کشور کانادا - اقامت کانادا - مهاجرت به کانادا - مهاجرت کانادا

معرفی ۳ مهاجر موفق کانادایی

اقامت کانادا -فسمت اول

آدیتا جها یک کارآفرین معروف کانادایی است که در شهر بیهار هند بدنیا آمد.

وی پس از گذراندن دوره آموزشی در دانشگاه هانس راج شهر دهلی به چندین کشور از جمله سنگاپور و استرالیا سفر کرد.

آدیتا جها در اواخر سال ۱۹۸۴ به کانادا مهاجرت کرد و شرکت “Isopi Inc” را تاسیس کرد. بعدها وی این شرکت را به مبلغ ۱۰۰ میلیون دلار فروخت.

وی در حال حاضر مالک یکی از بزرگ‌ترین پرتال های مناقصه رسمی در جهان (dgMarket) است، که دارای تاییدیه بانک جهانی و اتحادیه اروپا است.

در کنار موفقیت در کار، وی بخش زیادی از زمان خود را مشغول به کمک کردن به نیازمندان است. جها در بسیاری از دانشگاه های کانادا بنیاد خیریه تشکیل داد، همچنین وی رهبر مبارزه با بیماری ایدز در هند است.

اقامت کانادا

کشور کانادا در شمال قاره آمریکا قرار دارد. این کشور دارای ۱۰ استان می باشد که هر یک از استان های آن از شرایط اقلیمی متفاوتی برخوردار هستند. بر اساس آخرین سرشماری جمعیت کانادا در حدود ۳۷ میلیون نفر بوده است.

بازار کار کانادا از سال ها پیش برای رفع نیاز های خود اقدام به جذب مهاجران از سراسر جهان کرده است. این امر باعث شده تا کانادا به یکی از محبوب‌ترین کشور های جهان برای مهاجرن تبدیل گردد.

مهاجرت به کانادا

امروزه مهاجران برای دریافت اقامت کانادا باید از یکی از روش های مهاجرتی مورد تایید وزارت مهاجرتی و شهروندی کانادا اقدام به دریافت ویزای این کشور کنند. یکی از معروف‌ترین سیستم های مهاجرتی این کشور اکسپرس انتری نام دارد.

برنامه مهاجرتی اکسپرس انتری از سال ۲۰۱۵ با هدف رفع نیازهای مهاجرتی کانادا راه اندازی شد و تا امروز تعداد بسیار زیادی از مهاجران توانسته‌اند اقامت کانادا را دریافت کنند.

تحصیل در کانادا

تحصیلات و همچنین دریافت مدارکی بین المللی از بزرگ‌ترین خواسته های هر دانشجو و خانواده آن است. تحصیل در کانادا به خودی خود نمیتواند دلیلی بر موفقیت یک فرد شود، اما آموزش در برترین و بروزترین مراکز تحصیلی جهان میتواند کمک شایانی به موفقت افراد در جامع کند.

در کشور کانادا بیش از ۶۰۰ هزار دانش آموز بین المللی در دوره های دبستان، دبیرستان، دانشگاه، کالج … بین المللی در حال تحصیل هست

 
اسکرول به بالا