اقامت کانادا - مهاجرت به کانادا

نصب بنر های مهاجرتی در نوا اسکوشیا

مهاجرت به کانادا

در شهر هالیفاکس استان نوا اسکوشیا بیلبورد های الکتریکی با موضوع “ما به مهاجران نیاز داریم تا به نوا اسکوشیا مهاجرت کنند” نصب شده است.

این تابلو های تبلیغاتی برای آشنایی بهتر مردم شهر، از مزایای وجود مهاجران و دانشجویان بین المللی نصب شده اند.(در سال 2019، 15 هزار دانشجوی بین المللی وارد استان نوا اسکوشیا شده اند و بالغ بر 400 میلیون دلار به اقتصاد استان کمک کرده اند.)

پاتریک سالیوان مدیر عامل اتاق بازرگانی هالیفاکس و از مسوئل های نصب بنر های موافق با مهاجرت، در این ارتباط گفته است: “مهاجرت برای اقتصاد شهر و استان نوا اسکوشیا ضروری است و ما در ده سال گذشته از آن حمایت کامل کرده ایم.”

وی در ادامه سخنانش در ارتباط با نظر مردم نسبت به تبلیغات پاسخ داد، بیشتر مردم نظرشان در ارتباط با بیلبوردهای جدید بسیار مثبت بوده و خاطرنشان كرد به هیچ وجع نظر مردم نسبت به تبلیغات قبلی (ضد مهاجرت) مثبت نبوده است‌‌.

اقامت کانادا

علاقمند به دریافت اقامت کانادا هستید؟ آیا برنامه های مهاجرتی این کشور را می شناسید؟ چقدر با کانادا آشنایی دارید؟ شما میتوانید برای پاسخ به سوال های خود ادامه مقاله را مطالعه کنید.کشور کانادا با حدود 36 میلیون نفر جمعیت، در قاره آمریکای شمالی قرار دارد. این کشور دومین کشور وسیع جهان هست. کانادا منابع طبیعی فراوانی دارد و آب و هوای بیشتر قسمت های این سرزمین سرد است.

اصلی ترین منبع اقتصاد کانادا از صنعت گردشگری، بخش کشاورزی و پتروشیمی به دست می آید. با وجود مکان های طبیعی و تفریحی فراوان، کانادا جزو 15 کشور دیدنی دنیا با آمار گردشگری بیش از 20 میلیون نفر در سال است.همچنین کشور کانادا یکی از مهاجرپذیر ترین کشور های جهان می باشد. در سال هایی که برخی کشورهای جهان درهای مهاجرت خود را به سوی مهاجرن بسته اند، کانادا برای رشد اقتصادی خود و جلوگیری از بالا رفتن میانگین سنی کشور سالانه صد ها هزار مهاجر توانایی که در روند رشد اقتصادی کشور مفید هستند را پذیرش می کند.

از برنامه های مهاجرتی این کشور میتوان به برنامه تخصص کاری، سرمایه گذاری، کارآفرینی، اکسپرس انتری و … اشاره کرد. میتوان گفت معروفترین و پر تقضاترین برنامه مهاجرت به این کشور، برنامه اکسپرس انتری است. کانادا در سال 2015 از این سیستم رونمایی کرد. این برنامه به استان های کانادا کمک می کند که به نسبت نیاز بازار کار خود مهاجران واجد شرایط را کاندید دریافت اقامت دائم کانادا کنند. همچنین در برنامه اکسپرس انتری سرعت پذیرش مهاجران بسیار بیشتر است.

کشور کانادا جدا از بخش مهاجرت، جزوی از برترین کشور های جهان برای تحصیلات است. تحصیل در کانادا کمک شایانی به دانش آموزان و دانشجویان می کند زیرا در این کشور بخش های آموزشی (مدارس،دانشگاها، کالج ها و …) با سیستم های بروز، امنیت فوق العاده و همچنین مدارکی بین المللی در تلاش هستند تا آینده بهتری برای افراد بسازند.

اسکرول به بالا