اقامت کانادا - مهاجرت به کانادا

۷ دلیل برای مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

بهترین کشور دنیا برای مهاجرت کجا است؟ در صورتی که تصمیم به مهاجرت دارید و در حال بررسی و انتخاب بهترین گزینه برای مهاجرت با استانداردهای بالای زندگی میباشد بدون تردید کانادا می تواند یکی از گزینه های شما برای زندگی و اقامت باشد. کانادا دومین کشور بزرگ دنیا پس از روسیه است. کانادا دومین کشور از لحاظ رتبه زندگی در گروه جی ۲۰ و همچنین از لحاظ اقتصادی در میان هفت کشور پیشرفته جهان که بیش از ۵۰ درصد اقتصاد دنیا را دست دارند می باشد. برای انتخاب مهاجرت به کانادا و زندگی در این کشور می تواند فاکتورهای گوناگونی متناسب با اهداف افراد مورد بررسی قرار گیرد ولی در این میان عواملی وجود دارد که با توجه به اهمیت آنها برای همه افراد از درجه بالایی برخوردار است. بررسی این عوامل مهم در خصوص کانادا می تواند دلیل انتخاب کانادا جهت مهاجرت و زندگی باشد. در ادامه به ۷ دلیل مهم برای مهاجرت به کانادا پرداخته شده است.

۱-کانادا همواره در میان ۱۰ کشور برتر جهان قرار داشه
۲-استاندارد بالای زندگی و طول عمر میانگین ۸۰ سال
۳-هفتمین کشور امن جهان
۴- رتبه هفتم بهترین سیستم آموزشی جهان
۵-اقتصاد رو به رشد و پر رونق و رتبه یازدهمین کشور ثروتمند جهان
۶-امکانات پزشکی رایگان با استاندارد بالا
۷-سیستم حمل و نقل عمومی با استانداردهای بالا

مهاجرت به کانادا

علاقمند به دریافت مهاجرت به کانادا هستید؟ آیا برنامه های مهاجرتی این کشور را می شناسید؟ چقدر با کانادا آشنایی دارید؟ شما میتوانید برای پاسخ به سوال های خود ادامه مقاله را مطالعه کنید.کشور کانادا با حدود 36 میلیون نفر جمعیت، در قاره آمریکای شمالی قرار دارد. این کشور دومین کشور وسیع جهان هست. کانادا منابع طبیعی فراوانی دارد و آب و هوای بیشتر قسمت های این سرزمین سرد است.

اصلی ترین منبع اقتصاد کانادا از صنعت گردشگری، بخش کشاورزی و پتروشیمی به دست می آید. با وجود مکان های طبیعی و تفریحی فراوان، کانادا جزو 15 کشور دیدنی دنیا با آمار گردشگری بیش از 20 میلیون نفر در سال است.همچنین کشور کانادا یکی از مهاجرپذیر ترین کشور های جهان می باشد. در سال هایی که برخی کشورهای جهان درهای مهاجرت خود را به سوی مهاجرن بسته اند، کانادا برای رشد اقتصادی خود و جلوگیری از بالا رفتن میانگین سنی کشور سالانه صد ها هزار مهاجر توانایی که در روند رشد اقتصادی کشور مفید هستند را پذیرش می کند.

از برنامه های مهاجرتی این کشور میتوان به برنامه تخصص کاری، سرمایه گذاری، کارآفرینی، اکسپرس انتری و … اشاره کرد. میتوان گفت معروفترین و پر تقضاترین برنامه مهاجرت به این کشور، برنامه اکسپرس انتری است. کانادا در سال 2015 از این سیستم رونمایی کرد. این برنامه به استان های کانادا کمک می کند که به نسبت نیاز بازار کار خود مهاجران واجد شرایط را کاندید دریافت اقامت دائم کانادا کنند. همچنین در برنامه اکسپرس انتری سرعت پذیرش مهاجران بسیار بیشتر است.

کشور کانادا جدا از بخش مهاجرت، جزوی از برترین کشور های جهان برای تحصیلات است. تحصیل در کانادا کمک شایانی به دانش آموزان و دانشجویان می کند زیرا در این کشور بخش های آموزشی (مدارس،دانشگاها، کالج ها و …) با سیستم های بروز، امنیت فوق العاده و همچنین مدارکی بین المللی در تلاش هستند تا آینده بهتری برای افراد بسازند.

اسکرول به بالا