کشور کانادا - اقامت کانادا - مهاجرت به کانادا - مهاجرت کانادا

پذیرش مهاجر استان بریتیش کلمبیا در اکتبر

اخبار مهاجرت به کانادا

استان بریتیش کلمبیا در جدیدترین پذیرش خود از برنامه “BCPNP” در روز ۲۰ اکتبر جمعا ۱۰۰ دعوت‌نامه ارسال کرده‌است.

۸۰ دعوت نامه در این پذیرش به کاندید های اکسپرس انتری تعلق گرفته است. حداقل امتیاز قبولی پذيرفته‌شدگان این افراد ۸۰ بوده‌است.

همچنین ۲۰ دعوت نامه دیگر برای متقاضیان برنامه کارآفرینی ارسال شده‌است. ۵ دعوت نامه این پذیرش با حداقل امتیاز ۱۰۹ برای افرادی که در مناطق کم جمعیت استان “Regional Pilot” و ۱۵ دعوت نامه با حداقل امتیاز ۱۲۲ برای افرادی که در شهرها و مراکز استان درخواست داده اند صادر شده است.

برنامه مهاجرتی استان بریتیش کلمبیا

استان بریتیش کلمبیا برای رسیدن به اهداف مهاجرتی خود بیشتر هفته ها از برنامه Tech Pilot از طریق سیستم اکسپرس انتری پذیرش انجام می دهد.

این برنامه مسیری برای دریافت اقامت دایم کانادا برای افرادی است که دارای تخصص در یکی از ۲۹ شغل مورد نیاز استان و پیشنهاد کاری هستند.

پیشنهاد کاری افراد باید حداقل برای یک سال باشد و در زمان درخواست حداقل ۱۲۰ روز از مهلت آن باقی مانده باشد.

اقامت کانادا

کشور کانادا در شمال قاره آمریکا قرار دارد. این کشور دارای ۱۰ استان می باشد که هر یک از استان های آن از شرایط اقلیمی متفاوتی برخوردار هستند. بر اساس آخرین سرشماری جمعیت کانادا در حدود ۳۷ میلیون نفر بوده است.

بازار کار کانادا از سال ها پیش برای رفع نیاز های خود اقدام به جذب مهاجران از سراسر جهان کرده است. این امر باعث شده تا کانادا به یکی از محبوب‌ترین کشور های جهان برای مهاجرن تبدیل گردد.

مهاجرت به کانادا

امروزه مهاجران برای دریافت اقامت کانادا باید از یکی از روش های مهاجرتی مورد تایید وزارت مهاجرتی و شهروندی کانادا اقدام به دریافت ویزای این کشور کنند. یکی از معروف‌ترین سیستم های مهاجرتی این کشور اکسپرس انتری نام دارد.

برنامه مهاجرتی اکسپرس انتری از سال ۲۰۱۵ با هدف رفع نیازهای مهاجرتی کانادا راه اندازی شد و تا امروز تعداد بسیار زیادی از مهاجران توانسته‌اند اقامت کانادا را دریافت کنند.

تحصیل در کانادا

تحصیلات و همچنین دریافت مدارکی بین المللی از بزرگ‌ترین خواسته های هر دانشجو و خانواده آن است. تحصیل در کانادا به خودی خود نمیتواند دلیلی بر موفقیت یک فرد شود، اما آموزش در برترین و بروزترین مراکز تحصیلی جهان میتواند کمک شایانی به موفقت افراد در جامع کند.

در کشور کانادا بیش از ۶۰۰ هزار دانش آموز بین المللی در دوره های دبستان، دبیرستان، دانشگاه، کالج … بین المللی در حال تحصیل هستند.

اسکرول به بالا