روش های مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت کانادا از طریق برنامه های گوناگونی امکان پذیر است، ما در اینجا به برنامه‌های بلند مدت مهاجرتی به کانادا که منجر به اقامت دائم این کشور می‌شود، می‌پردازیم. قرار گیری در بهترین گروه و برنامه مهاجرت به کانادا شرط اصلی موفقیت در اخذ اقامت کانادا است. اگر نیاز به مشاور دارید، سازمان مهاجرتی کانادا اکسپرت به مدیریت خانم مومنی به شماره عضویت R415887 از مشاورین رسمی و مورد تایید اداره مهاجرت کانادا میباشد و آماده پذیرش پرونده شما میباشد.

مهاجرت به کانادا از طریق تخصص کاری

اگر مدرک تحصیلی دانشگاهی و سابقه شغلی و مهارت زبان دارید، شانس خود را در یکی از برنامه‌های مهاجرت به کانادا از طریق نیروی کار ماهر امتحان کنید. مهاجرت به کانادا از طریق تخصص کاری منوط به کسب امتیازات کافی از نظر سن, تحصیلات, سابقه کاری و زبان و امتیازات همسر می‌باشد. در برنامه‌ی مهاجرت به کانادا از طریق نیروی کار ماهر فدرال وزارت شهروندی و مهاجرت کانادا تقاضاهای اقامت کانادا را از طریق سیستم اکسپرس انتری پردازش می‌کند.

برای آشنایی با برنامه مهاجرت به کانادا از طریق کار و تخصص (اکسپرس اینتری) و نیز شرایط لازم برای اقدام بر روی لینک زیر کلیک نمائید.

مهاجرت به کانادا
مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت کانادا

اقامت کانادا از طریق سرمایه‌گذاری و استانی

اخذ اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری ویژه مدیران و سرمایه گذارانی است که سرعت و راحتی روش برایشان الویت دارد. دولت‌های استانی و فدرال کانادا برنامه‌های متعددی دارند که می‌توانید از طریق آنها اقامت کانادا را دریافت کنید. کانادا از طریق برنامه‌های مهاجرت سرمایه گذاری، تجاری و کارآفرینی قصد دارد صاحبان سرمایه را که توانایی کمک به اقتصاد کانادا دارند را به این کشور جذب نماید. عموماً در این روش متقاضی مهاجرت به کانادا نیاز به داشتن مدرک زبان انگلیسی و یا فرانسه ندارد.

برای آشنایی با برنامه مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری و نیز شرایط لازم برای اقدام بر روی لینک زیر کلیک نمائید.

مهاجرت تحصیلی به کانادا

مهاجرت تحصیلی به کانادا (دانشجویی و دانش آموزی), یکی از روش‌های سریع اخذ ویزای کانادا می‌باشد. دانشجویان و یا دانش آموزان می‌توانند ویزای کانادا را با استفاده از ویزای تحصیلی کانادا دریافت نموده و در دانشگاه‌ها و یا مدارس کانادا تحصیل نمایند. اما مهاجرت تحصیلی نیاز به داشتن ویزای تحصیلی کانادا می‌باشد و متقاضیان مهاجرت از طریق تحصیلی که قصد ادامه تحصیل در کانادا را دارند باید قبل از اقدام جهت اخذ ویزای دانشجویی، از یکی از دانشگاه‌های معتبر کانادایی پذیرش گرفته باشند.

اگر تصمیم به مهاجرت تحصیلی به کانادا و دریافت ویزای تحصیلی و یا دانش آموزی کانادا گرفته‌اید، شرایط تحصیل در کانادا و مدارک و قوانین اخذ ویزای تحصیلی کانادا در ادامه به صورت کامل بررسی شده است.

مهاجرت به کانادا
مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت کانادا

ویزای مولتیپل کانادا

نخستین گام برای ورود به کانادا به هر انگیزه خواه توریستی و یا دیدار از بستگان، دریافت ویزای کانادا میباشد. ویزای کانادا با عناوینی مانند ویزای مولتیپل کانادا، ویزای مولتی کانادا، و یا ویزای ۵ ساله کانادا نیز شناخته میشود. هم اکنون و بر اساس قوانین وزارت مهاجرت کانادا، تمامی ویزاهای توریستی کانادا برای ایرانیان به شکل ویزای مولتیپل صادر می‌شود. ویزای مولتیپل کانادا از نوع اقامت موقت بوده و دارنده ان میتواند در هر بار ورود به کانادا تا حداکثر ۶ ماه در این کشور حضور پیوسته داشته باشد.

اگر تصمیم به اخذ ویزای مولتی کانادا گرفته‌اید، شرایط لازم و مدارک و قوانین اخذ ویزای کانادا در ادامه به صورت کامل بررسی شده است.

مهاجرت به کانادا از طریق اسپانسرشیپ

اگر شما دارای اقامت دائم کانادا و یا سیتیزن کانادا بوده و سن شما بالای ۱۸ سال است می‌توانید همسر پدر و یا مادر خود را اسپانسر نمایید و آنها هم اقامت دائم کانادا را به‌دست آورند. به عنوان مثال در مورد مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج شما به عنوان اسپانسر کننده و همسرتان به عنوان اسپانسر شونده می‌بایست در هنگام ارسال مدارک به اداره مهاجرت کانادا باید مقیم (دارای کارت PR کانادا) و یا شهروند (دارای پاسپورت کانادا) کانادا باشید. همچنین شما به مدت ۳ سال از زمان ورود به کانادا، متعهد به پرداخت کلیه هزینه‌های فرد اسپانسر شده خواهید بود.

اگر تصمیم به اخذ اقامت کانادا برای همسر و یا اقوام درجه اول خود را دارید، در ادامه شرایط لازم و مدارک و قوانین اخذ اقامت کانادا از طریق اسپانسرشیپ به صورت کامل بررسی شده است.

مهاجرت به کانادا

بگذارید تجربه ما راهنمای شما باشد

ارزیابی رایگان مهاجرت به کانادا

آیا در مورد مهاجرت به کانادا به راهنمایی نیاز دارید؟

۲۴ ساعته پاسخگوی سوالات شما هستیم

مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت کانادا

تماس از طریق تلگرام

تماس از طریق شماره تلگرام ۰۰۱۴۱۶۸۵۶۳۶۱۲

مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت کانادا

تماس از طریق واتس آپ

تماس از طریق شماره واتس آپ ۰۰۱۴۱۶۸۵۶۳۶۱۲

مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت کانادا

عضویت در کانال تلگرام

عضویت در کانال تلگرام کانادا اکسپرت [email protected]

مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت کانادا

ارسال ایمیل

ارسال ایمیل به دفاتر ما [email protected]

اسکرول به بالا