کشور کانادا - اقامت کانادا - مهاجرت به کانادا - مهاجرت کانادا

پذیرش مهاجرتی جدید استان منیتوبا, ,

مهاجرت ب کانادا

سازمان مهاجرتی منیتوبا جدیدترین نتایج قرعه‌کشی مهاجرتی خود, در روز 2 سپتامبر را منتشر کرد.

در این قرعه کشی ۶۰۲ دعوت‌نامه برای درخواست‌کنندگان، صادر شد.

از مجموع ۶۰۲ دعوت نامه ارسالی، ۴۶۳ دعوت‌نامه با امتیاز قبولی ۴۴۵ برای درخواست کنندگان برنامه نیروی کارماهر از داخل استان، ۸۴ دعوت نامه برای برنامه نیروی کارماهر بین الملل با امتیاز قبولی ۶۹۸ و ۵۵ دعوت نامه برای برنامه دانشجویان بین المللی ارسال شد.

اقامت کانادا

کشور کانادا در شمال قاره آمریکا قرار دارد. این کشور دارای ۱۰ استان می باشد که هر یک از استان های آن از شرایط اقلیمی متفاوتی برخوردار هستند. بر اساس آخرین سرشماری جمعیت کانادا در حدود ۳۷ میلیون نفر بوده است.

بازار کار کانادا از سال ها پیش برای رفع نیاز های خود اقدام به جذب مهاجران از سراسر جهان کرده است. این امر باعث شده تا کانادا به یکی از محبوب‌ترین کشور های جهان برای مهاجرن تبدیل گردد.

مهاجرت به کانادا

امروزه مهاجران برای دریافت اقامت کانادا باید از یکی از روش های مهاجرتی مورد تایید وزارت مهاجرتی و شهروندی کانادا اقدام به دریافت ویزای این کشور کنند. یکی از معروف‌ترین سیستم های مهاجرتی این کشور اکسپرس انتری نام دارد.

برنامه مهاجرتی اکسپرس انتری از سال ۲۰۱۵ با هدف رفع نیازهای مهاجرتی کانادا راه اندازی شد و تا امروز تعداد بسیار زیادی از مهاجران توانسته‌اند اقامت کانادا را دریافت کنند.

تحصیل در کانادا

تحصیلات و همچنین دریافت مدارکی بین المللی از بزرگ‌ترین خواسته های هر دانشجو و خانواده آن است. تحصیل در کانادا به خودی خود نمیتواند دلیلی بر موفقیت یک فرد شود، اما آموزش در برترین و بروزترین مراکز تحصیلی جهان میتواند کمک شایانی به موفقت افراد در جامع کند.

در کشور کانادا بیش از ۶۰۰ هزار دانش آموز بین المللی در دوره های دبستان، دبیرستان، دانشگاه، کالج … بین المللی در حال تحصیل هست

اسکرول به بالا