مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه‌گذاری EB5

مهاجرت به امریکا از طریق سرمایه‌گذاری EB5 یکی از بهترین و سریع‌ترین برنامه‌های مهاجرتی از طریق سرمایه‌گذاری می‌باشد. با توجه به محدودیت‌های موجود در روش سرمایه‌گذاری کانادا برای ایرانیان این روش بهعنوان یک روش بسیار مناسب جایگزین ان برنامه گردیده است. سرعت بالای اخذ اقامت دائم و گیرین کارت امریکا از طریق سرمایه‌گذاری EB5 که تنها ١٢ تا ١٨ ماه طول می‌کشد و نیز کم شرط بودن این روش از مهم‌ترین ویژگیهای این برنامه مهاجرتی می‌باشد که در ادامه به ان پرداخته گردیده است. جهت اخذ اقامت دائم کشور آمریکا از طریق سرمایه‌گذاری EB5 متقاضی نیاز به نشان دادن ١٠٠٠٠٠٠$ دارایی که از راه قانونی به دست آماده باشد و تعهد به سرمایه‌گذاری به مبلغ۵۰۰٬۰۰۰$ در یک پروژه عمرانی یا تجاری در یکی از شهرهای امریکا است. این۵۰۰٬۰۰۰$ پس از ۵ سال با سود به سرمایه‌گذار برگردانده می‌شود.

برنامه مهاجرت به امریکا از طریق سرمایه‌گذاری به نسبت سایر برنامه‌های مهاجرتی مانند کانادا کم شرط محسوب می‌گردد ولی نحوه تشکیل پرونده و به‌ویژه چگونگی سرمایه‌گذاری در روش EB5 نیاز به دقت و تجربه بالائی دارد و مدیریت و همکاری یک تیم باتجربه از وکلا، مدیران سرمایه‌گذاری شرط اصلی موفقیت است. در ادامه مراحل تشکیل پرونده برای مهاجرت و اخذ گرین کارت آمریکا از طریق سرمایه‌گذاری EB5 تشریح گردیده است.

چرا کانادا اکسپرت؟

سازمان مهاجراتی کانادا اکسپرت با همکاری بزرگ‌ترین سازمان‌های حقوقی و سرمایه گذاری امریکا، با مطالعات دقیق و صرف وقت فقط کم ریسک‌ترین و مطمئن‌ترین این پروژه‌ها را برای مهاجرت به امریکا انتخاب می‌نامید. همکاری با معتبرترین و با تجربه ترین وکلای مهاجرتی به آمریکا، کارشناسان سرمایه گذاری و صاحبان پروژه‌های EB5 باعث شده است که همیشه بهترین پروژه‌ها را از لحاظ ریسک، سرمایه‌گذاری و مهاجرتی به مشتریان خود ارائه نماییم. ویژگی انحصاری پروژه‌های EB5 این شرکت به قرار زیر است:

بدون احتیاج به راه‌اندازی و یا مدیریت مستقیم موکل در پروژه‌ای که در ان سرمایه‌گذاری کرده است (موکل امکان زندگی در هر شهری در امریکا را دارد)

پروژه‌های ارائه شده تمامآ و از پیش توسط وزارت مهاجرت امریکا تائید گردیده‌اند که موجب افزایش شانس قبولی و اخذ گرین کارت امریکا می‌گردد

پرداخت تمام مبلغ سرمایه‌گذاری (۵٠٠٠٠٠$) به موکل در صورت عدم قبولی پرونده

توجه

مزایای مهاجرت به امریکا از طریق EB5

 • مزیت اول

  عدم نیاز به مدرک زبان انگلیسی

 • مزیت دوم

  عدم نیاز به تحصیلات عالیه

 • مزیت سوم

  عدم نیاز به سابقه مدیریت

 • مزیت چهارم

  بازگشت سرمایه پس از ۵ سال