پاسپورت سنت لوسیا

اخذ پاسپورت سنت لوسیا در ۴ ماه

سفر به بیش از ۱۳۰ کشور دنیا بدون ویزا

سرمایه گذاری از حدود ۱۰۰ هزار دلار پرداختی به دولت

بدون نیاز به مدرک تحصیلی, زبان و حضور فیزیکی

برای کل اعضای خانواده و فرزندان بالای ۱۸ سال

اخذ اقامت و پاسپورت سنت لوسیا

 به منظور اخذ پاسپورت سنت لوسیا و مهاجرت به سنت لوسیا می‌توان از طریق اهدای کمک بلاعوض به صندوق اقتصاد ملی این کشور، اقدام کرد. این برنامه نوظهور به علت سرعت و قیمت پایین چه برای فرد مجرد و چه برای خانواده، بسیار مورد توجه می‌باشد. سنت لوسیا عضو سازمان ملل متحد و اتحادیه کشورهای مشترک المنافع دولت انگلیس می‌باشد. طبق آخرین گزارشات منتشر شده (در July 2017)، دارندگان پاسپورت سنت لوسیا می‌توانند بدون نیاز به ویزا به حدود۱۲۰ کشور از جمله کشورهای حوزه شنگن، بریتانیا و هنگ کنگ سفر کرد. موافقت‌نامه برای معافیت ویزای متقابل بین گرانادا وکشورهای حوزه شنگن در (2015 May 28) به امضا رسید. اعتبار پاسپورت سنت لوسیا در رتبه ۳۱ ام جهان قرار دارد. سنت لوسیا جزیره‌ای است که در اقیانوس اطلس در کنار کارائیب واقع شده است و فاصله پروازیان تا فلوریدا در امریکا حدود ۳ ساعت می‌باشد. این کشور عضو کشورهای مشترک المنافع بریتانیا و سازمان ملل متحد و نظام حقوقی است که به خوبی مورد احترام واقع شده و براساس قانون انگلیس اداره میشود.

اخذ تابعیت و پاسپورت سنت لوسیا

برنامه اخذ اقامت دائم و پاسپورت سنت لوسیا از طریق سرمایه‌گذاری، به سرمایه‌گذاران واجد شرایط و اعضای خانواده آنها این امکان را می‌دهد تا برای شهروندی گرانادا درخواست کنند و از تسهیلات مسافرت بدون نیاز به ویزا به بیش از ۱۳۰ کشور دنیا از جمله انگلیس بهره‌مندشوند. سازمان مهاجرتی کانادا اکسپرت با داشتن سال‌ها سابقه و تجربه موفق در اخذ پاسپورت گرانادا، آماده ارائه خدمات سرمایه گذاری و اخذ تابعیت سنت لوسیا به متقاضیان محترم می‌باشد.

برنامه اخذ اقامت دائم و پاسپورت سنت لوسیا, به متقاضیان این امکان را می‌دهد که بدون درخواست اقامت، تبدیل به یک شهروند در کشور سنت لوسیا شوند. شما با داشتن پاسپورت سنت لوسیا به عنوان یک شهروند جدید، مجبور به زندگی در سنت لوسیا نیستید ولی مانند هر شهروند دیگری این حق را دارید که در آنجا زندگی کنید. سرمایه اهدائی به دولت سنت لوسیا برای توسعه فناوری اطلاعات، صنعت، کشاورزی، گردشگری و … و همچنین در پروژه‌های چون مدارس غیرانتفاعی، بازسازی بیمارستان‌ها، استادیوم ورزشی و دیگر پروژه‌های بخش خصوصی به‌کار برده می‌شود.

مبلغ سرمایه گذاری پرداختی به دولت سنت لوسیا بسته به شرایط متقاضی متفاوت خواهد بود. سرمایه اهدایی پس از تأیید مدارک به حساب دولت سنت لوسیا پرداخت می‌گردد. داشتن شرایط زیر جهت برنامه اقتصادی شهروندی لازم می‌باشد.

نکته مهم

شرایط لازم برای اخذ اقامت و پاسپورت سنت لوسیا

 • متقاضی اصلی باید بالای ۲۱ سال باشد
 • افراد وابسته و فرزندان متقاضی باید زیر ۲۵ سال و مجرد باشند.
 • متقاضی نباید هیچ‌گونه سابقه ارتکاب جرم داشته باشد.
 • متقاضی باید یکسری معاینات پزشکی انجام دهد.
 • متقاضی نباید سابقه ویزای رد شده از انگلستان و سایر کشورهای اروپائی داشته باشد.

مزایای شهروندی و اخذ پاسپورت سنت لوسیا

 • مزیت اول

  پردازش سریع و صدور پاسپورت سنت لوسیا در حدود ۴ الی ۶ ماه

 • مزیت دوم

  امکان سفر بدون نیاز به ویزا به ۱۳۰ کشور دنیا از جمله انگلستان و کشورهای حوزه شینگن

 • مزیت سوم

  پاسپورت سنت لوسیا بسیار معتبر بوده و رتبه ۳۱ را در جهان دارا میباشد

 • مزیت چهارم

  عدم نیاز سفر به سنت لوسیا طی انجام مراحل اقامت

 • مزیت پنجم

  اخذ شهروندی و پاسپورت گرانادا برای اعضای خانواده از جمله همسر و فرزندان تا ۲۵ سال

 • مزیت ششم

  عدم نیاز به مصاحبه، تجربه مدیریتی و یا تحصیلات

هزینه درخواست پاسپورت سنت لوسیا

جدول زیر هزینه های مربوط به اخذ شهروندی و پاسپورت سنت لوسیا میباشد که توسط دولت سنت لوسیا اخذ میگردد:

هزینه سرمایه گذاریمتقاضی تکمتقاضی اصلی + همسرخانواده چهار عضو خانوادهخانواده بیش از چهار عضو خانواده
مبلغ مورد نیاز۱۰۰٬۰۰۰ دلار۱۶۵٬۰۰۰ دلار۱۹۰٬۰۰۰ دلار۱۹۰٬۰۰۰ دلار به اضافه ۲۵٬۰۰۰ دلار برای هر وابستگی اضافی بعد از وابستگی سوم
هزینه پردازش۲۰۰۰ دلار۲۰۰۰ دلار + ۱۰۰۰ دلار
۲۰۰۰ دلار + ۱۰۰۰ دلار به ازای هر فرد وابسته۲۰۰۰ دلار + ۱۰۰۰ دلار به ازای هر فرد وابسته
هزینه های بررسی صحت اطلاعات۷۵۰۰ دلار آمریکا۷۵۰۰ دلار + ۵۰۰۰ دلار۷۵۰۰ دلار + ۵۰۰۰ دلار به ازای هر فرد وابسته بالای ۱۶سال۷۵۰۰ دلار + ۵۰۰۰ دلار به ازای هر فرد وابسته بالای ۱۶سال

در صورت تمایل میتوانید جهت ارزیابی شرایط خود و تماس با ما فرم ارزیابی اولیه (فرم ارزیابی اخذ پاسپورت سنت لوسیا) را تکمیل نمایند. همکاران ما در مدت ٢٤ ساعت شرایط شما را ارزیابی مینمایند.

آیا در این مورد به راهنمایی نیاز دارید

کارشناسان خبره سازمان مهاجرتی کانادا اکسپرت به سه روش زیر پاسخگوی سوالات شما می باشند

از طریق تلگرام و واتس آپ

می‌توانید سؤالات خود را در از طریق تلگرام و یا واتس آپ با شماره ۰۰۱۴۱۶۸۵۶۳۶۱۲  با ما در میان بگذارید. ما همراه پشتیبان شما هستیم.

تماس با دفاتر ما در ایران و کانادا

اگر سوالی در رابطه با مهاجرت به سنت لوسیا برای شما پیش آمده است میتوانید با دفاتر ما تماس بگیرید. تیم ما بهترین و سریعترین روشهای مهاجرتی را ارائه میکند.

لطفا به این مطلب امتیاز دهید
[Total: 0 Average: 0]
ارزیابی رایگان مهاجرتی

جهت ارزیابی امکان مهاجرت خود فرم ارزیابی رایگان ما را با کلیک بر روی لینک زیر تکمیل کنید. همچنین در صورت داشتن سوال میتوانید از طریق تلگرام و یا عضویت در کانال ما سوالات خود را مطرح فرمائید.

Thanks!

روشهای تماس ۲۴ ساعته با ما:

ارزیابی رایگان و آنلاین مهاجرت
آنلاین هوشمند و دقیق
همین حالا
شرایط مهاجرتی خود را به صورت رایگان ارزیابی کنید
کلیک