مهاجرت به کانادا

جدیدترین نتایج برنامه مهاجرت به کانادا از طریق اکسپرس انتری

بر اساس جدیدترین قرعه کشی برنامه مهاجرت به کانادا از طریق اکسپرس انتری که در روز 10 جولای برگزار گردید، 3600 دعوت نامه اقامت دائم کانادا برای درخواست کنندگان این طرح صادر شده است.

لازم به توضیح است که در این قرعه کشی به نسبت قرعه کشی قبل (که در روز 26 جون برگزار شده بود) 250 دعوت نامه بیشتر ارسال شده است.

حداقل امتیاز قبولی در قرعه کشی برای مهاجرت از طریق تخصص (اکسپرس انتری) با کاهش 2 امتیاز، 460 بوده است. امتیاز قبولی در این قرعه کشی به نسبت سه قرعه کشی قبل پایین ترین امتیاز ثبت شده بوده است.

بر اساس آمار مهاجرت به کانادا از طریق تخصص (اکسپرس انتری), سال 2019 یکی از فعال ترین سال های برنامه اکسپرس انتری کانادا بوده است. از شروع سال, 13 قرعه کشی مهاجرت به کانادا از طریق برنامه اکسپرس انتری انجام شده که در حدود 41800 دعوت نامه اقامت ارسال شده است.

برای قبولی در برنامه مهاجرت به کانادا اکسپرس انتری داشتن مدرک زبان، تحصیلات بالا و سابقه کاری مرتبط با رشته تحصیلی در کنار دیگر شرایط مورد نیاز است.


روشهای مهاجرت به کانادا

کشور کانادا با  بررسی های بسیار برای جلوگیری از منفی شدن رشد جمعیت و پیشرفت بیشتر در اقتصاد کشور,در سال 2015 از سیستم جدید مهاجرتی اکسپرس انتری رونمایی کرد. این برنامه به استان های کانادا کمک می کند که به نسبت نیاز بازار کار خود مهاجران واجد شرایط را کاندید دریافت اقامت دائم کانادا کنند. همچنین در برنامه اکسپرس انتری سرعت پذیرش مهاجران بسیار بیشتر است.

برای بدست آوردن اطلاعات مهاجرت به کشور کانادا از طریق برنامه های سرمایه گذاری, تخصص کاری, تحصیلات در مدارس یا دانشگاه ها, کارآفرینی و … میتوانید بر روی لینک کلیک کنید.

لطفا به این مطلب امتیاز دهید
[Total: 0 Average: 0]