ویزای طلایی - مهاجزت یه پرتغال - پاسپورت پرتغال

فرصت ویژه برای دریافت ویزای طلایی پرتغال

آخرین اطلاعات دریافت شده بیانگر اینست که دولت پرتغال، از آغاز سال ۲۰۲۲، در برنامه ویزای طلایی چند تغییر را بکار خواهد برد.

همانگونه که پیش از این اعلام شده بود، از جمله تغییرات جدید حذف سرمایه گذاری در بخش املاک( خانه و آپارتمان) در شهرهای لیسبون، پورتو و آلگارو است.

 همچنین، ارزش سرمایه گذاری ها تا ۵۰ درصد افزایش پیدا می‌کند.

 این بدین معنی است که مبلغ سرمایه گذاری ها بین ۳۵۰ هزار تا ۵۰۰ هزار یورو متغیر خواهد بود.

برای آخرین سرمایه گذاری ۲۸۰ هزار یورویی روی ساخت زیرمجموعه یکی از معروف ترین هتل های زنجیره ای جهان تا پیش از پایان سال ۲۰۲۱، با ما در تماس باشید.

اقامت پرتغال

آیا تا بحال به مهاجرت به پرتغال و یا دریافت اقامت پرتغال فکر کردید؟ چقدر با کشور پرتغال آشنایی دارید؟ پاسخ به تمام پرسشهای خود در مورد کشور پرتغال را در این مقاله پیدا کنید. جمعیت این کشور در حدود ۱۱ میلیون نفر و واحد پول آن یورو است.

پرتغال از اعضای اتحادیه اروپا و ناتو است و شیوه حکومتی آن جمهوری پارلمانی است. پرتغال جزء کشورهای توسعه‌یافته به‌شمار می‌آید. معروف ترین صنایع این کشور شامل ماهیگیری، گردشگری، صادرات الوار و … می شود.

این سرزمین غربی‌ترین کشور اروپاست و خاک آن به همراه تنها همسایه خود اسپانیا، شبه‌جزیره ایبری را تشکیل می‌دهد. پرتغال از سوی غرب با اقیانوس اطلس هم مرز است و دو مجمع‌الجزایر آزور و مادیرا واقع در این اقیانوس نیز جزء خاک پرتغال هستند.

دولت پرتغال چند سالی است در برابر سرمایه گذاری های خارجی، اقامت و پس از آن پاسپورت خود را به سرمایه گذاران اهدا می کند.

ویزای طلایی

بخشی از مزایای ویزای طلایی پرتغال: کسانی که قصد مهاجرت به پرتغال و اخذ اقامت این کشور را دارند میتوانند در کشور پرتغال با وابستگانشان بدون محدودیت اقامت کنند و در این کشور مشغول به کار شوند، از خدمات تحصیلی و درمانی رایگان استفاده کنند و به تمامی کشور های عضو شینگن بدون نیاز به ویزا سفر کنند.

همچنین یکی از برترین مزایای مهاجرت به پرتغال و سرمایه گذاری در این کشور دریافت پاسپورت اروپا  و همچنین بازگشت مبلغ سرمایه گذاری است. پاسپورت کشور پرتغال یکی از قوی ترین پاسپورت های جهان هست که با آن افراد میتوانند به کشور های آمریکا، کانادا، چین، برزیل، امارات، کشور های اتحادیه اروپا و … سفر کنند.

اسکرول به بالا