پاسپورت دوم

سریعترین و آسانترین روشهای مهاجرت، اخذ اقامت و تابعیت دوم


پاسپورت دوم از روش‌های مختلفی قابل اخذ است، و در این میان گروهی ترجیح می‌دهند تا پاسپورت دوم خود را پس از گذراندن چند سال از طریق اقامت در کشور دیگری به‌دست آورند اما گروه بسیاری هستند که علاقه‌مند هستند تا پاسپورت دوم خود را تنها طی چند ماه به‌دست آورند تا امکان سفر بدون نیاز به ویزا به کشورهای اروپایی و… و نیز افتتاح حساب بانکی در کشورهای مختلف را داشته باشند.

تصور نمایید که پاسپورتی در اختیاردارید که می‌توانید با ان به بیش از ۱۳۰ کشور دنیا بدون نیاز به ویزا سفر نمایید. اگر به هر دلیلی قصد مسافرت به کشورهای حوزه شینگن را داشته باشید، با خرید پاسپورت دوم می‌توانید بدون نیاز به درخواست ویزا و یا ایستادن در صف‌های طولانی سفارت‌خانه‌ها یا ارائه مدارک خاصی، بدون نیاز به ویزا سفر نمایید، هر لحظه و هر زمان.

در حال حاضر تنها چندین کشور وجود دارند که امکان اخذ پاسپورت دوم بدون شرط اقامت فیزیکی دران کشورها وجود دارد: دومینیکا، مونته نگرو، قبرس، ترکیه و بلغارستان که اقدام به ارائه برنامه‌های اعطای پاسپورت دوم و شهروندی از طریق سرمایه‌گذاری و کمک بلاعوض به دولت نموده‌اند.

و در این میان دومینیکا بهترین برنامه اخذ پاسپورت دوم را دارد و دلیل ان این است که پاسپورت قدرتمند دومینیکا در رتبه ۳۰ جهان قرار دارد و در ضمن ارزان‌ترین راه قانونی دریافت پاسپورت دوم و شهروندی دوم بدون شرط حضور فیزیکی و اقامت است. عدم نیاز به حضور فیزیکی یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های اخذ سریع پاسپورت دوم است چون اکثر کشورها متقاضیان را مجبور به حضور چندین ماهه در آن کشور می‌نمایند تا ابتدا واجد شرایط دریافت اقامت دائم شوند، و سپس پس از چند سال قادر به دریافت شهروندی و پاسپورت دوم گردند. فارغ از این‌که می‌خواهید شهروند چه کشوری شوید، باید درباره این شرط و امکان ان برای خود فکر کنید.

در ادامه این مطلب قصد داریم تا به معرفی کشورهایی که می‌توان با صرف مبلغ نسبتاً پایین، صاحب یک پاسپورت دوم با ارزش و قدرتمند شد، می‌پردازیم.

مزایای پاسپورت دوم


پاسپورت دوم که نشان دهنده دو ملیتی بودن فرد است دارای مزیت‌های بیشماری است که در این قسمت به مرور روش‌های کسب پاسپورت دوم می‌پردازیم. پاسپورت دوم به این معنی است که فرد همزمان شهروند دو کشور می‌باشد. از مهم‌ترین مزایای پاسپورت دوم امکان سفر بدون ویزا به بسیاری از کشورهای دنیا می‌باشد. داشتن پاسپورت دوم مزایای بسیاری دارد. به عنوان مثال داشتن پاسپورت دوم امکان مسافرت‌های بین المللی را برای افراد بسیار آسان می‌کند. مثلاً شهروندان ایرانی که دارای پاسپورت دوم می‌باشد، به عنوان مثال پاسپورت دومینیکا، برای ورود به اتحادیه اروپا و شینگن نیازی به ویزا ندارند و می‌توانند مستقیماً به این کشورهار به آسانی و سهولت سفر نمایند.

و یا هنگامی که پاسپورت دوم از یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا باشد، به عنوان مثال افرادی که اقامت و پاسپورت پرتغال را دارند، سفر بدون نیاز به ویزا بسیار راحت است. داشتن پاسپورت از یک کشور عضو اتحادیه اروپا به مانند داشتن پاسپورت دوم از سایر کشوریه عضو اتحادیه اروپا می‌باشد زیرا اتحادیه روپا مانند یک دروازه برای اعضایش می‌باشد و شهروندان یک کشور می‌توانند از سفر بدون ویزا و امکان زندگی در سایر ۲۸ کشور عضو اتحادیه اروپا بهره مند شوند. از جمله سایر مزیتهای داشتن پاسپورت دوم می‌توان به امکان باز کردن حساب بانکی در کشورهای مهم اروپایی مثل انگلستان اشاره کرد که مبادلات تجاری را برای ایرانیان بسیار ساده می‌کند.

روش‌های اخذ پاسپورت دوم


پاسپورت دوم از روشهای گوناگونی قابل اخذ می‌باشد. انتخاب روش مناسب برای اخذ پاسپورت دوم بستگی به شرایط فرد متقاضی و امکان اقدام برای ایرانیان به طور خاص دارد. در حال حاضر کشورهای زیر سریعترین روش جهت اخذ پاسپورت دوم برای ایرانیان می‌باشند. علاوه با ان پرتقال نیز با سرمایه گذاری قابل بازگشت گزینه بسیار مناسبی برای اخذ پاسپورت دوم می‌باشد.

در میان برنامه‌های موجود برای کسب پاسپورت دوم و در حال حاضر ۲ گزینه برای ایرانیان قابل حصول است. کسب پاسپورت دوم از طریق برنامه مهاجرتی دومینیکا و یا کسب اقامت پرتقال از طریق سرمایه گذاری قابل بازگشت و سپس کسب پاسپورت پس از ۶ سال. کشورهای اروپائی مانند پرتغال در خصوص صدور پاسپورت مانند کانادا و امریکا عمل می‌نمایند و در ابتدا اقامت می‌دانند و سپس پس از چند سال پاسپورت.

برای ارزیابی رایگان شرایط خود جهت اخذ پاسپورت دوم از طریق برنامه مهاجرتی دومینیکا و یا برنامه مهاجرتی پرتغال لطفا فرم ارزیابی رایگان ذیل را تکمیل فرمائید. همکاران ما به دقت شرایط شما را ارزیابی و نتیجه را در مدت ۲۴ ساعت به اطلاع شما خواهند رساند.

جهت ارزیابی رایگان شرایط خود برای اخذ پاسپورت دومینیکا فرم روبرو را تکمیل فرمائید.

جهت ارزیابی رایگان شرایط خود برای اخذ اقامت پرتغال فرم روبرو را تکمیل فرمائید.

بهترین کشورها برای اخذ پاسپورت دوم

پاسپورت دوم و اخذ شهروندی از کشورهایی که دارای پاسپورت قدرتمند با قابلیت سفر بدون نیاز به ویزا داشته باشد، تبدیل به یکی از رایج ترین روش های مهاجرت در میان پزشکان، تاجران، صاحبان بیزینس و به طور کلی هر فردی است که قابلیت حضور طولانی مدت در خارج از ایران را به منظور حفظ اقامت و مهاجرت نداشته و در این حال به دنبال سفر بدون ویزا و امتیازات دیگر شامل باز کردن حساب بانکی در کشورهای دیگر و تسهیل تجارت می باشد، شده است.

برنامه های اخذ شهروندی و کسب پاسپورت دوم از طریق سرمایه گذاری (مانند اخذ پاسپورت دومینیکا) شامل برنامه هایی می شود که فرد بدون هیچ شرط تحصیلات، مدرک زبان، و یا حضور فیزیکی و تنها با با انجام سرمایه گذاری و کمک بلاعوض به دولت کشور مربوطه شهروندی و پاسپورت آن کشور را دریافت می کند.

برخی کشورهای حوزه کاراییب مانند دومینیکا و همچنین کشور مونته نگرو، قبرس و ترکیه دارای چنین برنامه هایی هستند و گزینه هایی بسیار سریع و آسان برای افراد به حساب می آیند.

کسب پاسپورت دوم و شهروندی از طریق این برنامه ها معمولا به مدارک بسیار زیاد و پیچیده نیاز ندارند و متقاضیان در مدت زمان حدود ۶ ماه تابعیت و پاسپورت را بدست خواهند آورد که برای همیشه آنها را از دردسرهای تقاضای ویزا و … راحت خواهد کرد.

روشهای کسب شهروندی و پاسپورت دوم


در برخی از برنامه های اخذ اقامت، پس از چند سال و در صورت رعایت الزامات لازم، تابعیت آن کشور به متقاضیان اعطا می شود. برای مثال، کانادا پس از ۵ سال با رعایت شرایط تعیین شده مانند حداقل حضور ۳ ساله در خاک کانادا در مدت ۴ سال، تابعیت و پاسپورت کانادا را اعطا می کند. این شرط برای بسیاری از مشاغل مانند پزشکان و تجار که امکان حضور طولانی مدت در خارج از ایران را ندارند بسیار مشکل است.

خبر خوب این است که ، برخی از کشور ها دارای برنامه هایپاسپورت دوم و اعطای مستقیم شهروندی از طریق سرمایه گذاری هستند. به این معنی که با سرمایه گذاری در ان کشورها پس از چند ماه تابعیت و پاسپورت آن کشور به فرد اعطا می شود. برای مثال، کشور دومینیکا با سرمایه گذاری به ارزش صد هزار دلار تابعیت و پاسپورت دومینیکا را پس از چند ماه اعطا می کند.

چرا پاسپورت دوم؟


داشتن تابعیت مضاعف و پاسپورت دوم می تواند به امکان تردد آزاد بین کشورها با عدم نیاز به ویزا و نیز و تجارت با کشورهای تراز اول کمک زیادی کند. پاسپورت دوم نه تنها می تواند آزادی شما را تضمین کند، بلکه می تواند به شما کمک کند که زندگی بهتری برای فرزندان خود از طریق شهروندی در بهترین کشورها امکان پذیر کنید. با اخذ شهروندی و پاسپورت دوم از یک کشور دیگر، می توانید آرامش ذهنی خود را که همیشه مکان دیگری برای زندگی وجود دارد بدون لزوم به حضور خارج از ایران برای مدت طولانی حفظ کنید.

سریع ترین روش های مهاجرت

مهاجرت سریع و مهاجرت آسان از چه روش هایی امکان پذیر است؟ اخذ سریع پاسپورت دوم از چه طریقی ممکن است؟ آیا به دنبال مهاجرت و کسب یک پاسپورت معتبر در سریعترین زمان ممکن میباشید؟ در این قسمت با آسانترین روشهای مهاجرت سریع و مهاجرت آسان و کسب اقامت آشنا میگردید. در حال حاضر کشورهای بسیار معدودی در دنیا وجود دارند که می توان بدون شرط اقامت فیزیکی، تابعیت آنها را دریافت نمود: گرانادا , سنت لوسیا و دومینیکا که هر سه کشورهایی زیر مجموعه دولت انگلستان و در نزدیکی امریکا هستند که غیر از توریسم، روش های زیادی برای جذب سرمایه گذاری خارجی در اختیار ندارند و بنابراین اقدام به طراحی برنامه های اعطای شهروندی و پاسپورت از طریق سرمایه گذاری و کمک بلاعوض به دولت نموده اند. در این قسمت به معرفی برنامه های اخذ سریع پاسپورت این کشورها (مهاجرت سریع و مهاجرت آسان) با امکان مسافرت بدون نیاز به ویزا به بیش از ۱۳۰ کشور دنیا از جمله انگلستان و اتحادیه اروپا می پردازیم. این کشورها در حال حاضر سریعترین و آسانترین برنامه های مهاجرتی را دارند.

لازم به ذکر است که مهمترین دلیل جهت اخذ سریع پاسپورت دوم آسودگی خاطر و رفع محدودیت زندگی در یک کشور بخصوص است. اخذ پاسپورت دوم موجب آسودگی خاطر جهت سفرهای خارجی و پیشرفتهای اقتصادی میگردد و در مواقع اضطراری یک برنامه پشتیبان مطمئن محسوب میگردد. به عبارت دیگر گرفتن پاسپورت دوم موجب آسان شدن سفرهای بین المللی میگردد. در حال حاضر انجام سفرهای بین المللی حتی اگر شما یک فعال اقتصادی ثروتمند باشید با یک پاسپورت ضعیف بسیار مشکل است. سفر کردن با پاسپورت دوم, از طریق اخذ اقامت و پاسپورت گرانادا , سنت لوسیا و یا دومینیکا این اجازه را به فرد می دهد تا به بیشتر کشورهای پیشرفته جهان مانند انگلستان و یا اتحادیه اروپا بدون نیاز به ویزا سفر نمایند و از طریق ان کیفیت زندگی خود را بهبود بخشند. با روشهای مهاجرت سریع و مهاجرت آسان در ادامه آشنا میشوید.

 • سریع ترین روش مهاجرت و کسب یک پاسپورت معتبر
 • اخذ پاسپورت در مدت ۴ ماه
 • شرایط بسیار آسان
 • امکان سفر بدون نیاز به ویزا به بیش از ۱۲۰ کشور دنیا از جمله کل کشورهای اتحادیه اروپا و انگلیس
 • بدون نیاز به مدرک زبان و سابقه کار
 • بدون نیاز به حضور فیزیکی
 • امکان کار و تحصیل در کل اتحادیه اروپا

مهاجرت سریع و پاسپورت دوم – گرانادا

برنامه اخذ پاسپورت دوم و اقامت دائم گرانادا ویژه افرادی است که قصد مهاجرت سریع و آسان و گرفتن پاسپورت دوم از یکی از کشورهای تحت منافع انگلستان را در کوتاهترین زمان ممکن را دارند. دلیل گرفتن تابعیت از گرانادا صرفا زندگی و اقامت در این کشور نیست، بلکه بدست آوردن پاسپورت کشوری است که به شما اجازه سفر به بسیاری از کشورها از جمله انگلستان و شینگن را بدون نیاز به اخذ ویزا بدهد.

مهاجرت سریع و پاسپورت دوم – سنت لوسیا

برنامه اخذ پاسپورت دوم و اقامت دائم سنت لوسیا ویژه افرادی است که قصد مهاجرت سریع و آسان و گرفتن پاسپورت دوم از یکی از کشورهای تحت منافع انگلستان را در کوتاهترین زمان ممکن را دارند. دلیل گرفتن تابعیت از سنت لوسیا صرفا زندگی و اقامت در این کشور نیست، بلکه بدست آوردن پاسپورت کشوری است که به شما اجازه سفر به بسیاری از کشورها از جمله انگلستان و شینگن را بدون نیاز به اخذ ویزا بدهد.

مهاجرت سریع و پاسپورت دوم – دومینیکا

برنامه اخذ پاسپورت دوم و اقامت دائم دومینیکا ویژه افرادی است که قصد مهاجرت سریع و آسان و گرفتن پاسپورت دوم از یکی از کشورهای تحت منافع انگلستان را در کوتاهترین زمان ممکن را دارند. دلیل گرفتن تابعیت دومینیکا صرفا زندگی و اقامت در این کشور نیست، بلکه بدست آوردن پاسپورت کشوری است که به شما اجازه سفر به بسیاری از کشورها از جمله انگلستان و شینگن را بدون نیاز به اخذ ویزا بدهد.

مهاجرت سریع و پاسپورت دوم – اخذ پاسپورت دومینیکا در ۴ ماه

آیا به دنبال مهاجرت سریع و مهاجرت آسان و کسب یک پاسپورت معتبر در سریعترین زمان ممکن میباشید؟ در حال حاضر سریعترین و آسانترین روش مهاجرت کسب اقامت و پاسپورت با امکان سفر به بیش از ۱۲۰ کشور دنیا اخذ اقامت و پاسپورت دومینیکا میباشد.

دومینیکا عضو سازمان ملل متحد و اتحادیه کشورهای مشترک المنافع دولت انگلیس می‌باشد. طبق آخرین گزارشات منتشر شده جولای ۲۰۱۷، دارندگان پاسپورت دومینیکا می‌توانند بدون نیاز به ویزا به ۱۱۹ کشور و ناحیه دنیا از جمله انگلستان و کشورهای حوزه شنگن،، هنگ کنگ، سنگاپور و کشورهای آمریکای جنوبی بدون نیاز به ویزا سفر کنند. اعتبار پاسپورت دومینیکا در رتبه ۴۱ ام جهان قرار دارد. از جمله مهم ترین کشور ها که با داشتن پاسپورت دومینیکا بدون نیاز به ویزا می توان به آن ها سفر کرد، انگلستان و کشور های حوزه شینگن می باشند.

مهمترین دلیل مهاجرت سریع و مهاجرت آسان و اخذ سریع پاسپورت دوم آسودگی خاطر و رفع محدودیت زندگی در یک کشور بخصوص است.  اخذ پاسپورت دوم موجب آسودگی خاطر جهت سفرهای خارجی و پیشرفتهای اقتصادی میگردد و در مواقع اضطراری یک برنامه پشتیبان مطمئن محسوب میگردد. به عبارت دیگر گرفتن پاسپورت دوم موجب آسان شدن سفرهای بین المللی میگردد. در حال حاضر انجام سفرهای بین المللی حتی اگر شما یک فعال اقتصادی ثروتمند باشید با یک پاسپورت ضعیف بسیار مشکل است. سفر کردن با پاسپورت دوم,  از طریق اخذ اقامت و پاسپورت دومنیکا این اجازه را به فرد می دهد تا به بیشتر کشورهای پیشرفته جهان مانند انگلستان و یا اتحادیه اروپا بدون نیاز به ویزا  سفر نمایند و از طریق ان کیفیت زندگی خود را بهبود بخشند.
 • سریع ترین روش مهاجرت و کسب یک پاسپورت معتبر
 • اخذ پاسپورت دومینیکا در مدت ۴ ماه
 • شرایط بسیار آسان
 • امکان سفر بدون نیاز به ویزا به بیش از ۱۲۰ کشور دنیا از جمله کل کشورهای اتحادیه اروپا و انگلیس
 • بدون نیاز به مدرک زبان و سابقه کار
 • بدون نیاز به حضور فیزیکی در دومینیکا
 • امکان کار و تحصیل در کل اتحادیه اروپا

مزیت ها و هزینه های اخذ اقامت و پاسپورت دومینیکا

کسب پاسپورت و اقامت دائم دومینیکا (مهاجرت سریع و مهاجرت آسان) دارای مزایای بسیاری مانند مدت پروسه زمانی بسیار کوتاه ۴ ماهه تا زمان اخذ پاسپورت دومینیکا، عدم نیاز به حضور فیزیکی و مدرک زبان و نداشتن شرایط پیچیده مانند سوابق مدیریتی می‌باشد. خارج از مزیتهای کشور دومینیکا که معمولا افراد را ترقیب به اقدام برای اخذ تابعیت این کشور می‌نماید، مهم‌ترین موضوع برای ایرانیان این است که دومینیکا و گرانادا از معدود کشورهایی هستند که برای اعطا تابعیت و پاسپورت (طی پروسه کوتاه مدت) برای ایرانیان تشکیل پرونده می‌دهد و ایرانی‌هایی که تنها دارای تابعیت کشور ایران هستند و برای تجارت بین المللی و سفرهای خارجی خود نیاز به تابعیت دوم و اخذ پاسپورت دوم دارند، گزینه دیگری برای انتخاب ندارند.

لازم به ذکر است که تنها دو کشور در دنیا پروسه قانونی برای اعطای تابعیت از طریق سرمایه گذاری (طی پروسه کوتاه مدت) را دارند. اول کشور جمهوری دومینیکا و دوم کشور گرانادا. دلیل گرفتن اقامت و پاسپورت دومینیکا (مهاجرت سریع و مهاجرت آسان) زندگی و اقامت در این کشور نیست، بلکه بدست آوردن پاسپورت کشوری است که به شما اجازه سفر به بسیاری از کشورها مانند انگلستان را بدون نیاز به اخذ ویزا میدهد.

برنامه اخذ اقامت دائم و پاسپورت دومینیکا (مهاجرت سریع و مهاجرت آسان), به متقاضیان این امکان را می‌دهد که بدون درخواست اقامت، تبدیل به یک شهروند در کشور دومینیکا شوند. شما با داشتن پاسپورت دومینیکا به عنوان یک شهروند جدید، مجبور به زندگی در دومینیکا نیستید ولی مانند هر شهروند دیگری این حق را دارید که در آنجا زندگی کنید. سرمایه اهدائی به دولت دومینیکا برای توسعه فناوری اطلاعات، صنعت، کشاورزی، گردشگری و … و همچنین در پروژه‌های چون مدارس غیرانتفاعی، بازسازی بیمارستان‌ها، استادیوم ورزشی و دیگر پروژه‌های بخش خصوصی به‌کار برده می‌شود.

نکته مهم

شرایط لازم برای اخذ اقامت و پاسپورت دومینیکا

 • متقاضی اصلی باید بالای ۲۱ سال باشد
 • افراد وابسته و فرزندان متقاضی باید زیر ۲۵ سال و مجرد باشند.
 • متقاضی نباید هیچ‌گونه سابقه ارتکاب جرم داشته باشد.
 • متقاضی باید یکسری معاینات پزشکی انجام دهد.
 • متقاضی نباید سابقه ویزای رد شده از انگلستان و سایر کشورهای اروپائی داشته باشد.

مزایای مهاجرت سریع و مهاجرت آسان – پاسپورت دومینیکا

 • مزیت اول

  دریافت پاسپورت تا ۴ ماه و تابعیت مادام العمر

 • مزیت دوم

  امکان مسافرت به بیش از ۱۲۰ کشور دنیا بدون نیاز به ویزا از جمله انگلستان و اتحادیه اروپا

 • مزیت سوم

  پاسپورت گرانادا در رتبه ۴۱ ام جهان قرار دارد.

 • مزیت چهارم

  ملزم نبودن به اقامت در این کشور

 • مزیت پنجم

  دومینیکا مکانی فوق العاده عالی برای بیزینس با امریکا است، زیرا هردو محدوده ی زمانی و کد شماره گیری بین المللی (+1) یکسانی دارند.

 • مزیت ششم

  معافیت مالیاتی برای بسیاری از امور

 • مزیت هفتم

  عدم اطلاع کشور مادری از نسبت به اعطای تابعیت و اقامت

پاسخ به پرسشهای رایج برنامه اخذ پاسپورت دوم از طریق دومینیکا

مزایای پاسپورت دوم و اخذ پاسپورت دومینیکا

یکی از دلایل اصلی اخذ پاسپورت دوم امکان زندگی سفر ثبت شرکت و افتتاح حساب بانکی بدون وابستگی به کشوری خاص است. پاسپورت دوم و اخذ پاسپورت دومینیکا یک گام بسیار بزرگ جهت حذف محدودیت‌ها و یک برنامه بسیار عالی برای مواقع اضطراری محسوب می‌گردد.

دلیل اصلی دیگر برای گرفتن پاسپورت دومینیکا و یا پاسپورت دوم این است که امکان سفر بین المللی را بسیار آسان‌تر می‌کند. حتی اگر شما یک فعال تجاری ثروتمند و قابل اعتماد و یا یک مسئول مهم دولتی هستید، با یک پاسپورت ضعیف، برای انجام سفرهای بین المللی و یا افتتاح حساب بانکی در یک کشور خارجی محدودیت‌های زیادی دارید. سفر با پاسپورت دومینیکا (پاسپورت دوم) این امکان را می‌دهد که فرد از بیشتر کشورهای توسعه یافته جهان بدون نیاز به ویزا بازدید کند.

به عنوان مثال اگر شخصی بخواهد در یک ملاقات کاری در اروپا حضور یابد، به تعطیلات در کشور سوئیس برود، فرزندش را که در انگلستان تحصیل می‌کند را ملاقات کند و یا به یک بیمارستان در فرانسه برود با داشتن پاسپورت دومینیکا امکان سفر بدون زحمت و سریع به اکثر کشورهای جهان از جمله کل اتحادیه اروپا و منطقه شنگن اروپا را فراهم می‌باشد. حتی وقتی قصد بازدید از کشوری دارید که شهروندان دومینیکا را ملزم می‌نماید که ابتدا ویزای توریستی بگیرند، دارندگان پاسپورت دومینیکا در مقایسه با مردم سایر کشورها از موقعیت بسیار بهتری برخوردار هستند و با سختگیری‌های کمتری مواجه می‌شوند و معمولاً خیلی راحت و سریع ویزا کشورهایی مانند کانادا، آمریکا یا استرالیا را به‌دست می‌آورند. همچنین با پاسپورت یک کشور مشترک المنافع مثل دومینیکا امکان به دست آوردن ویزای تجاری و یا مجوز اقامت در دیگر کشورهای مشترک المنافع مانند کانادا و یا استرالیا و کانادا آسانتر است.

آیا مجبور به زندگی در دومینیکا میباشم؟

برای بدست آوردن پاسپورت دوم (پاسپورت دومینیکا) از طریق سرمایه گذاری، هیچ نیازی به اقامت در این کشور وجود ندارد و متقاضیان حتی یک بار هم لازم نیست از دومینیکا بازدید کنند. حتی پس از اخذ پاسپورت و ملیت دومینیکا، هیچ اجباری برای رفتن به این کشور به منظور حفظ تابعیت وجود ندارد و امکان تمدید پاسپورت دومینیکا به صورت غیر مشروط برای تمام شهروندان همیشه وجود دارد. هرچند دومینیکا یک کشور فوق العاده است و شهروندان جدید تشویق می شوند تا از این کشور بازدید کنند و بامکان کار، زندگی و تحصیل در این کشور را مد نظر داشته باشند.

پیامدهای مالیاتی تابعیت دومینیکا:

افرادی که دارای پاسپورت دومینیکا هستند از یک وضعیت معاف از مالیات بر تمام درآمدهای خارجی و سود سرمایه برخوردار هستند و مشمول پرداخت مالیات بر هدیه، ارث و ثروت در کشور نمی شوند. فرد مقیم مالیاتی دومینیکا فردی است که حداقل به مدت ۱۸۳ روز در سال در داخل خاک این کشور اقامت داشته باشد. افراد مقیم دومینیکا موظف هستند بر درآمد خود در سراسر جهان مالیات بپردازند، درحالی که افراد غیر مقیم (مانند افرادی که از ایران پاسپورت دومینیکا گرفته اند) هیچ گونه مالیاتی نمی پردازند و تنها چنانچه در کشور دومینیکا درآمد کسب نمایند باید بر سود حاصل از منابع داخل جزیره دومینیکا مالیات پرداخت نمایند.

تابعیت دوگانه ی دومینیکا:

دارندگان پاسپورت دومینیکا می توانند پاسپورت دوم خود را به عنوان یک سند محرمانه نگه دارند و کشور فعلی به هیچ عنوان از داشتن پاسپورت دوم شما مطلع نمیگردد و دولت دومینیکا هرگز فردی را مجبور به باطل کردن تابعیت فعلی نمیکند هیچ زمان با دولت های خارجی تبادل اطلاعات ندارد. دولت دومینیکا حتی به افراد این اجازه را می دهد که پس از یک سال از اخذ شهروندی بصورت قانونی نام خانوادگی خود را تغییر دهند.

پاسپورت دومینیکا:

پاسپورت دومینیکا (پاسپورت دوم) دارای اعتبار ده سال بوده که می توان آن را به صورت مادام العمر تمدید نمود. تابعیت دومینیکا تحت هیچ شرایطی قابل ابطال نیست. پاسپورت دومینیکا که برای کودکان زیر ۱۶ سال، ۵ سال اعتبار دارد. پاسپورت دومینیکا که در حال تمام شدن است را میتوان با پرداخت مبلغی اندک در هر کدام از کنسولگری ها، سفارت ها، دفتر کمیسیون عالی در سراسر دنیا و یا اداره گذرنامه دومینیکا عوض کرد. در ضمن نیازی به داشتن آدرس دومینیکایی برای تمدید پاسپورت دوم نیست و می توانید از آدرس محل اقامت خود در هرجای دنیا بدون هیچ مشکلی استفاده کنید.

چه افرادی میتوانند در یک پرونده گنجانده شوند؟

درخواست اخذ پاسپورت دومینیکا (پاسپورت دوم) میتواند شامل کلیه اعضای خانواده و افراد وابسته به متقاضی اصلی مهاجرت به دومینیکا باشد. حداکثر سن برای فرزندان وابسته ۲۸ سال بوده و حداقل سن برای والدین وابسته و یا پدربزرگ و مادربزرگ وابسته به ۵۵ سال کاهش یافته است.

بر اساس قوانین برنامه ی مهاجرت به دومینیکا، یک فرد وابسته ی باید واجد شرایط زیر باشد:

 • همسر متقاضی اصلی و فرزندان
 • فرزند متقاضی اصلی و یا همسرش که کمتر از ۱۸ سال سن دارد
 • فرزند متقاضی اصلی و یا همسرش که بطور کامل توسط والدینش حمایت می شود وبین ۱۸ تا ۲۸ سال سن دارد و از سن ۱۸ سالگی در حال تحصیل میباشد.
 • دختر مجرد متقاضی اصلی که با والدینش زندگی می کند و کمتر از ۲۸ سال سن دارد
 • فرزند متقاضی اصلی و یا همسرش که کاملا توسط والدینش حمایت ملی می شود که بالای ۱۸ سال سن دارد و دارای معلولیت میباشد.
 • والدین و یا پدربزگ و مادر بزرگ متقاضی اصلی و یا همسرش که با متقاضی اصلی زندگی می کنند و بالای ۵۵ سال سن دارند.

لیست کشورهایی بدون نیاز به ویزا با پاسپورت دومینیکا

برای مشاهده لیست کشورهایی که میتوان به آنها با پاسپورت دومینیکا بدون نیاز به ویزا سفر کرد لطفا از این صفحه (لینک) بازدید نمائید.

هزینه درخواست پاسپورت دومینیکا

پاسپورت دومینیکا از ۲ طریق قابل اخذ است. گزینه اول از طریق کمک بلاعوض به دولت دومینیکا میباشد و گزینه دوم از طریق سرمایه گذاری در پروژه های ساخت مسکن تایید شده دولت برای اخذ پاسپورت دومینیکا میباشد. در جدول زیر هزینه های هر روش تشریح گردیده است. لازم به ذکر است که به مبالغ فوق هزینه های دولتی مانند تایید فرم متقاضی ، پروسه چک امنیتی ، صدور شناسنامه ، صدور پاسپورت نیز به تناسب سن و تعداد افراد خانواده اضافه میگردد. برای اطلاع از رقم دقیق میتوانید با ما در تماس باشید.

 • تعداد افراد خانواده
 • متقاضی اصلی
 • متقاضی اصلی و همسر
 • خانواده چهار نفره
 • کمک بلاعوض به دولت
 • ۱۰۰,۰۰۰ دلار آمریکا
 • ۱۷۵,۰۰۰ دلار آمریکا
 • ۲۰۰,۰۰۰ دلار آمریکا
 • سرمایه گذاری در گزینه های املاک (حداقل برای مدت ۳ سال)
 • ۲۲۰,۰۰۰ دلار آمریکا
 • ۲۲۰,۰۰۰ دلار آمریکا
 • ۲۲۰,۰۰۰ دلار آمریکا

در صورت تمایل میتوانید جهت ارزیابی شرایط خود و تماس با ما فرم ارزیابی اولیه (فرم ارزیابی اخذ پاسپورت دومینیکا) را تکمیل نمایند. همکاران ما در مدت ٢٤ ساعت شرایط شما را ارزیابی مینمایند.

مهاجرت سریع و پاسپورت دوم – اخذ پاسپورت گرانادا در ۴ ماه

آیا به دنبال مهاجرت کسب یک پاسپورت معتبر (مهاجرت سریع و مهاجرت آسان) در سریعترین زمان ممکن میباشید؟ در حال حاضر سریعترین و آسانترین روش مهاجرت کسب اقامت و پاسپورت با امکان سفر به بیش از ۱۲۰ کشور دنیا اخذ اقامت و پاسپورت گرانادا میباشد.

گرانادا عضو سازمان ملل متحد و اتحادیه کشورهای مشترک المنافع دولت انگلیس می‌باشد. طبق آخرین گزارشات منتشر شده در جولای ۲۰۱۷، دارندگان پاسپورت گرانادا می‌توانند بدون نیاز به ویزا به ۱۲۴ کشور و ناحیه دنیا از جمله انگلستان و کشورهای حوزه شینگن، چین، هنگ کنگ، سنگاپور و کشورهای آمریکای جنوبی بدون نیاز به ویزا سفر کنند. گرانادا همچنین یک معاهده سرمایه گذاری E2 با ایالات متحده آمریکا دارد که امکان درخواست ویزای E2 را برای شهروندان واجد شرایط فراهم می‌آورد. موافقت‌نامه برای معافیت ویزای متقابل بین گرانادا وکشورهای حوزه شنگن در می ۲۰۱۵ به امضا رسید. اعتبار پاسپورت گرانادا در رتبه ۳۷ ام جهان قرار دارد.

مهمترین دلیل جهت اخذ سریع پاسپورت دوم آسودگی خاطر و رفع محدودیت زندگی در یک کشور بخصوص است. اخذ پاسپورت دوم موجب آسودگی خاطر جهت سفرهای خارجی و پیشرفتهای اقتصادی میگردد و در مواقع اضطراری یک برنامه پشتیبان مطمئن محسوب میگردد. به عبارت دیگر گرفتن پاسپورت دوم موجب آسان شدن سفرهای بین المللی میگردد. در حال حاضر انجام سفرهای بین المللی حتی اگر شما یک فعال اقتصادی ثروتمند باشید با یک پاسپورت ضعیف بسیار مشکل است. سفر کردن با پاسپورت دوم, از طریق اخذ اقامت و پاسپورت گرانادا این اجازه را به فرد می دهد تا به بیشتر کشورهای پیشرفته جهان مانند انگلستان و یا اتحادیه اروپا بدون نیاز به ویزا سفر نمایند و از طریق ان کیفیت زندگی خود را بهبود بخشند.

 • سریع ترین روش مهاجرت و کسب یک پاسپورت معتبر
 • اخذ پاسپورت گرانادا در مدت ۴ ماه
 • شرایط بسیار آسان
 • امکان سفر بدون نیاز به ویزا به بیش از ۱۲۰ کشور دنیا از جمله کل کشورهای اتحادیه اروپا و انگلیس
 • بدون نیاز به حضور فیزیکی در گرانادا
 • بدون نیاز به مدرک زبان و سابقه کار
 • امکان کار و تحصیل در کل اتحادیه اروپا

مزیت ها و هزینه های اخذ اقامت و پاسپورت گرانادا

برنامه اخذ اقامت دائم و پاسپورت گرانادا (مهاجرت سریع و آسان) از طریق سرمایه‌گذاری، به سرمایه‌گذاران واجد شرایط و اعضای خانواده آنها این امکان را می‌دهد تا برای شهروندی گرانادا درخواست کنند و از تسهیلات مسافرت بدون نیاز به ویزا به بیش از ۱۳۰ کشور دنیا از جمله انگلیس بهره‌مندشوند. سازمان مهاجرتی کانادا اکسپرت با داشتن سال‌ها سابقه و تجربه موفق در اخذ پاسپورت گرانادا (مهاجرت سریع و آسان)، آماده ارائه خدمات سرمایه گذاری و اخذ تابعیت گرانادا به متقاضیان محترم می‌باشد.

برنامه اخذ اقامت دائم و پاسپورت گرانادا (مهاجرت سریع و آسان) , به متقاضیان این امکان را می‌دهد که بدون درخواست اقامت، تبدیل به یک شهروند در کشور گرانادا شوند. شما با داشتن پاسپورتگرانادا به عنوان یک شهروند جدید، مجبور به زندگی در گرانادا نیستید ولی مانند هر شهروند دیگری این حق را دارید که در آنجا زندگی کنید. سرمایه اهدائی به دولت گرانادا برای توسعه فناوری اطلاعات، صنعت، کشاورزی، گردشگری و … و همچنین در پروژه‌های چون مدارس غیرانتفاعی، بازسازی بیمارستان‌ها، استادیوم ورزشی و دیگر پروژه‌های بخش خصوصی به‌کار برده می‌شود.

مبلغ سرمایه گذاری پرداختی به دولت گرانادا بسته به شرایط متقاضی متفاوت خواهد بود. سرمایه اهدایی پس از تأیید مدارک به حساب دولت گرانادا پرداخت می‌گردد. داشتن شرایط زیر جهت برنامه اقتصادی شهروندی لازم می‌باشد.

نکته مهم

شرایط لازم برای اخذ اقامت و پاسپورت گرانادا

 • متقاضی اصلی باید بالای ۲۱ سال باشد
 • افراد وابسته و فرزندان متقاضی باید زیر ۲۵ سال و مجرد باشند.
 • متقاضی نباید هیچ‌گونه سابقه ارتکاب جرم داشته باشد.
 • متقاضی باید یکسری معاینات پزشکی انجام دهد.
 • متقاضی نباید سابقه ویزای رد شده از انگلستان و سایر کشورهای اروپائی داشته باشد.

مزایای مهاجرت سریع و آسان – پاسپورت گرانادا

 • مزیت اول

  صدور گواهی شهروندی و پاسپورت دوم در حدود ۴ الی ۶ ماه

 • مزیت دوم

  امکان سفر بدون نیاز به ویزا به ۱۳۰ کشور دنیا از جمله انگلستان، کشورهای حوزه شنگن، چین،هنگ کنگ، سنگاپور و…

 • مزیت سوم

  پاسپورت گرانادا در رتبه ۳۷ ام جهان قرار دارد.

 • مزیت چهارم

  امکان اخذ ویزای سرمایه گذاری E2 یا ویزای چند بار ورود ۱۰ ساله برای ایالات متحده آمریکا و کانادا

 • مزیت پنجم

  اخذ شهروندی و پاسپورت گرانادا برای اعضای خانواده از جمله همسر و فرزندان تا ۲۵ سال

 • مزیت ششم

  عدم نیاز به مصاحبه، تجربه مدیریتی یا تحصیلات و عدم نیاز به سفر به گرانادا در طول فرایند درخواست

هزینه درخواست پاسپورت گرانادا

جدول زیر هزینه های مربوط به اخذ شهروندی و پاسپورت گرانادا میباشد که توسط دولت گرانادا اخذ میگردد:

هزینه سرمایه گذاریمتقاضی تکمتقاضی اصلی + همسرخانواده چهار عضو خانوادهخانواده بیش از چهار عضو خانواده
مبلغ مورد نیاز۲۰۰٬۰۰۰ دلار۲۰۰٬۰۰۰ دلار۲۰۰٬۰۰۰ دلار۲۰۰٬۰۰۰ دلار به اضافه ۲۵٬۰۰۰ دلار برای هر وابستگی اضافی بعد از وابستگی سوم
هزینه درخواست۱۵۰۰ دلار۱۵۰۰ دلار برای هر نفر
۱۵۰۰ دلار برای هر نفر
۱۵۰۰ دلار
هزینه بررسی پیشینه متقاضی۱۵۰۰ دلار۱۵۰۰ دلار برای هر نفر
۵۰۰۰ دلار برای هر فرد ۱۸ سال و بالاتر، ۲۰۰۰ دلار برای هر فرد وابسته بین ۱۲-۱۷ سال
۵۰۰۰ دلار برای هر فرد ۱۸ سال و بالاتر، ۲۰۰۰ دلار برای هر فرد وابسته بین ۱۲-۱۷ سال
هزینه پردازش۱۵۰۰ دلار۱۵۰۰ دلار برای هر نفر
۱۵۰۰ دلار برای هر فرد ۱۸ سال و بالاتر، ۵۰۰ دلار برای افراد زیر ۱۸ سال۱۵۰۰ دلار برای هر فرد ۱۸ سال و بالاتر، ۵۰۰ دلار برای افراد زیر ۱۸ سال

در صورت تمایل میتوانید جهت ارزیابی شرایط خود و تماس با ما فرم ارزیابی اولیه (فرم ارزیابی اخذ پاسپورت گرانادا) را تکمیل نمایند. همکاران ما در مدت ٢٤ ساعت شرایط شما را ارزیابی مینمایند.

مهاجرت سریع و پاسپورت دوم- اخذ پاسپورت سنت لوسیا در ۴ ماه

آیا به دنبال مهاجرت سریع و آسان و کسب یک پاسپورت معتبر در سریعترین زمان ممکن میباشید؟ در حال حاضر سریعترین و آسانترین روش مهاجرت کسب اقامت و پاسپورت با امکان سفر به بیش از ۱۳۰ کشور دنیا اخذ اقامت و پاسپورت سنت لوسیا میباشد.

سنت لوسیا عضو سازمان ملل متحد و اتحادیه کشورهای مشترک المنافع دولت انگلیس می‌باشد. طبق آخرین گزارشات منتشر شده در جولای ۲۰۱۷، دارندگان پاسپورت سنت لوسیا می‌توانند بدون نیاز به ویزا به ۱۲۴ کشور و ناحیه دنیا از جمله انگلستان و کشورهای حوزه شینگن، چین، هنگ کنگ، سنگاپور و کشورهای آمریکای جنوبی بدون نیاز به ویزا سفر کنند. موافقت‌نامه برای معافیت ویزای متقابل بین سنت لوسیا وکشورهای حوزه شنگن در می ۲۰۱۵ به امضا رسید. اعتبار پاسپورت سنت لوسیا (مهاجرت سریع و آسان) در رتبه ۳۱ ام جهان قرار دارد. سنت لوسیا جزیره‌ای است که در اقیانوس اطلس در کنار کارائیب واقع شده است و فاصله پروازی ان تا فلوریدا در امریکا حدود ۳ ساعت می‌باشد. این کشور عضو کشورهای مشترک المنافع بریتانیا و سازمان ملل متحد و نظام حقوقی است که به خوبی مورد احترام واقع شده و براساس قانون انگلیس اداره میشود.

مهمترین دلیل جهت اخذ سریع پاسپورت دوم (مهاجرت سریع ومهاجرت آسان) آسودگی خاطر و رفع محدودیت زندگی در یک کشور بخصوص است. اخذ پاسپورت دوم (مهاجرت سریع و آسان) موجب آسودگی خاطر جهت سفرهای خارجی و پیشرفتهای اقتصادی میگردد و در مواقع اضطراری یک برنامه پشتیبان مطمئن محسوب میگردد. به عبارت دیگر گرفتن پاسپورت دوم (مهاجرت سریع و آسان) موجب آسان شدن سفرهای بین المللی میگردد. در حال حاضر انجام سفرهای بین المللی حتی اگر شما یک فعال اقتصادی ثروتمند باشید با یک پاسپورت ضعیف بسیار مشکل است. سفر کردن با پاسپورت دوم, از طریق اخذ اقامت و پاسپورت سنت لوسیا این اجازه را به فرد می دهد تا به بیشتر کشورهای پیشرفته جهان مانند انگلستان و یا اتحادیه اروپا بدون نیاز به ویزا سفر نمایند و از طریق ان کیفیت زندگی خود را بهبود بخشند.

 • سریع ترین روش مهاجرت و کسب یک پاسپورت معتبر
 • اخذ پاسپورت سنت لوسیا در مدت ۴ ماه
 • شرایط بسیار آسان
 • امکان سفر بدون نیاز به ویزا به بیش از ۱۳۰ کشور دنیا از جمله کل کشورهای اتحادیه اروپا و انگلیس
 • بدون نیاز به حضور فیزیکی در سنت لوسیا
 • بدون نیاز به مدرک زبان و سابقه کار
 • امکان کار و تحصیل در کل اتحادیه اروپا

مزیت ها و هزینه های اخذ اقامت و پاسپورت سنت لوسیا

برنامه اخذ اقامت دائم و پاسپورت سنت لوسیا (مهاجرت سریع و مهاجرت آسان) از طریق سرمایه‌گذاری، به سرمایه‌گذاران واجد شرایط و اعضای خانواده آنها این امکان را می‌دهد تا برای شهروندی گرانادا درخواست کنند و از تسهیلات مسافرت بدون نیاز به ویزا به بیش از ۱۳۰ کشور دنیا از جمله انگلیس بهره‌مندشوند. سازمان مهاجرتی کانادا اکسپرت با داشتن سال‌ها سابقه و تجربه موفق در اخذ پاسپورت گرانادا، آماده ارائه خدمات سرمایه گذاری و اخذ تابعیت سنت لوسیا به متقاضیان محترم می‌باشد.

برنامه اخذ اقامت دائم و پاسپورت سنت لوسیا, به متقاضیان این امکان را می‌دهد که بدون درخواست اقامت، تبدیل به یک شهروند در کشور سنت لوسیا شوند. شما با داشتن پاسپورت سنت لوسیا به عنوان یک شهروند جدید، مجبور به زندگی در سنت لوسیا نیستید ولی مانند هر شهروند دیگری این حق را دارید که در آنجا زندگی کنید. سرمایه اهدائی به دولت سنت لوسیا برای توسعه فناوری اطلاعات، صنعت، کشاورزی، گردشگری و … و همچنین در پروژه‌های چون مدارس غیرانتفاعی، بازسازی بیمارستان‌ها، استادیوم ورزشی و دیگر پروژه‌های بخش خصوصی به‌کار برده می‌شود.

مبلغ سرمایه گذاری پرداختی به دولت سنت لوسیا بسته به شرایط متقاضی متفاوت خواهد بود. سرمایه اهدایی پس از تأیید مدارک به حساب دولت سنت لوسیا پرداخت می‌گردد. داشتن شرایط زیر جهت برنامه اقتصادی شهروندی لازم می‌باشد.

نکته مهم

شرایط لازم برای اخذ اقامت و پاسپورت سنت لوسیا

 • متقاضی اصلی باید بالای ۲۱ سال باشد
 • افراد وابسته و فرزندان متقاضی باید زیر ۲۵ سال و مجرد باشند.
 • متقاضی نباید هیچ‌گونه سابقه ارتکاب جرم داشته باشد.
 • متقاضی باید یکسری معاینات پزشکی انجام دهد.
 • متقاضی نباید سابقه ویزای رد شده از انگلستان و سایر کشورهای اروپائی داشته باشد.

مزایای مهاجرت سریع و آسان – پاسپورت سنت لوسیا

 • مزیت اول

  پردازش سریع و صدور پاسپورت سنت لوسیا در حدود ۴ الی ۶ ماه

 • مزیت دوم

  امکان سفر بدون نیاز به ویزا به ۱۳۰ کشور دنیا از جمله انگلستان و کشورهای حوزه شینگن

 • مزیت سوم

  پاسپورت سنت لوسیا بسیار معتبر بوده و رتبه ۳۱ را در جهان دارا میباشد

 • مزیت چهارم

  عدم نیاز سفر به سنت لوسیا طی انجام مراحل اقامت

 • مزیت پنجم

  اخذ شهروندی و پاسپورت گرانادا برای اعضای خانواده از جمله همسر و فرزندان تا ۲۵ سال

 • مزیت ششم

  عدم نیاز به مصاحبه، تجربه مدیریتی و یا تحصیلات

هزینه درخواست پاسپورت سنت لوسیا

جدول زیر هزینه های مربوط به اخذ شهروندی و پاسپورت سنت لوسیا میباشد که توسط دولت سنت لوسیا اخذ میگردد:

هزینه سرمایه گذاریمتقاضی تکمتقاضی اصلی + همسرخانواده چهار عضو خانوادهخانواده بیش از چهار عضو خانواده
مبلغ مورد نیاز۱۰۰٬۰۰۰ دلار۱۶۵٬۰۰۰ دلار۱۹۰٬۰۰۰ دلار۱۹۰٬۰۰۰ دلار به اضافه ۲۵٬۰۰۰ دلار برای هر وابستگی اضافی بعد از وابستگی سوم
هزینه پردازش۲۰۰۰ دلار۲۰۰۰ دلار + ۱۰۰۰ دلار
۲۰۰۰ دلار + ۱۰۰۰ دلار به ازای هر فرد وابسته۲۰۰۰ دلار + ۱۰۰۰ دلار به ازای هر فرد وابسته
هزینه های بررسی صحت اطلاعات۷۵۰۰ دلار آمریکا۷۵۰۰ دلار + ۵۰۰۰ دلار۷۵۰۰ دلار + ۵۰۰۰ دلار به ازای هر فرد وابسته بالای ۱۶سال۷۵۰۰ دلار + ۵۰۰۰ دلار به ازای هر فرد وابسته بالای ۱۶سال

در صورت تمایل میتوانید جهت ارزیابی شرایط خود و تماس با ما فرم ارزیابی اولیه (فرم ارزیابی اخذ پاسپورت سنت لوسیا) را تکمیل نمایند. همکاران ما در مدت ٢٤ ساعت شرایط شما را ارزیابی مینمایند.

آیا در مورد مهاجرت سریع و مهاجرت آسان به راهنمایی نیاز دارید

کارشناسان خبره سازمان مهاجرتی کانادا اکسپرت به سه روش زیر پاسخگوی سوالات شما می باشند

از طریق تلگرام و واتس آپ

می‌توانید سؤالات خود را در از طریق تلگرام و یا واتس آپ با شماره ۰۰۱۴۱۶۸۵۶۳۶۱۲  با ما در میان بگذارید. ما همواره پشتیبان شما هستیم.

تماس با دفاتر ما در ایران و کانادا

اگر سوالی در رابطه با مهاجرت برای شما پیش آمده است میتوانید با دفاتر ما تماس بگیرید. تیم ما بهترین و سریعترین روشهای مهاجرتی را ارائه میکند.

لطفا به این مطلب امتیاز دهید
[Total: 5 Average: 5]
ارزیابی رایگان مهاجرتی

جهت ارزیابی امکان مهاجرت خود فرم ارزیابی رایگان ما را با کلیک بر روی لینک زیر تکمیل کنید. همچنین در صورت داشتن سوال میتوانید از طریق تلگرام و یا عضویت در کانال ما سوالات خود را مطرح فرمائید.

Thanks!

روشهای تماس ۲۴ ساعته با ما:

ارزیابی رایگان و آنلاین مهاجرت
آنلاین هوشمند و دقیق
همین حالا
شرایط مهاجرتی خود را به صورت رایگان ارزیابی کنید
کلیک