کشور کانادا - اقامت کانادا - مهاجرت به کانادا - مهاجرت کانادا

کانادا یکی از مهاجر پذیرترین کشورهای دنیا

مهاجرت به کانادا

کانادا از سال ۱۸۶۷ برای پیشرفت در اقتصاد، شروع به سرمایه گذاری در زمینه جذب مهاجر از سراسر جهان کرد.

در آن زمان به دلایل مختلفی این کشور مقصد جالبی برای مهاجران نبود. پس از گذشت ده‌ها از آن زمان و با آغاز جنگ جهانی اول، نام کانادا به عنوان یک کشور در حال پیشرفت و مقصدی خوب برای مهاجران در سراسر جهان پیچید.

در سال ۱۹۶۷ این کشور برای پیشرفت در جذب مهاجران اولین برنامه امتیازی مهاجرتی را در جهان راه‌اندازی کرد.

از آن زمان تا به امروز کانادا تغییرات بسیار گسترده‌ای در برنامه‌های مهاجرتی خود داده‌است تا بتواند متناسب با نیاز‌های خود مهاجران را پذیرش کند.

این کشور قصد دارد در سال جاری پیش از ۴۰۰ هزار اقامت دائم صادر کند.

اقامت کانادا

کشور کانادا در شمال قاره آمریکا قرار دارد. این کشور دارای ۱۰ استان می باشد که هر یک از استان های آن از شرایط اقلیمی متفاوتی برخوردار هستند. بر اساس آخرین سرشماری جمعیت کانادا در حدود ۳۷ میلیون نفر بوده است.

بازار کار کانادا از سال ها پیش برای رفع نیاز های خود اقدام به جذب مهاجران از سراسر جهان کرده است. این امر باعث شده تا کانادا به یکی از محبوب‌ترین کشور های جهان برای مهاجرن تبدیل گردد.

مهاجرت به کانادا

امروزه مهاجران برای دریافت اقامت کانادا باید از یکی از روش های مهاجرتی مورد تایید وزارت مهاجرتی و شهروندی کانادا اقدام به دریافت ویزای این کشور کنند. یکی از معروف‌ترین سیستم های مهاجرتی این کشور اکسپرس انتری نام دارد.

برنامه مهاجرتی اکسپرس انتری از سال ۲۰۱۵ با هدف رفع نیازهای مهاجرتی کانادا راه اندازی شد و تا امروز تعداد بسیار زیادی از مهاجران توانسته‌اند اقامت کانادا را دریافت کنند.

تحصیل در کانادا

تحصیلات و همچنین دریافت مدارکی بین المللی از بزرگ‌ترین خواسته های هر دانشجو و خانواده آن است. تحصیل در کانادا به خودی خود نمیتواند دلیلی بر موفقیت یک فرد شود، اما آموزش در برترین و بروزترین مراکز تحصیلی جهان میتواند کمک شایانی به موفقت افراد در جامع کند.

در کشور کانادا بیش از ۶۰۰ هزار دانش آموز بین المللی در دوره های دبستان، دبیرستان، دانشگاه، کالج … بین المللی در حال تحصیل هست

اسکرول به بالا