مهاجرت به کانادا از طریق برنامه استانی مانیتوبا

استان مانیتوبا یکی از بهترین برنامه های مهاجرت به کانادا از طریق برنامه استانی را ارائه میدهد. در این قسمت به مقایسه شرایط اخذ اقامت کانادا از طریق این استان پرداخته شده است. برنامه مهاجرت به کانادا از طریق برنامه استانی مانیتوبا فرصتی را برای متقاضیان مهاجرت به کانادا فراهم می‌سازد تا از طریق این شهر نامزد اخذ اقامت دائم کانادا شوند، به این شرط که در این استان سرمایه‌ گذاری کرده و کسب و کاری را مدیریت نمایند. پس از اخذ پذیرش، متقاضی با مقامات دولت کانادا در مانیتوبا قراردادی را امضا می‌نماید. این قرارداد متقاضی را ملزم می‌کند که کنترل صد در صد یک کسب و کار را از طریق خرید یک کسب و کار موجود یا تأسیس یک کسب و کار جدید در این استان به دست گیرد.

متقاضی باید شرایط قرارداد را برآورده سازد تا وثیقه ۱۰۰٬۰۰۰ دلاری به او بازگردانده شود. شرایط قرارداد بر اساس اهداف متقاضی که در طرح تجاری بیان شده‌اند خواهد بود. متقاضی موظف است شرایط برنامه مهاجرت به کانادا از طریق استان مانیتوبا را برآورده سازد، شروط حداقل میزان دارایی خالص و میزان سرمایه‌گذاری را داشته باشد و یک وثیقه قابل بازگشت مشروط به مبلغ ۱۰۰٬۰۰۰ دلار کانادا در حساب امانی بگذارد. در ادامه به شرایط لازم و مزیت های مهاجرت به کانادا از طریق استان مانیتوبا اشاره شده است.

یکی از مهمترین نکات مثبت استان مانیتوبا زندگی مقرون به صرفه و فعال در این استان است زیرا در مقایسه با سایر شهرهای بزرگ کانادا، قیمت مسکن در شهرهای مانیتوبا بسیار مناسب است. همچنین در مقایسه با سایر استان های کانادا، استان مانیتوبا دارای بهترین سیستم درمان عمومی می باشد. سیستم آموزشی استان مانیتوبا برنامه های با کیفیت بالا که شامل تمام شاخه های علمی، هنری و ورزشی می باشد را عرضه می نماید. بطور کلی، مانیتوبا محل امنی برای زندگی، تحصیل و کسب خانواده ها و به ویژه مهاجران خارجی است.

مزیتهای مهاجرت به کانادا از طریق استان مانیتوبا

 •  دریافت اقامت دائم به صورت مستقیم
 • مبلغ پایین سرمایه گذاری
 • قابل بازگشت بودن ودیعه در صورت انجام سرمایه گذاری
 • سفر اکتشافی جهت آشنایی با استان، قبل از پرداخت ودیعه
توجه

شرایط لازم برای مهاجرت به کانادا از طریق استان مانیتوبا:

 • شرط اول

  حداقل دارایی به ارزش ۳۵۰٬۰۰۰ دلار کانادا

 • شرط دوم

  توانایی سرمایه‌گذاری به ارزش ۱۵۰٬۰۰۰ دلار کانادا برای خرید یا سرمایه‌گذاری در کسب و کاردر مانیتوبا

 • شرط سوم

  دارا بودن حداقل ۳ سال سابقه موفقیت آمیز مالکیت تجاری و مدیریت

 • شرط چهارم

  پرداخت ۱۰۰٬۰۰۰ دلار کانادا به عنوان ودیعه به دولت مانیتوبا، برای تضمین اینکه شما درمانیتوبا زندگی خواهید کرد

 • شرط پنجم

  انجام یک سفر برای بازدید از مانیتوبا به مدت حداقل ۷ روز برای بررسی فرصتهای تجاری و کیفیت زندگی در مانیتوبا

در صورت تمایل میتوانید جهت ارزیابی شرایط خود و تماس با ما فرم ارزیابی مهاجرت به کانادا را تکمیل نمایند. همکاران ما در مدت ٢٤ ساعت شرایط شما را ارزیابی مینمایند.