مهاجرت به آمریکا از طریق کاری EB3

برنامه مهاجرتی EB3 آمریکا روشی کاملا قانونی بوده و در حال حاضر یکی از انواع روشهای مهاجرت برای متقاضیان مهاجرت است که شرایط سرمایه گذاری در خارج را نداشته و دارای مدرک زبان آیلتس یا تافل نیستند. پس از بررسی پرونده ، اداره مهاجرت آمریکا به متقاضیان و تمام خانواده ایشان گرین کارت دائمی و سپس پاسپورت این کشور را اعطا می کند.

در این روش که مخفف عبارت “3 Employment Based” و بمعنی ویزای کاری مجموعه ۳ می باشد، متقاضیان میتوانند از طریق کار در شغلهایی که در آمریکا با کمبود نیروی کار مواجه هستند اقامت دائم و گرین کارت آمریکا را برای خود و تمام اعضای خانواده خود اخذ کنند. مهمترین شرط مهاجرت به آمریکا از طریق EB3 داشتن پیشنهاد کاری از یک کارفرمای آمریکایی معتبر است که این پیشنهاد کار باید مورد تایید وزارت کار و همینطور اداره مهاجرت آمریکا باشد. برای متقاضیان هیچ شرط دیگری از جمله تحصیلات عالیه, مدرک زبان انگلیسی, شرط سنی, شرط مالی یا شرط سرمایه گذاری وجود ندارد.

این لینک از وبسایت رسمی اداره مهاجرت آمریکا، توضیحات اداره مهاجرت درباره این روش مهاجرتی می باشد.

توجه

مزایای مهاجرت به امریکا از طریق EB3

  • مزیت اول

    امکان اقدام برای افراد با هرگونه مدرک تحصیلی و عدم نیاز به مدرک رسمی زبان انگلیسی (ایلتس یا تافل)

  • مزیت دوم

    عدم نیاز به سرمایه گذاری، سابقه کار و یا شرط مالی

  • مزیت سوم

    اخذ گیرین کارت دائمی در بدو ورود برای تمام افراد خانواده و داشتن شغل در بدو ورود امریکا

نکته مهم

تمام خدمات مهاجرتی ارائه شده توسط شرکت کانادا اکسپرت که مرتبط به پرونده های مهاجرت به آمریکا می باشد توسط تیم حقوقی رسمی و مجرب آمریکایی انجام می شود.

جهت ارزیابی شرایط اولیه متقاضیان لازم است که ابتدا فرم ارزیابی اولیه (فرم ارزیابی مهاجرت امریکا) را تکمیل نمایند. همکاران ما در مدت ٢٤ ساعت شرایط شما را ارزیابی مینمایند.