اخذ اقامت و پاسپورت دومینیکا در مدت ۶ ماه

سریعترین روش اخذ پاسپورت دوم

پاسپورت دومینیکا (پاسپورت دوم) و اخذ اقامت دومینیکا به شما امکان سفر بدون ویزا به ۱۳۰ کشور دنیا و باز کردن حساب بانکی در اتحادیه اروپا، شینگن و انگلستان را میدهد. پاسپورت قدرتمند دومینیکا در رتبه ۳۰ جهان قرار دارد و کل پروسه اخذ پاسپورت دوم از طریق دومینیکا ۶ ماهه است.

به همین دلیل پاسپورت دومینیکا و اخذ اقامت دومینیکا (پاسپورت دوم) سریعترین و آسانترین روش مهاجرت است. آیا به دنبال مهاجرت کسب یک پاسپورت معتبر (پاسپورت دوم) در سریعترین زمان ممکن می باشید؟ در حال حاضر یکی از سریعترین و آسانترین روش مهاجرت کسب اقامت و پاسپورت دوم با امکان سفر به بیش از ۱۳۰ کشور دنیا اخذ اقامت و پاسپورت دومینیکا می باشد.

دومینیکا عضو سازمان ملل متحد و اتحادیه کشورهای مشترک المنافع دولت انگلیس است. طبق آخرین گزارشات منتشر شده در مارچ ۲۰۱۹، دارندگان پاسپورت دومینیکا می‌توانند بدون نیاز به ویزا به بیش از ۱۳۰ کشور دنیا از جمله انگلستان و کشورهای عضو اتحادیه اروپا، هنگ کنگ، سنگاپور و کشورهای آمریکای جنوبی بدون نیاز به ویزا سفر کنند. اعتبار پاسپورت دومینیکا در رتبه ۳۰ ام جهان قرار دارد. از جمله مهم ترین کشور ها که با داشتن پاسپورت دومینیکا بدون نیاز به ویزا می توان به آن ها سفر کرد، انگلستان و کشور های حوزه شنگن می باشند.

مهمترین دلیل جهت اخذ سریع پاسپورت دوم آسودگی خاطر و رفع محدودیت زندگی در یک کشور بخصوص است.  اخذ پاسپورت دوم موجب آسودگی خاطر جهت سفرهای خارجی و پیشرفتهای اقتصادی می باشد و در مواقع اضطراری یک برنامه پشتیبان مطمئن محسوب میگردد. به عبارت دیگر گرفتن پاسپورت دوم موجب آسان شدن سفرهای بین المللی است. در حال حاضر انجام سفرهای بین المللی حتی اگر شما یک فعال اقتصادی ثروتمند باشید با یک پاسپورت ضعیف بسیار مشکل است. سفر کردن با پاسپورت دوم,  از طریق اخذ اقامت و پاسپورت دومنیکا این اجازه را به فرد می دهد تا به بیشتر مناطق جهان از جمله حوزه شینگن, اتحادیه اروپا و…  بدون نیاز به ویزا  سفر نمایند و از طریق ان کیفیت زندگی خود را بهبود بخشند.

 • سریع ترین روش مهاجرت و کسب پاسپورت دوم
 • اخذ پاسپورت دومینیکا (پاسپورت دوم) در مدت ۶ ماه
 • پاسپورت قدرتمند دومینیکا (رتبه ۳۰ جهان)
 • شرایط  آسان کسب پاسپورت دوم
 • امکان سفر بدون نیاز به ویزا به بیش از ۱۳۰ کشور جهان از جمله تمامی کشور های اتحادیه اروپا, روسیه, چین, امارات, انگلستان و …
 • بدون نیاز به مدرک زبان و سابقه کار
 • بدون نیاز به حضور مستقیم تا زمان دریافت پاسپورت دوم
 • امکان کار و تحصیل در کل اتحادیه اروپا با پاسپورت دوم
نکته مهم

کانادا اکسپرت میتواند از طریق نماینده رسمی دولت دومینیکا در مدت ۶ ماه تابعیت و پاسپورت دوم را برای شما تهیه نماید. پاسپورت قدرتمند دومینیکا با رتبه ۳۰ ام در دنیا به شما امکان سفر بدون نیاز به ویزا به بیش از ۱۳۰ کشور دنیا از جمله اتحادیه اروپا و انگلیس با امکان باز کردن حساب بانکی میدهد.

ارزیابی اخذ پاسپورت دوم (پاسپورت دومینیکا)

در صورت تمایل میتوانید جهت ارزیابی شرایط خود و تماس با ما فرم ارزیابی اولیه (فرم ارزیابی اخذ پاسپورت دومینیکا) را تکمیل نمایند. همکاران ما در مدت ٢٤ ساعت شرایط شما را ارزیابی مینمایند.

اخذ اقامت و پاسپورت دومینیکا (پاسپورت دوم)

کسب پاسپورت دومینیکا و اقامت دائم دومینیکا دارای مزایای بسیاری مانند مدت پروسه زمانی بسیار کوتاه ۶ ماهه تا زمان اخذ پاسپورت دومینیکا و نداشتن شرایط پیچیده مانند دانستن زبان و سوابق مدیریتی می باشد. خارج از مزیتهای کشور دومینیکا که معمولا افراد را ترقیب به اقدام برای اخذ تابعیت این کشور می‌نماید، مهم‌ترین موضوع برای ایرانیان این است که دومینیکا از معدود کشورهایی هست که برای اعطا تابعیت و پاسپورت (طی پروسه کوتاه مدت) برای ایرانیان تشکیل پرونده می‌دهد. دلیل گرفتن اقامت و پاسپورت دومینیکا زندگی و اقامت در این کشور نیست، بلکه بدست آوردن پاسپورت کشوری است که به شما اجازه سفر به بسیاری از کشورها مانند انگلستان را بدون نیاز به اخذ ویزا می دهد.

برنامه اخذ اقامت دائم و پاسپورت دومینیکا , به متقاضیان این امکان را می‌دهد که بدون درخواست اقامت، تبدیل به یک شهروند در کشور دومینیکا شوند. شما با داشتن پاسپورت دومینیکا به عنوان یک شهروند جدید، مجبور به زندگی در دومینیکا نیستید ولی مانند هر شهروند دیگری این حق را دارید که در آنجا زندگی کنید. سرمایه اهدائی به دولت دومینیکا برای توسعه صنایع دریایی, گردشگری, کشاورزی و همچنین در پروژه هایی مانند ساخت مدارس, بیمارستان ها و … به کار برده می شود.

همچنین این کشور در سال ۲۰۱۹ برنامه ای جدید برای علاقمندان به پاسپورت خود معرفی کرده است. در این برنامه درخواست کنندگان میتوانند با سرمایه گذاری در خرید سویت یا ویلاهایی یک تا سه خوابه در یکی از بهترین مکان های کشور, پاسپورت دومینیکا را دریافت کنند.

نکته مهم

شرایط لازم برای اخذ اقامت و پاسپورت دومینیکا

 • متقاضی اصلی باید بالای ۲۱ سال باشد
 • فرزندان درخواست کننده باید زیر ۲۸سال و مجرد باشند.
 • امکان درخواست برای همسر متقاضی و والدین بالای ۵۵ سال
 • متقاضی نباید هیچ‌گونه سابقه ارتکاب جرم داشته باشد.
 • متقاضی باید یکسری معاینات پزشکی انجام دهد.
 • بدون داشتن ویزای ردی در آخرین درخواست ویزای اروپا.
چرا کانادا اکسپرت؟

کانادا اکسپرت با داشتن نمایندگی رسمی از طرف نماینده دولت دومینیکا در برنامه اقامت و کسب پاسپورت دومینیکا، اطمینان خاطر و کیفیت خدمات خود را بر اساس آخرین قوانین دولت دومینیکا تضمین میکند.

مراحل اخذ پاسپورت دومینیکا ( پاسپورت دوم )


 • مرحله اول

  عقد قرارداد با سازمان مهاجرتی کانادا اکسپرت

 • مرحله دوم

  کانادا اکسپرت مدارک لازم ر ابرای ارسال به دولت دومینیکا آماده میکند

 • مرحله سوم

  برسی مدارک توسط دولت دومینیکا

 • مرحله چهارم

  دریافت نامه قبولی از طرف دولت دومینیکا

 • مرحله پنجم

  پرداخت مبلغ سرمایه گذاری به دولت دومینیکا (پس از دریافت قبولی)

 • مرحله ششم

  دریافت گواهی شهروندی و پاسپورت دومینیکا

مزایای اخذ پاسپورت دوم از طریق دومینیکا


 • سریع ترین روش مهاجرت و کسب پاسپورت دوم
 • اخذ پاسپورت دومینیکا (پاسپورت دوم) در مدت ۶ ماه
 • پاسپورت قدرتمند دومینیکا در رتبه ۳۰ جهان قرار دارد
 • شرایط  آسان کسب پاسپورت دوم
 • امکان سفر بدون نیاز به ویزا به بیش از ۱۳۰ کشور جهان از جمله تمامی کشور های اتحادیه اروپا, روسیه, چین, امارات, انگلستان و …
 • بدون نیاز به مدرک زبان و سابقه کار
 • بدون نیاز به حضور مستقیم تا زمان دریافت پاسپورت دوم
 • امکان کار و تحصیل در کل اتحادیه اروپا با پاسپورت دوم

روش‌های اخذ پاسپورت دوم


 پاسپورت دوم از روشهای گوناگونی قابل اخذ می‌باشد. انتخاب روش مناسب برای اخذ پاسپورت دوم بستگی به شرایط فرد متقاضی و امکان اقدام برای ایرانیان به طور خاص دارد. در حال حاضر دومینیکا تنها روش و سریعترین جهت اخذ پاسپورت دوم برای ایرانیان می‌باشد. با داشتن پاسپورت دومینیکا نیازی به اخذ ویزا برای سفر و تجارت با بیش از ۱۳۰ کشور دنیا ندارید.

برای ارزیابی رایگان شرایط خود جهت اخذ پاسپورت دوم از طریق برنامه مهاجرتی دومینیکا لطفا فرم ارزیابی رایگان ذیل را تکمیل فرمائید. همکاران ما به دقت شرایط شما را ارزیابی و نتیجه را در مدت ۲۴ ساعت به اطلاع شما خواهند رساند.

مزایای پاسپورت دوم


پاسپورت دوم که نشان دهنده دو ملیتی بودن فرد است دارای مزیت‌های بیشماری است که در این قسمت به مرور روش‌های کسب پاسپورت دوم می‌پردازیم. پاسپورت دوم به این معنی است که فرد همزمان شهروند دو کشور می‌باشد. از مهم‌ترین مزایای پاسپورت دوم امکان سفر بدون ویزا به بسیاری از کشورهای دنیا می‌باشد. داشتن پاسپورت دوم مزایای بسیاری دارد. به عنوان مثال داشتن پاسپورت دوم امکان مسافرت‌های بین المللی را برای افراد بسیار آسان می‌کند. مثلاً شهروندان ایرانی که دارای پاسپورت دومینیکا می‌باشد، برای ورود به اتحادیه اروپا و شینگن نیازی به ویزا ندارند و می‌توانند مستقیماً به این کشورهار به آسانی و سهولت سفر نمایند.از جمله سایر مزیتهای داشتن پاسپورت دوم می‌توان به امکان باز کردن حساب بانکی در کشورهای مهم اروپایی مثل انگلستان اشاره کرد که مبادلات تجاری را برای ایرانیان بسیار ساده می‌کند.

ارزیابی رایگان اقامت و پاسپورت دومینیکا

در صورت تمایل میتوانید جهت ارزیابی شرایط خود و تماس با ما فرم ارزیابی اولیه (فرم ارزیابی اخذ پاسپورت دومینیکا) را تکمیل نمایند. همکاران ما در مدت ٢٤ ساعت شرایط شما را ارزیابی مینمایند.

آیا در مورد اقامت و پاسپورت دومینیکا (پاسپورت دوم ) به راهنمایی نیاز دارید

کارشناسان خبره سازمان مهاجرتی کانادا اکسپرت به سه روش زیر پاسخگوی سوالات شما می باشند

از طریق تلگرام و واتس آپ

می‌توانید سؤالات خود را در از طریق تلگرام و یا واتس آپ با شماره ۰۰۱۴۱۶۸۵۶۳۶۱۲  با ما در میان بگذارید. ما همراه پشتیبان شما هستیم.

تماس با دفاتر ما در ایران و کانادا

اگر سوالی در رابطه با مهاجرت به دومینیکا برای شما پیش آمده است میتوانید با دفاتر ما تماس بگیرید. تیم ما بهترین و سریعترین روشهای مهاجرتی را ارائه میکند.

ارزیابی رایگان مهاجرتی

جهت ارزیابی امکان مهاجرت خود فرم ارزیابی رایگان ما را با کلیک بر روی لینک زیر تکمیل کنید. همچنین در صورت داشتن سوال میتوانید از طریق تلگرام و یا عضویت در کانال ما سوالات خود را مطرح فرمائید.

Thanks!

روشهای تماس ۲۴ ساعته با ما:

فرم ارزیابی رایگان مهاجرت
آنلاین هوشمند و دقیق
شرایط مهاجرتی خود را به صورت رایگان ارزیابی کنید
کلیک