وکیل مهاجرت به کانادا-وکیل مهاجرت کانادا

آشنایی با سازمان مهاجرتی کانادا اکسپرت

داشتن نمایندگی‌های فعال در کانادا و ایران

دارای مجوز رسمی فعالیت در امر مهاجرت

شرکت رسمی تائید شده و تحت نظر مستقیم دولت کانادا

وکیل مهاجرت کانادا و اروپا

وکیل مهاجرت کیست و چطور از میان گزینه‌های موجود بهترین وکیل مهاجرت را انتخاب کنیم؟ مزیت داشتن وکیل مهاجرت چی است؟ مشاوره با یک وکیل مهاجرت چه مزیت‌هایی دارد؟ مزیت‌های داشتن قرار داد با یک وکیل مهاجرت، همچنین مشاوره با وکیل مهاجرت در این قسمت تشریح می‌گردد. فراد زیادی سالانه قصد مهاجرت به کانادا، مهاجرت به پرتغال و یا اخذ پاسپورت دومینیکا را دارند اما فاقد تخصص بوده و برای انجام درست کارهای مهاجرت نیاز به یک وکیل مهاجرت دارند. یکی از امتیازات داشتن وکیل مهاجرت دسترسی و اطمینان از داشتن اطلاعات به روز و یافتن جواب سؤالات مهاجرتی به صورت دقیق می‌باشد. اما سؤال اساسی این است که یک وکیل مهاجرت چه ویژگی و مدارکی باید داشته باشد؟ و یا نحوه مشاوره با وکیل مهاجرتی چگونه است؟ بر اساس راهنمایی‌های یک وکیل مهاجرت شرایط مهاجرت چگونه است؟

در این قسمت روش‌های شناخت یک وکیل مهاجرت خوب را تشریح کرده و توضیح خواهیم داد که چرا کانادا اکسپرت و خانم مؤمنی وکیل مهاجرت و مدیر عامل سازمان مهاجرتی کانادا اکسپرت، انتخابی مطمئن برای پرونده مهاجرتی شما است. سازمان نظارت بر مشاوران رسمی مهاجرت کانادا (ICCRC) که زیر نظر وزارت مهاجرت کانادا میباشد لیست افرادی که وکیل مهاجرت کانادا میباشند را در سایت ( ICCRC) ثبت نموده است. افرادی که قصد مهاجرت به کانادا دارند می توانند با انتخاب بهترین وکیل مهاجرت کانادا و اخذ مشاوره مهاجرت ،ضمن تسریع در روند پرونده مهاجرتی خود مانع از بروز اشکالاتی در پرونده مهاجرتی خود شوند که مانع از به موفقیت رسیدن پرونده مهاجرتی آنها میگردد. به همین دلیل انتخاب یک وکیل مهاجرت کانادا و یا اروپا بخش مهمی از تصمیم شما برای مهاجرت است. از آنجا که مطابق قوانین وزارت مهاجرت کانادا استفاده از افرادی که وکیل مهاجرت کانادا نمیباشند و فاقد مدرک وکالت از سازمان مشاورین مهاجرت کانادا هستند جرم بوده و موجب رد پرونده مهاجرتی و ورود افراد برایدو سال به کانادا میشود. همیشه بایدبرای انتخاب وکیل مهاجرت کانادا و مشاهده کد عضویت و نام وکیل مهاجرت در وب سایت اداره مهاجرت کانادا مراجعه نمود. خانم مومنی وکیل مهاجرت به شماره عضویت R415887 از سازمان ICCRC میباشد.  

وکیل مهاجرت

وکیل مهاجرت به کانادا، امریکا و یا اروپا اولین گام برای اخذ اقامت است و تاثیری مهم در موفقیت پرونده مهاجرتی شما دارد. امروزه شرکتهای زیادی درزمینه ارائه خدمات مهاجرتی فعال می‌باشند. این موضوع به همراه تعدد روش‌های پیشنهادی با هزینه‌های متفاوت موجب مشکل شدن تصمیم‌گیری و انتخاب وکیل مهاجرت  مناسب برای موکل می‌گردد و سؤال اصلی بسیاری از موکلین, نحوه انتخاب بهترین وکیل مهاجرت  از میان گزینه‌های موجود می‌باشد.

خانم مومنی مدیرعامل سازمان مهاجرتی کانادا اکسپرت و وکیل رسمی مهاجرت کانادا میباشند، که با سالها سابقه در امر مهاجرت به کانادا امریکا و اروپا دارای پرونده های موافق بسیاری میباشند. ایشان عضو رسمی سازمان مهاجرت کانادا و دارای شرکت ثبت شده میباشند.

مدارک خانم مومنی وکیل مهاجرت به کانادا :

 • – عضو رسمی شورای سیاست گذاری و نظارت بر مشاوران مهاجرت کانادا ICCRC با شماره عضویت R415887
 • فارغ التحصیل رشته حقوق مهاجرت با رتبه اول از کانادا
 • نماینده رسمی بزرگترین شرکت سرمایه گذاری کانادا Arton Capital
 • دارای لیسانس و فوق لیسانس MBA از دانشگاه صنعتی شریف و Roya Roads کانادا

چرا کانادا اکسپرت (وکیل مهاجرت) را انتخاب کنیم؟

 • دلیل سوم

  خانم مومنی فارغ التحصیل ممتاز رشته حقوق مهاجرت از کانادا, MBA از دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه Royal Roads کانادا میباشند.

 • دلیل چهارم

  داشتن نمایندگی‌های فعال در کانادا و ایران

سوابق خانم مومنی وکیل مهاجرت کانادا

خانم مومنی وکیل رسمی مهاجرت کانادا دارای سالها تجربه در امر اخذ اقامت کانادا، دریافت ویزای کانادا و مهاجرت به کانادا شامل مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص، ویزای تحصیلی کانادا، اخذ اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری کانادا، پاسپورت کشورهای دومینیکا، گرانادا و اقامت پرتقال به همراه تیم متخصص در دفتر ایران و کانادا می باشند. پرونده های موافق و بیشمار ایشان به همراه صداقت و شفافیت کاری ضامن موفقیت و قبولی پرونده شما میباشد.خوشبختانه جهت تضمین کیفیت خدمات به موکلین، وکلا و سازمان‌های مهاجرتی در آمریکا و کانادا تحت نظرات مستقیم دولت‌ها اداره می‌گردد و تنها وکلایی مجاز به‌کار بر روی پرونده‌های مهاجرتی می‌باشند که دارای پروانه رسمی وکالت باشند. این مطلب به آسانی و از طریق وب‌سایت رسمی دولت قابل کنترل است که در ادامه روشان توضیح داده خواهد شد. پس از اطمینان از صحت مدارک وکیل مهاجرت نوبت به ارزیابی سابقه کار می‌رسد. در امر مهاجرت, داشتن تجربه کاری در کنار تخصص نکته بسیار مهمی در پرونده‌های مهاجرتی می باشدعموماً شرکت‌های تازه تأسیس سعی می‌نمایند با ارائه قیمت‌های کمتر جبران  کمبود تجربه و پرسنل مجرب را بنمایند. در کانادا اکسپرت ما به دلایل زیر مدعی ارائه بهترین و با کیفیت‌ترین خدمات مهاجرتی به موکلین خود می‌باشیم.

نکات مهم در انتخاب وکیل مهاجرت

 • وکیل مهاجرت و بررسی شرایط مورد نیاز وکیل مهاجرتی
 • وکیل مهاجرت و خدمات وکیل مهاجرتی
 • وکیل مهاجرت و مزیتهای گرفتن وکیل مهاجرت
 • وکیل مهاجرت و به روز بودن و در دسترس بودن
 • وکیل مهاجرت و سوابق حرفه ای
 • وکیل مهاجرت و داشتن دفتر فعال در ایران و کانادا

خانم مومنی وکیل مهاجرت کانادا عضو رسمی سازمانهای زیر میباشند:

عضو رسمی و رئیس انجمن مشاوران مهاجرت ایرانی کاناداییIranian-Canadian Association of Immigration Consultants. برای مشاهده لطفأ کلیک نمائید.

– عضو رسمی شورای سیاست گذاری و نظارت بر مشاوران مهاجرت کانادا ICCRC با شماره عضویت R415887. برای مشاهده عضویت ایشان (وکیل مهاجرت کانادا) کلیک نمائید.

استفاده از مشاوران غیرمجاز مهاجرت چه عواقبی دارد؟

بر اساس قوانین کانادا در صورت استفاده از خدمات مهاجرتی افرادبدون مجوز (لایسنس) (مستقیماً و یا غیر مستقیم) برای مهاجرت، غیر قانونی بوده و هم شما و هم فرد مزبور نظر قانون کانادا مجرم محسوب میگردید.

در این صورت درخواست اقامت کانادا متقاضی باطل شده از ورود به کانادا به مدت ۲ سال محروم میگردد.

همچنین فردی که بدون مجوز قانونی نقش وکیل مهاجرت کانادا را بازی کرده جریمه ای بین ۲۰,۰۰۰ دلار تا ۱۰۰,۰۰۰ دلار و یا زندان برای ۶ ماه تا ۲ سال میگردد. قبل از تصمیم به مهاجرت از صحت و صلاحیت وکیل مهاجرت خود مطمئن شوید.

برای بررسی صلاحیت وکیل مهاجرت کانادا خود اطلاعات بیشتر به سایت رسمی ICCRC مراجعه نمائید.

آیا در مورد وکیل مهاجرت کانادا به راهنمایی نیاز دارید

کارشناسان خبره سازمان مهاجرتی کانادا اکسپرت به سه روش زیر پاسخگوی سوالات شما می باشند

از طریق تلگرام و واتس آپ

می‌توانید سؤالات خود را در از طریق تلگرام و یا واتس آپ با شماره ۰۰۱۴۱۶۸۵۶۳۶۱۲  با ما در میان بگذارید. ما همواره پشتیبان شما هستیم.

تماس با دفاتر ما در ایران و کانادا

اگر سوالی در رابطه با مهاجرت برای شما پیش آمده است میتوانید با دفاتر ما تماس بگیرید. تیم ما بهترین و سریعترین روشهای مهاجرتی را ارائه میکند.

ارزیابی رایگان مهاجرتی

جهت ارزیابی امکان مهاجرت خود فرم ارزیابی رایگان ما را با کلیک بر روی لینک زیر تکمیل کنید. همچنین در صورت داشتن سوال میتوانید از طریق تلگرام و یا عضویت در کانال ما سوالات خود را مطرح فرمائید.

Thanks!

روشهای تماس ۲۴ ساعته با ما: