پاسپورت سنت لوسیا

اخذ پاسپورت سنت لوسیا در ۴ ماه

سفر به بیش از ۱۳۰ کشور دنیا بدون ویزا

سرمایه گذاری از حدود ۱۰۰ هزار دلار پرداختی به دولت

بدون نیاز به مدرک تحصیلی, زبان و حضور فیزیکی

برای کل اعضای خانواده و فرزندان بالای ۱۸ سال

اخذ اقامت و پاسپورت سنت لوشا در مدت ۶ ماه

آیا به دنبال مهاجرت کسب یک پاسپورت معتبر در سریعترین زمان ممکن می باشید؟ در حال حاضر یکی از سریعترین و آسانترین روش مهاجرت کسب اقامت و پاسپورت با امکان سفر به بیش از ۱۳۰ کشور دنیا اخذ اقامت و پاسپورت سنت لوشا است.

طبق آخرین گزارشات منتشر شده در ژانویه ۲۰۱۸، دارندگان پاسپورت سنت لوشا می‌توانند بدون نیاز به ویزا به بیش از ۱۳۰ کشور و ناحیه جهان از جمله انگلستان و کشورهای حوزه شنگن، چین، هنگ کنگ، سنگاپور و کشورهای آمریکای جنوبی بدون نیاز به ویزا سفر کنند. موافقت‌نامه برای معافیت ویزای متقابل بین سنت لوشا وکشورهای حوزه شنگن در می ۲۰۱۵ به امضا رسید. اعتبار پاسپورت سنت لوسیا در رتبه ۳۳ جهان قرار دارد. سنت لوشا جزیره‌ای است که در اقیانوس اطلس در کنار کارائیب واقع شده است و فاصله پروازی ان تا فلوریدا در امریکا حدود ۳ ساعت می‌باشد. این کشور عضو کشورهای مشترک المنافع بریتانیا و سازمان ملل متحد و نظام حقوقی است که به خوبی مورد احترام واقع شده و براساس قوانین انگلستان اداره می شود.

مهمترین دلیل جهت اخذ سریع پاسپورت دوم آسودگی خاطر و رفع محدودیت زندگی در یک کشور بخصوص است. اخذ پاسپورت دوم موجب آسودگی خاطر جهت سفرهای خارجی و پیشرفتهای اقتصادی است و در مواقع اضطراری یک برنامه پشتیبان مطمئن محسوب می شود. به عبارت دیگر گرفتن پاسپورت دوم موجب آسان شدن سفرهای بین المللی میگردد. در حال حاضر انجام سفرهای بین المللی حتی اگر شما یک فعال اقتصادی ثروتمند باشید با یک پاسپورت ضعیف بسیار مشکل است. سفر کردن با پاسپورت دوم, از طریق اخذ اقامت و پاسپورت سنت لوشا این اجازه را به فرد می دهد تا به بیشتر کشورهای پیشرفته جهان مانند کشور های حوزه شنگن و اتحادیه اروپا بدون نیاز به ویزا سفر نمایند و از طریق ان کیفیت زندگی خود را بهبود بخشند.

 • یکی از سریع ترین روش های مهاجرت و کسب پاسپورتی معتبر
 • اخذ پاسپورت سنت لوشا در مدت ۶ ماه
 • شرایط آسان
 • امکان سفر بدون نیاز به ویزا به ۱۳۱ کشور جهان از جمله کشورهای عضو شنگن, روسیه, امارات, چین و …
 • بدون نیاز به حضور مستقیم تا زمان دریافت پاسپورت
 • بدون نیاز به مدرک زبان و سابقه کار
 • امکان کار و تحصیل در کل اتحادیه اروپا

اخذ تابعیت و پاسپورت سنت لوشا

برنامه اخذ اقامت دائم و پاسپورت سنت لوشا از طریق سرمایه‌گذاری، به سرمایه‌گذاران واجد شرایط و اعضای خانواده آنها این امکان را می‌دهد تا برای شهروندی این کشور درخواست کنند و از تسهیلات مسافرت بدون نیاز به ویزا به بیش از ۱۳۰ کشور جهان از جمله کشورهای عضو اتحادیه اروپا بهره‌مندشوند. سازمان مهاجرتی کانادا اکسپرت با داشتن سال‌ها سابقه و تجربه موفق در اخذ پاسپورت سنت لوشا، آماده ارائه خدمات سرمایه گذاری و اخذ تابعیت سنت لوشا به متقاضیان محترم می‌باشد.

برنامه اخذ اقامت دائم و پاسپورت سنت لوشا, به متقاضیان این امکان را می‌دهد که بدون درخواست اقامت، تبدیل به یک شهروند در کشور سنت لوشا شوند. شما با داشتن پاسپورت این کشور به عنوان یک شهروند جدید، مجبور به زندگی در سنت لوشا نیستید ولی مانند هر شهروند دیگری این حق را دارید که در آنجا زندگی کنید. سرمایه اهدائی به دولت سنت لوشا برای توسعه پروژه های کشاورزی, جذب گردشگران, شهرسازی و … به کار برده می شود.

مبلغ سرمایه گذاری پرداختی به دولت سنت لوشا بسته به شرایط متقاضی متفاوت خواهد بود. سرمایه اهدایی پس از تأیید مدارک به حساب دولت سنت لوشا پرداخت می‌گردد. داشتن شرایط زیر جهت برنامه اقتصادی شهروندی لازم می‌باشد.

نکته مهم

شرایط لازم برای اخذ اقامت و پاسپورت سنت لوشا

 • متقاضی اصلی باید بالای ۲۱ سال باشد
 • فرزندان درخواست کننده باید زیر ۲۵ سال و مجرد باشند.
 • امکان درخواست برای همسر متقاضی و والدین بالای ۶۵سال.
 • متقاضی نباید هیچ‌گونه سابقه ارتکاب جرم داشته باشد.
 • متقاضی باید یکسری معاینات پزشکی انجام دهد.
 • بدون داشتن ویزای ردی در آخرین درخواست ویزای اروپا.

مزایای شهروندی و اخذ پاسپورت سنت لوشا

 • مزیت اول

  پردازش سریع و صدور پاسپورت سنت لوشا در ۶ ماه

 • مزیت دوم

  امکان سفر بدون نیاز به ویزا به ۱۳۱ کشور جهان از جمله انگلستان, برزیل, امارات, روسیه و …

 • مزیت سوم

  پاسپورت سنت لوشا بسیار معتبر بوده و رتبه ۳۳ را در جهان دارا می باشد

 • مزیت چهارم

  بدون نیاز به مدرک زبان, سابقه مدیریتی و تحصیلات بالا

 • مزیت پنجم

  اخذ شهروندی و پاسپورت سنت لوشا برای اعضای خانواده از جمله همسر و فرزندان تا ۲۵ سال

هزینه درخواست پاسپورت سنت لوشا

جدول زیر هزینه های مربوط به اخذ شهروندی و پاسپورت سنت لوشا می باشد که توسط دولت سنت لوشا اخذ میگردد:

هزینه سرمایه گذاریمتقاضی تکمتقاضی اصلی + همسرخانواده چهار عضو خانوادهخانواده بیش از چهار عضو خانواده
مبلغ مورد نیاز۱۰۰٬۰۰۰ دلار۱۶۵٬۰۰۰ دلار۱۹۰٬۰۰۰ دلار۱۹۰٬۰۰۰ دلار به اضافه ۲۵٬۰۰۰ دلار برای هر وابستگی اضافی بعد از وابستگی سوم
هزینه پردازش۲۰۰۰ دلار۲۰۰۰ دلار + ۱۰۰۰ دلار
۲۰۰۰ دلار + ۱۰۰۰ دلار به ازای هر فرد وابسته۲۰۰۰ دلار + ۱۰۰۰ دلار به ازای هر فرد وابسته
هزینه های بررسی صحت اطلاعات۷۵۰۰ دلار آمریکا۷۵۰۰ دلار + ۵۰۰۰ دلار۷۵۰۰ دلار + ۵۰۰۰ دلار به ازای هر فرد وابسته بالای ۱۶سال۷۵۰۰ دلار + ۵۰۰۰ دلار به ازای هر فرد وابسته بالای ۱۶سال

در صورت تمایل میتوانید جهت ارزیابی شرایط خود و تماس با ما فرم ارزیابی اولیه (فرم ارزیابی اخذ پاسپورت سنت لوشا) را تکمیل نمایند. همکاران ما در مدت ٢٤ ساعت شرایط شما را ارزیابی مینمایند.

آیا در این مورد به راهنمایی نیاز دارید

کارشناسان خبره سازمان مهاجرتی کانادا اکسپرت به سه روش زیر پاسخگوی سوالات شما می باشند

از طریق تلگرام و واتس آپ

می‌توانید سؤالات خود را در از طریق تلگرام و یا واتس آپ با شماره ۰۰۱۴۱۶۸۵۶۳۶۱۲  با ما در میان بگذارید. ما همراه پشتیبان شما هستیم.

تماس با دفاتر ما در ایران و کانادا

اگر سوالی در رابطه با مهاجرت به سنت لوسیا برای شما پیش آمده است میتوانید با دفاتر ما تماس بگیرید. تیم ما بهترین و سریعترین روشهای مهاجرتی را ارائه میکند.

لطفا به این مطلب امتیاز دهید
[Total: 6 Average: 5]
ارزیابی رایگان مهاجرتی

جهت ارزیابی امکان مهاجرت خود فرم ارزیابی رایگان ما را با کلیک بر روی لینک زیر تکمیل کنید. همچنین در صورت داشتن سوال میتوانید از طریق تلگرام و یا عضویت در کانال ما سوالات خود را مطرح فرمائید.

Thanks!

روشهای تماس ۲۴ ساعته با ما:

ارزیابی رایگان و آنلاین مهاجرت
آنلاین هوشمند و دقیق
همین حالا
شرایط مهاجرتی خود را به صورت رایگان ارزیابی کنید
کلیک