وکیل مهاجرت به کانادا-وکیل مهاجرت کانادا

آشنایی با سازمان مهاجرتی کانادا اکسپرت

داشتن نمایندگی‌های فعال در کانادا و ایران

دارای مجوز رسمی فعالیت در امر مهاجرت

شرکت رسمی تائید شده و تحت نظر مستقیم دولت کانادا

مشاور ارشد مهاجرت کانادا


مشاور ارشد مهاجرت کانادا کیست و چطور از میان گزینه‌های موجود بهترین مشاور ارشد مهاجرت کانادا را انتخاب کنیم؟ مزیت داشتن مشاور مهاجرت کانادا چی است؟ مشاوره با یک مشاور مهاجرت چه مزیت‌هایی دارد؟ مزیت‌های داشتن قرار داد با یک مشاور ارشد مهاجرت، همچنین مشاوره بامشاور ارشد مهاجرت کانادا در این قسمت تشریح می‌گردد. افراد زیادی سالانه قصد مهاجرت به کانادا، مهاجرت به پرتغال و یا اخذ پاسپورت دومینیکا را دارند اما فاقد تخصص بوده و برای انجام درست کارهای مهاجرت نیاز به یک مشاور مهاجرت دارند. یکی از امتیازات داشتن مشاور مهاجرت دسترسی و اطمینان از داشتن اطلاعات به روز و یافتن جواب سؤالات مهاجرتی به صورت دقیق می‌باشد. اما سؤال اساسی این است که یک مشاور مهاجرت چه ویژگی و مدارکی باید داشته باشد؟ و یا نحوه مشاوره با مشاور ارشد مهاجرت چگونه است؟ بر اساس راهنمایی‌های یک مشاور مهاجرت شرایط مهاجرت چگونه است؟

در این قسمت روش‌های شناخت یک مشاور مهاجرت خوب را تشریح کرده و توضیح خواهیم داد که چرا کانادا اکسپرت و خانم مؤمنی مشاور ارشد مهاجرت و مدیر عامل سازمان مهاجرتی کانادا اکسپرت، انتخابی مطمئن برای پرونده مهاجرتی شما است. سازمان نظارت بر مشاوران رسمی مهاجرت کانادا (ICCRC) که زیر نظر وزارت مهاجرت کانادا میباشد لیست افرادی که مشاور مهاجرت کانادا میباشند را در سایت ( ICCRC) ثبت نموده است. افرادی که قصد مهاجرت به کانادا دارند می توانند با انتخاب بهترین مشاور ارشد مهاجرت کانادا و اخذ مشاوره مهاجرت ،ضمن تسریع در روند پرونده مهاجرتی خود مانع از بروز اشکالاتی در پرونده مهاجرتی خود شوند که مانع از به موفقیت رسیدن پرونده مهاجرتی آنها میگردد. به همین دلیل انتخاب یک مشاور مهاجرت کانادا و یا اروپا بخش مهمی از تصمیم شما برای مهاجرت است. از آنجا که مطابق قوانین وزارت مهاجرت کانادا استفاده از افرادی که مشاور مهاجرت نمیباشند و فاقد مدرک وکالت از سازمان مشاورین مهاجرت کانادا هستند جرم بوده و موجب رد پرونده مهاجرتی و ورود افراد برای دو سال به کانادا میشود. همیشه باید برای انتخاب مشاور مهاجرت کانادا و مشاهده کد عضویت و نام مشاور مهاجرت در وب سایت اداره مهاجرت کانادا مراجعه نمود. خانم مومنی مشاور ارشد مهاجرت کانادا به شماره عضویت R415887 از سازمان ICCRC میباشد.  

مشاور ارشد مهاجرت کانادا

مشاور ارشد مهاجرت به کانادا، و یا اروپا اولین گام برای اخذ اقامت است و تاثیری مهم در موفقیت پرونده مهاجرتی شما دارد. امروزه شرکتهای زیادی درزمینه ارائه خدمات مهاجرتی فعال می‌باشند. این موضوع به همراه تعدد روش‌های پیشنهادی با هزینه‌های متفاوت موجب مشکل شدن تصمیم‌گیری و انتخاب مشاور مهاجرت مناسب برای موکل می‌گردد و سؤال اصلی بسیاری از موکلین, نحوه انتخاب بهترین مشاور مهاجرت  از میان گزینه‌های موجود می‌باشد.

خانم مومنی مدیرعامل سازمان مهاجرتی کانادا اکسپرت و مشاور ارشد مهاجرت کانادا میباشند، که با سالها سابقه در امر مهاجرت به کانادا و اروپا دارای پرونده های موفق بسیاری میباشند. ایشان عضو رسمی سازمان مهاجرت کانادا و دارای شرکت ثبت شده میباشند.

مدارک خانم مومنی مشاور ارشد مهاجرت کانادا :

 • – عضو رسمی شورای سیاست گذاری و نظارت بر مشاوران مهاجرت کانادا ICCRC با شماره عضویت R415887
 • فارغ التحصیل رشته حقوق مهاجرت با رتبه اول از کانادا
 • نماینده رسمی بزرگترین شرکت سرمایه گذاری کانادا Arton Capital
 • دارای لیسانس و فوق لیسانس MBA از دانشگاه صنعتی شریف و Roya Roads کانادا

چرا کانادا اکسپرت را انتخاب کنیم؟

 • دلیل سوم

  خانم مومنی فارغ التحصیل ممتاز رشته حقوق مهاجرت از کانادا, MBA از دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه Royal Roads کانادا میباشند.

 • دلیل چهارم

  داشتن نمایندگی‌های فعال در کانادا و ایران

سوابق خانم مومنی مشاور ارشد مهاجرت کانادا

خانم مومنی مشاور ارشد مهاجرت کانادا دارای سالها تجربه در امر اخذ اقامت کانادا، دریافت ویزای کانادا و مهاجرت به کانادا شامل مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص، ویزای تحصیلی کانادا، اخذ اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری کانادا، پاسپورت کشورهای دومینیکا، گرانادا و اقامت پرتقال به همراه تیم متخصص در دفتر ایران و کانادا می باشند. پرونده های موافق و بیشمار ایشان به همراه صداقت و شفافیت کاری ضامن موفقیت و قبولی پرونده شما میباشد.خوشبختانه جهت تضمین کیفیت خدمات به موکلین، وکلا و سازمان‌های مهاجرتی در کانادا تحت نظرات مستقیم دولت‌ها اداره می‌گردد و تنها مشاورینی مجاز به‌ کار بر روی پرونده‌های مهاجرتی می‌باشند که دارای مجوز رسمی باشند. این مطلب به آسانی و از طریق وب‌سایت رسمی دولت قابل کنترل است که در ادامه روشان توضیح داده خواهد شد. پس از اطمینان از صحت مدارک مشاور مهاجرت نوبت به ارزیابی سابقه کار می‌رسد. در امر مهاجرت, داشتن تجربه کاری در کنار تخصص نکته بسیار مهمی در پرونده‌های مهاجرتی می باشدعموماً شرکت‌های تازه تأسیس سعی می‌نمایند با ارائه قیمت‌های کمتر جبران  کمبود تجربه و پرسنل مجرب را بنمایند. در کانادا اکسپرت ما به دلایل زیر مدعی ارائه بهترین و با کیفیت‌ترین خدمات مهاجرتی به موکلین خود می‌باشیم.

نکات مهم در انتخاب مشاور ارشد مهاجرت

 • بررسی شرایط مورد نیاز مشاور ارشد مهاجرت
 • خدمات مشاور ارشد مهاجرت
 • مزیتهای گرفتن مشاور ارشد مهاجرت
 • به روز بودن و در دسترس بودن مشاور ارشد مهاجرت
 • سوابق حرفه ای مشاور ارشد مهاجرت
 • داشتن دفتر فعال در ایران و کانادا

خانم مومنی مشاور ارشد مهاجرت کانادا عضو رسمی سازمانهای زیر میباشند:

عضو رسمی و رئیس انجمن مشاوران مهاجرت ایرانی کاناداییIranian-Canadian Association of Immigration Consultants. برای مشاهده لطفأ کلیک نمائید.

– عضو رسمی شورای سیاست گذاری و نظارت بر مشاوران مهاجرت کانادا ICCRC با شماره عضویت R415887. برای مشاهده عضویت ایشان (مشاور ارشد مهاجرت کانادا) کلیک نمائید.

استفاده از مشاوران غیرمجاز مهاجرت چه عواقبی دارد؟

بر اساس قوانین کانادا در صورت استفاده از خدمات مهاجرتی افراد بدون مجوز (لایسنس) (مستقیماً و یا غیر مستقیم) برای مهاجرت، غیر قانونی بوده و هم شما و هم فرد مزبور نظر قانون کانادا مجرم محسوب میگردید.

در این صورت درخواست اقامت کانادا متقاضی باطل شده از ورود به کانادا به مدت ۲ سال محروم میگردد.

همچنین فردی که بدون مجوز قانونی نقش مشاور مهاجرت را بازی کرده جریمه ای بین ۲۰,۰۰۰ دلار تا ۱۰۰,۰۰۰ دلار و یا زندان برای ۶ ماه تا ۲ سال میگردد. قبل از تصمیم به مهاجرت از صحت و صلاحیت ارشد مهاجرت خود مطمئن شوید.

برای بررسی صلاحیت مشاور مهاجرت کانادا خود اطلاعات بیشتر به سایت رسمی ICCRC مراجعه نمائید.

آیا در مورد مشاور ارشد مهاجرت کانادا به راهنمایی نیاز دارید

کارشناسان خبره سازمان مهاجرتی کانادا اکسپرت به سه روش زیر پاسخگوی سوالات شما می باشند

از طریق تلگرام و واتس آپ

می‌توانید سؤالات خود را در از طریق تلگرام و یا واتس آپ با شماره ۰۰۱۴۱۶۸۵۶۳۶۱۲  با ما در میان بگذارید. ما همواره پشتیبان شما هستیم.

تماس با دفاتر ما در ایران و کانادا

اگر سوالی در رابطه با مهاجرت برای شما پیش آمده است میتوانید با دفاتر ما تماس بگیرید. تیم ما بهترین و سریعترین روشهای مهاجرتی را ارائه میکند.

لطفا به این مطلب امتیاز دهید
[Total: 11 Average: 5]
ارزیابی رایگان مهاجرتی

جهت ارزیابی امکان مهاجرت خود فرم ارزیابی رایگان ما را با کلیک بر روی لینک زیر تکمیل کنید. همچنین در صورت داشتن سوال میتوانید از طریق تلگرام و یا عضویت در کانال ما سوالات خود را مطرح فرمائید.

Thanks!

روشهای تماس ۲۴ ساعته با ما:

ارزیابی رایگان و آنلاین مهاجرت
آنلاین هوشمند و دقیق
همین حالا
شرایط مهاجرتی خود را به صورت رایگان ارزیابی کنید
کلیک