اقامت کانادا - مهاجرت به کانادا

پذیرش مهاجر استان منیتوبا در ماه سپتامبر

مهاجرت به کانادا

سازمان مهاجرتی استان منیتوبا نتایج جدیدترین قرعه کشی خود را اعلام کرد.

این قرعه کشی در روز ۱۰ سپتامبر برگزار شده است و در آن، ۲۱۲ دعوت نامه برای درخواست کنندگان مهاجرت به استان، صادر شده است.

از مجموع ۲۱۲ دعوت نامه ارسالی، ۱۶۸ دعوت نامه با امتیاز قبولی ۴۷۵ برای درخواست کنندگان برنامه نیروی کارماهر از داخل استان، ۹ دعوت نامه برای برنامه نیروی کارماهر بین الملل با امتیاز قبولی ۸۲۴ و ۳۵ دعوت نامه برای برنامه دانشجویان بین المللی ارسال شده است.

اقامت کانادا

کشور کانادا در شمال قاره آمریکا قرار دارد. این کشور دارای ۱۰ استان می باشد که هر یک از استان های آن از شرایط اقلیمی متفاوتی برخوردار هستند. بر اساس آخرین سرشماری جمعیت کانادا در حدود ۳۷ میلیون نفر بوده است.

بازار کار کانادا از سال ها پیش برای رفع نیاز های خود اقدام به جذب مهاجران از سراسر جهان کرده است. این امر باعث شده تا کانادا به یکی از محبوب‌ترین کشور های جهان برای مهاجرن تبدیل گردد.

مهاجرت به کانادا

امروزه مهاجران برای دریافت اقامت کانادا باید از یکی از روش های مهاجرتی مورد تایید وزارت مهاجرتی و شهروندی کانادا اقدام به دریافت ویزای این کشور کنند. یکی از معروف‌ترین سیستم های مهاجرتی این کشور اکسپرس انتری نام دارد.

برنامه مهاجرتی اکسپرس انتری از سال ۲۰۱۵ با هدف رفع نیازهای مهاجرتی کانادا راه اندازی شد و تا امروز تعداد بسیار زیادی از مهاجران توانسته‌اند اقامت کانادا را دریافت کنند.

تحصیل در کانادا

تحصیلات و همچنین دریافت مدارکی بین المللی از بزرگ‌ترین خواسته های هر دانشجو و خانواده آن است. تحصیل در کانادا به خودی خود نمیتواند دلیلی بر موفقیت یک فرد شود، اما آموزش در برترین و بروزترین مراکز تحصیلی جهان میتواند کمک شایانی به موفقت افراد در جامع کند.

در کشور کانادا بیش از ۶۰۰ هزار دانش آموز بین المللی در دوره های دبستان، دبیرستان، دانشگاه، کالج … بین المللی در حال تحصیل هستند.

اسکرول به بالا