اقامت کانادا - مهاجرت به کانادا

پذیرش جدید برنامه مهاجرتی اکسپرس انتری در استان انتاریو

مهاجرت به کانادا

سازمان مهاجرتی استان انتاریو در جدید ترین پذیرش مهاجرتی خود در روز 1 آگوست، از سیستم اکسپرس انتری 1773 دعوت نامه اقامت دائم کانادا ارسال کرده است.

حداقل امتیاز قبولی در این برنامه 435بوده است. تمامی پذیرفته شدگان این قرعه کشی از برنامه ontario tech انتخاب شده اند. این برنامه شامل افرادی می شود که شغل آنها مربوط به بخش فناوری می شود.

این پذیرش دومین قرعه کشی استان انتاریو از مشاغل مربوط به فناوری در سال  2019بوده که در مجموع آن 3396 دعوت نامه ارسال شده است.

استان انتاریو یکی از مهمترین استان های کانادا در بخش فناوری است و برنامه ontario tech برای کمک به این بخش ایجاد شده است.

براساس گزارش های منتشر شده در سال 2019، بیش از 80 هزار شغل مربوط به فناوری در  5سال گذشته در تورنتو ایجاد شده است.

اقامت کانادا

علاقمند به دریافت اقامت کانادا هستید؟ آیا برنامه های مهاجرتی این کشور را می شناسید؟ چقدر با کانادا آشنایی دارید؟ شما میتوانید برای پاسخ به سوال های خود ادامه مقاله را مطالعه کنید.کشور کانادا با حدود 36 میلیون نفر جمعیت، در قاره آمریکای شمالی قرار دارد. این کشور دومین کشور وسیع جهان هست. کانادا منابع طبیعی فراوانی دارد و آب و هوای بیشتر قسمت های این سرزمین سرد است.

اصلی ترین منبع اقتصاد کانادا از صنعت گردشگری، بخش کشاورزی و پتروشیمی به دست می آید. با وجود مکان های طبیعی و تفریحی فراوان، کانادا جزو 15 کشور دیدنی دنیا با آمار گردشگری بیش از 20 میلیون نفر در سال است.همچنین کشور کانادا یکی از مهاجرپذیر ترین کشور های جهان می باشد. در سال هایی که برخی کشورهای جهان درهای مهاجرت خود را به سوی مهاجرن بسته اند، کانادا برای رشد اقتصادی خود و جلوگیری از بالا رفتن میانگین سنی کشور سالانه صد ها هزار مهاجر توانایی که در روند رشد اقتصادی کشور مفید هستند را پذیرش می کند.

از برنامه های مهاجرتی این کشور میتوان به برنامه تخصص کاری، سرمایه گذاری، کارآفرینی، اکسپرس انتری و … اشاره کرد. میتوان گفت معروفترین و پر تقضاترین برنامه مهاجرت به این کشور، برنامه اکسپرس انتری است. کانادا در سال 2015 از این سیستم رونمایی کرد. این برنامه به استان های کانادا کمک می کند که به نسبت نیاز بازار کار خود مهاجران واجد شرایط را کاندید دریافت اقامت دائم کانادا کنند. همچنین در برنامه اکسپرس انتری سرعت پذیرش مهاجران بسیار بیشتر است.

کشور کانادا جدا از بخش مهاجرت، جزوی از برترین کشور های جهان برای تحصیلات است. تحصیل در کانادا کمک شایانی به دانش آموزان و دانشجویان می کند زیرا در این کشور بخش های آموزشی (مدارس،دانشگاها، کالج ها و …) با سیستم های بروز، امنیت فوق العاده و همچنین مدارکی بین المللی در تلاش هستند تا آینده بهتری برای افراد بسازند.

اسکرول به بالا