کار در هنگام تحصیل در کانادا

همراه دانشجو (همسر) اجازه کار تمام وقت دارد و دانشجو تنها می تواند به صورت پاره وقت در داخل و یا خارج از محیط دانشگاه مشغول به کار باشند. میزان ساعت مجاز کار برای افراد دارای ویزای تحصیلی کانادا به شرح زیر است:

  • کارشناسی ۱۰ ساعت در هفته
  • کارشناسی ارشد ۲۰ ساعت در هفته
  • دکتری ۳۰ ساعت در هفته

هزینه های زندگی در کانادا در سال ۲۰۲۰

هزینه های زندگی در کانادا بسته به شهر محل اقامت و سبک زندگی هر فرد متفاوت است. به طور متوسط این هزینه به طور میانگین ماهیانه بین ۱,۵۰۰ تا ۲,۰۰۰ دلار کانادا است. هزینه زندگی در کانادا نسبت به سایر کشورهای انگلیسی زبان مانند استرالیا پایین تر است. مهاجرت به کانادا از راه های گوناگون قابل اخذ می باشد که در این قسمت به صورت مفصل به روش های مهاجرت به کانادا پرداخته شده شد.

کانادا جه انتخاب اکثر افراد متقاضی مهاجرت در حال حاضر می باشد دهم اکنون یکی از بهترین برنامه های مهاجرتی است. علاقه مندان به کار و تحصیل در کانادا در سال ۲۰۲۰ می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با سازمان مهاجرتی کانادا اکسپرت تماس بگیرند.

اقامت کانادا

علاقمند به دریافت مهاجرت به کانادا هستید؟ آیا برنامه های مهاجرتی این کشور را می شناسید؟ چقدر با کانادا آشنایی دارید؟ شما میتوانید برای پاسخ به سوال های خود ادامه مقاله را مطالعه کنید.کشور کانادا با حدود 36 میلیون نفر جمعیت، در قاره آمریکای شمالی قرار دارد. این کشور دومین کشور وسیع جهان هست. کانادا منابع طبیعی فراوانی دارد و آب و هوای بیشتر قسمت های این سرزمین سرد است.

اصلی ترین منبع اقتصاد کانادا از صنعت گردشگری، بخش کشاورزی و پتروشیمی به دست می آید. با وجود مکان های طبیعی و تفریحی فراوان، کانادا جزو 15 کشور دیدنی دنیا با آمار گردشگری بیش از 20 میلیون نفر در سال است.همچنین کشور کانادا یکی از مهاجرپذیر ترین کشور های جهان می باشد. در سال هایی که برخی کشورهای جهان درهای مهاجرت خود را به سوی مهاجرن بسته اند، کانادا برای رشد اقتصادی خود و جلوگیری از بالا رفتن میانگین سنی کشور سالانه صد ها هزار مهاجر توانایی که در روند رشد اقتصادی کشور مفید هستند را پذیرش می کند.

از برنامه های مهاجرتی این کشور میتوان به برنامه تخصص کاری، سرمایه گذاری، کارآفرینی، اکسپرس انتری و … اشاره کرد. میتوان گفت معروفترین و پر تقضاترین برنامه مهاجرت به این کشور، برنامه اکسپرس انتری است. کانادا در سال 2015 از این سیستم رونمایی کرد. این برنامه به استان های کانادا کمک می کند که به نسبت نیاز بازار کار خود مهاجران واجد شرایط را کاندید دریافت اقامت دائم کانادا کنند. همچنین در برنامه اکسپرس انتری سرعت پذیرش مهاجران بسیار بیشتر است.

کشور کانادا جدا از بخش مهاجرت، جزوی از برترین کشور های جهان برای تحصیلات است. تحصیل در کانادا کمک شایانی به دانش آموزان و دانشجویان می کند زیرا در این کشور بخش های آموزشی (مدارس،دانشگاها، کالج ها و …) با سیستم های بروز، امنیت فوق العاده و همچنین مدارکی بین المللی در تلاش هستند تا آینده بهتری برای افراد بسازند.

اسکرول به بالا