کشور کانادا - اقامت کانادا - مهاجرت به کانادا - مهاجرت کانادا

آمار رسمی مهاجرت به کانادا در آگوست

مهاجرت به کانادا

بر اساس اطلاعات منتشر شده توسط سازمان مهاجرتی کشور کانادا، این کشور در ماه آگوست ۲۰۲۰ برای ۱۱.۳۱۵ نفر دعوت‌نامه اقامت دائم صادر کرده‌است.

تعداد دعوت‌نامه‌ها از ماه جولای نیز کمتر بوده، لازم به توضیح است که این کشور در ماه جولای ۱۳.۶۴۵ دعوت‌نامه صادر کرده بود.

اصلی‌ترین دلیل کاهش دعوت‌نامه‌های مهاجرتی بیماری کرونا است. کشور کانادا از ماه ژانویه تا آگوست سال جاری در حدود ۱۲۸ هزار دعوت نامه مهاجرتی صادر کرده است.

طبق روند فعلی صدور دعوت‌نامه‌های مهاجرتی، به احتمال بسیار زیاد برای اولین بار از سال ۱۹۹۹ تعداد پذیرش مهاجر در کانادا از ۲۰۰ هزار نفر کمتر می‌شود.

اقامت کانادا

کشور کانادا در شمال قاره آمریکا قرار دارد. این کشور دارای ۱۰ استان می باشد که هر یک از استان های آن از شرایط اقلیمی متفاوتی برخوردار هستند. بر اساس آخرین سرشماری جمعیت کانادا در حدود ۳۷ میلیون نفر بوده است.

بازار کار کانادا از سال ها پیش برای رفع نیاز های خود اقدام به جذب مهاجران از سراسر جهان کرده است. این امر باعث شده تا کانادا به یکی از محبوب‌ترین کشور های جهان برای مهاجرن تبدیل گردد.

مهاجرت به کانادا

امروزه مهاجران برای دریافت اقامت کانادا باید از یکی از روش های مهاجرتی مورد تایید وزارت مهاجرتی و شهروندی کانادا اقدام به دریافت ویزای این کشور کنند. یکی از معروف‌ترین سیستم های مهاجرتی این کشور اکسپرس انتری نام دارد.

برنامه مهاجرتی اکسپرس انتری از سال ۲۰۱۵ با هدف رفع نیازهای مهاجرتی کانادا راه اندازی شد و تا امروز تعداد بسیار زیادی از مهاجران توانسته‌اند اقامت کانادا را دریافت کنند.

تحصیل در کانادا

تحصیلات و همچنین دریافت مدارکی بین المللی از بزرگ‌ترین خواسته های هر دانشجو و خانواده آن است. تحصیل در کانادا به خودی خود نمیتواند دلیلی بر موفقیت یک فرد شود، اما آموزش در برترین و بروزترین مراکز تحصیلی جهان میتواند کمک شایانی به موفقت افراد در جامع کند.

در کشور کانادا بیش از ۶۰۰ هزار دانش آموز بین المللی در دوره های دبستان، دبیرستان، دانشگاه، کالج … بین المللی در حال تحصیل هستند.

اسکرول به بالا