روشهای تماس با نمایندگیهای کانادا اکسپرت

شرکت کانادا اکسپرت از جمله شرکتهای ثبت شده و صاحب صلاحیت در امر خدمات مهاجرت کانادا، پرتغال و دومینیکا با سالها سابقه درخشان می‌باشد. شرکت ما با همکاری وکلای قانونی و شرکت‌های معتبر سرمایه گذاری در درسراسر جهان می‌تواند شما در راه دریافت اقامت و مهاجرت کانادا پرتغال و دومینیکا یاری نماید. کانادا اکسپرت دارای دفاتر فعال و ثبت شده در کانادا و ایران بوده و آماده ارائه خدمات وکالت مهاجرت به شما می‌باشد. مشاور مهاجرت کانادا پرتغال و دومینیکا نقش مهمی در موفقیت پرونده مهاجرتی شما دارد و شرکت کانادا اکسپرت با سالها تجربه در زمینه مهاجرت و اقامت کشورهای مختلف مفتخر است که خدمات خود را به شما ارائه دهد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید با ما تماس بگیرید یا فرم روبرو را تکمیل نمایید. همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.

  • دفتر کانادا
  • 10271 Yonge Street
    Richmond Hill, ON, Canada

    Phone: (001) 905 237 8646
    Email: info@canadaexpert.net

از طریق تلگرام و واتس آپ

با همکاران ما میتوانید از طریق شماره تلگرام و واتس آپ با شماره ۰۰۱۴۱۶۸۵۶۳۶۱۲ به صورت ۲۴ ساعته در تماس باشید. همچنین میتوانید عضو کانال سازمان مهاجرتی کانادا اکسپرت در تلگرام شوید.

عضویت در کانال تخصصی مهاجرت در تلگرام

قوانین مهاجرتی دائم در حال تغییر می‌باشند. جهت اطلاع سریع از آخرین قوانین و برنامه‌های مهاجرتی هم اکنون عضو کانال تخصصی مهاجرتی کانادا اکسپرت در تلگرام شوید.

آدرس کانال تلگرام ما :  CanadaExpert@

تماس رایگان با دفتر کانادا

علاوه بر امکان تماس با دفتر تهران همچنین میتوانید فقط از ساعت ۱۸ به بعد به وقت ایران با دفتر کانادا با شماره ۸۲۸۰۲۴۱۵ (با پیش شماره ۰۲۱ برای تماس از شهرستان و یا موبایل ) به صورت رایگان صحبت بفرمائید.

ارسال ایمیل:

5 + 2 = ?