مهاجرت به امریکا از طریق خرید بیزینس E2

مهاجرت به امریکا از طریق خرید بیزینس سریع‌ترین روش اخذ ویزای اقامت موقت امریکا (قابل تبدیل به گیرین کارت پس از ورود به امریکا) می‌باشد که بر اساس انمتقاضیانی که اقدام به سرمایه‌گذاری ١۵٠ هزار دلاری در آمریکا نمایند اقامتطولانی مدت آمریکا را دریافت می‌کنند. ویزای مهاجرت به امریکا از طریق خریدبیزینس بسیار سریع بوده و معمولاً در مدت زمان حدود ٢ تا ٣ ماه برای متقاضی اصلی، همسر و تمام فرزندان زیر ٢١ سال صادر می‌شود. ویزای E-2 به راحتی تا زمانی که متقاضی یک بیزینس در آمریکا داشته باشد برای قابل تمدید می‌باشد. پس از ورود به آمریکا از طریق ویزای E-2 متقاضی و تمام همراهان می‌توانند از طریق برنامه‌های EB3 و یا EB5 تقاضای اخذ اقامت دائم و گرین کارت آمریکا را نمایند.

نکته قابل توجه دیگر در خصوص ویزای E2 آن است که ویزای E2 گرین کارت نیست وبه طور مستقیم به اخذ گرین کارت ایالات متحده آمریکا منتهی نمی‌شود. اما این امکان وجود دارد که با سرمایه گذاری در بیزینسهایی که امکان گسترش آن در آینده وجود دارد،سرمایه‌گذار به طور پله‌ای بیزینس خود را گسترش داده و ضمن اثبات توانایی خود برای کسب درآمد و رسانیدن منفعت به اقتصاد آمریکا (مثلاً با ایجاد شغل) از طریق برنامه EB5 نسبت به درخواست گرین کارت اقدام نماید.

با توجه به شرایط مورد نیاز برای پذیرش از طریق برنامه  E2، پرونده‌های مهاجرتی به امریکا از این طریق اکثراً مورد پذیرش قرار می‌گیرد. مهم‌ترین فاکتور موفقیت در پذیرش پروندهای مهاجرت به امریکا از طریق E2، انجام سرمایه‌گذاری در یک بیزنسمورد تأیید وزارت  مهاجرت آمریکا می‌باشد. سازمان مهاجرتی کانادا اکسپرت با همکاری با معتبرترین مؤسسات حقوقی خرید و فروش بیزینس در امریکا بهترینبیزنس‌ها برای مهاجرت به آمریکا از طریق E2 را جهت اخذ ویزا در اختیار موکلین خود می‌گذارد.

چرا کانادا اکسپرت؟

با توجه به کم شرط و آسان بودن روش مهاجرت به آمریکا E2 درصد قبولی پرونده‌های درخواستی از این طریق بسیار بالاست. مهم‌ترین فاکتور مؤثر در نتیجه پرونده مهاجرت به امریکا از طریق E2, سرمایه گذاری در یک بیزنس مناسب و مورد تأیید اداره مهاجرت آمریکا می‌باشد. شرکت کانادا اکسپرت به واسطه همکاری نزدیک با حرفه‌ای ترین و با اعتبارترین مؤسسات فروش املاک تجاری و حقوقی در آمریکا همواره به مطمئن‌ترین و مناسب‌ترین بیزنس ها برای مهاجرت به آمریکا از طریق E2 دسترسی دارد.

توجه

مزایای مهاجرت به امریکا از طریق E2

 • مزیت اول

  سریعترین روش اخذ ویزای موقت امریکا  (حدود ٢ تا ٣ ماه)

 • مزیت دوم

  بدون نیاز به مدرک تحصیلی بالا و شرایط سنی

 • مزیت سوم

  قابل تبدیل به اقامت دائم پس از ورود به امریکا

 • مزیت چهارم

  هزینه پایین‌تر نسبت به سایر روشهای مهاجرت سرمایه گذاری

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری E2 لطفآ فرم ارزیابی ما را تکمیل فرمائید. نتیجه تا مدت ٢۴ ساعت برای شما ارسال می‌گردد.