کشور کانادا - اقامت کانادا - مهاجرت به کانادا - مهاجرت کانادا

معرفی 10 شغل پر در آمد در کانادا قسمت دوم

اقامت کانادا

دندانپزشکی

در کانادا مانند بسیاری از کشورهای جهان دندانپزشکی به دلیل حساسیت و ظرافت کاری شغلی پر درآمد محسوب می‌شود.

درآمد دندانپزشک‌ها در این کشور با توجه به تخصص و همچنین کیفیت‌کاریشان متفاوت است. میانگین درآمد این شغل در کانادا سالی ۹۳ هزار دلار است.

 سرپرست معدن

معدن کاوی یکی از شغل های مهم و پر درآمد در کانادا است که مهاجران متخصص را به خود جلب می کند.

به دلیل سختی و پیچیدگی کار در معدن و همچنین نیاز به دانش روز برای کار با ماشین‌های مختلف، بیشتر افرادی که در این شغل مشغول به فعالیت هستند از حقوق و مزایای خوبی برخوردارند.

حداقل حقوق یک سرپرست معدن در کانادا سالی ۸۵ هزار دلار است.

اقامت کانادا

کشور کانادا در شمال قاره آمریکا قرار دارد. این کشور دارای ۱۰ استان می باشد که هر یک از استان های آن از شرایط اقلیمی متفاوتی برخوردار هستند. بر اساس آخرین سرشماری جمعیت کانادا در حدود ۳۷ میلیون نفر بوده است.

بازار کار کانادا از سال ها پیش برای رفع نیاز های خود اقدام به جذب مهاجران از سراسر جهان کرده است. این امر باعث شده تا کانادا به یکی از محبوب‌ترین کشور های جهان برای مهاجرن تبدیل گردد.

مهاجرت به کانادا

امروزه مهاجران برای دریافت اقامت کانادا باید از یکی از روش های مهاجرتی مورد تایید وزارت مهاجرتی و شهروندی کانادا اقدام به دریافت ویزای این کشور کنند. یکی از معروف‌ترین سیستم های مهاجرتی این کشور اکسپرس انتری نام دارد.

برنامه مهاجرتی اکسپرس انتری از سال ۲۰۱۵ با هدف رفع نیازهای مهاجرتی کانادا راه اندازی شد و تا امروز تعداد بسیار زیادی از مهاجران توانسته‌اند اقامت کانادا را دریافت کنند.

تحصیل در کانادا

تحصیلات و همچنین دریافت مدارکی بین المللی از بزرگ‌ترین خواسته های هر دانشجو و خانواده آن است. تحصیل در کانادا به خودی خود نمیتواند دلیلی بر موفقیت یک فرد شود، اما آموزش در برترین و بروزترین مراکز تحصیلی جهان میتواند کمک شایانی به موفقت افراد در جامع کند.

در کشور کانادا بیش از ۶۰۰ هزار دانش آموز بین المللی در دوره های دبستان، دبیرستان، دانشگاه، کالج … بین المللی در حال تحصیل هستند.

اسکرول به بالا