کشور کانادا - اقامت کانادا - مهاجرت به کانادا - مهاجرت کانادا

پذیرش جدید بریتیش کلمبیا در 16 نوامبر

مهاجرت به کانادا
بریتیش کلمبیا در جدیدترین قرعه کشی مهاجرتی خود از برنامه  “BC Tech” در روز 16 نوامبر، 87 دعوت‌نامه ارسال کرد.

حداقل امتیاز قبولی پذيرفته‌شدگان, در این برنامه  75بود.

این برنامه مسیری برای دریافت اقامت دایم کانادا برای افرادی است که دارای پیشنهاد کاری و تخصص در یکی از ۲۹ شغل مورد نیاز استان هستند.

پیشنهاد کاری افراد باید حداقل برای یک سال باشد و در زمان درخواست حداقل ۱۲۰ روز از مهلت آن باقی مانده باشد.

برنامه “BC Tech” ازماه می سال 2017 به عنوان یک برنامه آزمایشی آغاز به فعالیت کرد.

پس از موفقیت, این برنامه به یک برنامه دایمی تبدیل شد. هدف این برنامه کمک به کارفرمایان برای جذب افراد در مشاغل مروبط به تکنولوژی است.

مهاجرت به کانادا

کشور کانادا در شمال قاره آمریکا قرار دارد. این کشور دارای ۱۰ استان می باشد, که هر یک از استان های آن از شرایط اقلیمی متفاوتی برخوردار هستند.

بر اساس آخرین سرشماری, جمعیت کانادا در حدود ۳۷ میلیون نفر بوده است.

امروزه مهاجران برای دریافت اقامت کانادا باید از یکی از روش های مهاجرتی مورد تایید وزارت مهاجرتی و شهروندی کانادا اقدام به دریافت ویزای این کشور کنند. یکی از معروف‌ترین سیستم های مهاجرت به کانادا  اکسپرس انتری نام دارد.

برنامه مهاجرتی اکسپرس انتری از سال ۲۰۱۵ با هدف رفع نیازهای مهاجرتی کانادا راه اندازی شد و تا امروز تعداد بسیار زیادی از مهاجران توانسته‌اند اقامت کانادا را دریافت کنند.

تحصیل در کانادا

تحصیلات و همچنین دریافت مدارکی بین المللی از بزرگ‌ترین خواسته های هر دانشجو و خانواده آن است. تحصیل در کانادا به خودی خود نمیتواند دلیلی بر موفقیت یک فرد شود، اما آموزش در برترین و بروزترین مراکز تحصیلی جهان میتواند کمک شایانی به موفقت افراد در جامع کند.

در کشور کانادا بیش از ۶۰۰ هزار دانش آموز بین المللی در دوره های دبستان، دبیرستان، دانشگاه، کالج … بین المللی در حال تحصیل هست

 

اسکرول به بالا